Автор Гілка: Вийшов amaroK 1.4 "Fast Forward"  (Прочитано 1986 раз)

Відсутній iip))

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 277
  • Карма: +0/-0
  • Перекладач KDE, openSUSE...
Вийшов amaroK 1.4 "Fast Forward"
« : 2006-05-18 00:21:25 »
amaroK - це найбільш функціональна програма для програвання та керування аудіо. Має систему збірок, якою просто і легко користуватись, програвання аудіо через рушії xine та Helix, гнучке керування списками композицій, підтримку Podcast-ів та багато іншого.
Головні зміни:
  • Підтримка міток основних форматів аудіо (OGG, MP3, MP4, AAC, FLAC, RealMedia, WMA)
  • Значно покращено підтримку пристроїв носіїв мультимедії (iPod, IFP/IRiver та пристроїв USB-носіїв)
  • Покращено керування збірками
  • Програвання без пауз між композиціями
  • Та інше
Переклад на українську - 100%
На час оголошення про випуск вже були пакунки для Arch, Debian, Gentoo, Kubuntu, Mandriva і SUSE. Їх можна знайти на сторінці звантажень amaroK. 
« Змінено: 2006-05-18 22:36:55 від iip »
"You should not be satisfied with being a victim, nor with being a survivor. You should aim to be a conqueror." "Now, go do the right thing!" Dr. Laura

Praporshic

  • Гість
Re: Вийшов amaroK 1.4 "Fast Forward"
« Відповідей #1 : 2006-05-18 12:18:56 »
Завантаження не працює  :'(

Відсутній MoD

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 161
  • Карма: +0/-0
Re: Вийшов amaroK 1.4 "Fast Forward"
« Відповідей #2 : 2006-05-18 14:18:46 »
Ще вчора з дзеркала Gentoo поставив:) Мене порадували такі речі: підтримка (довбаного) WMA та USB носіїв, а також аналіз настрою пісні через Exscalibar. А що не порадувало - повне нерозуміння не юнікодових кирилічних кодувань. В попередніх версіях хоч можна було вибрати кодування для не юнікоду. Ну зробив прогу для перекодування тегів в юнікод - не допомогло. Пробував через iconv в усі можливі юнікоди (8-бітні, 16-бітні і т.п.), також пробував засобами Qt - amarok все-одно не розуміє, хоча кодування наче співпадає. Ще, в бетах був рушій GStreamer, з релізу прибрали. В принципі мені Xine більше подобається, але все ж дивно.

Відсутній Fotokor

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 90
  • Карма: +0/-0
  • Он воно як....
Re: Вийшов amaroK 1.4 "Fast Forward"
« Відповідей #3 : 2006-05-18 16:08:26 »
1.3 у мене навіть мп-3 не грала - тільки музичні платівки СD
тому не користувався ..... я не зрозумів чи 1.4 буде хапати потік
RealAudio -?
Work Less - Live Longer

Відсутній MoD

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 161
  • Карма: +0/-0
Re: Вийшов amaroK 1.4 "Fast Forward"
« Відповідей #4 : 2006-05-18 19:41:50 »
Мабуть ви вибрали рушій GStreamer і не встановили йому модуль для програвання mp3, а ще він іноді приглючує. Xine монолітний, тому із ним таких проблем не виникає. Shout(/ICE)cast'и ковтає, то чому б і RealMedia-потоки не з'їсти... Принаймні є рушій Helix, який є вільною реалізацією Real'а і підтримує протокол RTP, а його можна заюзати в amaroK.