Автор Гілка: Законопроект про відкрите та вільне ПО  (Прочитано 17048 раз)

Відсутній gvy

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 576
  • Карма: +0/-0
Re: Законопроект та політики
« Відповідей #15 : 2007-04-02 22:43:25 »
Більше того: ми й самі симпатизуємо Леді Ю.
До мене як особистості це не має відношення -- якщо баба до грошей жадібна, то каші вже не звариш взагалі ніякої.  Бо мозок не на те працює.

Я не хочу, щоб справа OpenSource була -лише- елементом PR будь-якої з політичних
сил, ДОПОКИ відповідна сила РЕАЛЬНО не почне працювати із робочою групою
і власне тематикою OSS.
Я б не хотів, щоб справа free software була взагалі елементом PR ледачіх бездарів, котрі неспроможні _працювати_ для країни, яка їм довірила кермо -- але із висловлюванням "або ти робиш політику, або її роблять проти тебе" доводиться погодитися.  Й в першу чергу це має відношення до народу, яким оті політики керують.

--
Міша,
зараз читаючі Черчілля
щодо другої світової

Praporshic

  • Гість
Re: Законопроект та політики
« Відповідей #16 : 2007-04-02 22:45:36 »
Більше того: ми й самі симпатизуємо Леді Ю.
До мене як особистості це не має відношення -- якщо баба до грошей жадібна, то каші вже не звариш взагалі ніякої.  Бо мозок не на те працює.

Це Ви ще не бачили жадібних до грошей....

Відсутній oleksa

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 214
  • Карма: +0/-0
Re: Законопроект та політики
« Відповідей #17 : 2009-05-01 14:14:32 »
"12 травня 2009 року відбудеться круглий стіл щодо обговорення концепції Державної цільової програми впровадження в органах державної влади програмного забезпечення з відкритим кодом. Мета Круглого столу: проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики щодо впровадження в органах державної влади програмного забезпечення з відкритим кодом."

Програма
Круглого столу щодо обговорення  
Концепції Державної цільової програми впровадження в органах державної влади програмного забезпечення з відкритим кодом
[/b]

Місце проведення: м. Київ, Державний комітет інформатизації України
Дата: 12 травня 2009 року
Початок 15:00
Організатор: Державний комітет інформатизації України

Ведучий: Рубан І.А., Голова Державного комітету інформатизації

Мета Круглого столу: проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики щодо впровадження в органах державної влади програмного забезпечення з відкритим кодом.

Реєстрація учасників 14:30 – 15:00

Вступне слово.
Рубан І.А.,  Голова Державного комітету інформатизації.

Доповіді:
Головна мета та шляхи реалізації Державної цільової програми впровадження в органах державної влади програмного забезпечення з відкритим кодом.
Доповідач: Окнов В.А., завідувач сектору розвитку програмного забезпечення та інформаційних технологій Держкомінформатизації

Шляхи створення інфраструктури розробки, формування та розповсюдження дистрибутивів програмного забезпечення з відкритим кодом.
Доповідач: Будько М.М., генеральний директор МНТЦП «Технософт»
 
Результати обговорення проекту Концепції в профільних ІТ-асоціаціях
Доповідач: представник Громадської ради при Держкомінформатизації.

Питання для обговорення на круглому столі:

1. Проблеми удосконалення правових засад стосовно використання ПЗ з ВК в Україні з питань інтелектуальної власності.

2. Напрями створення інфраструктури розробки, формування та розповсюдження дистрибутивів ПЗ з ВК для органів державної влади.

3. Підвищення кваліфікації та перепідготовки державних службовців з питань використання ПЗ з ВК.

4. Створення загальнодоступного інформаційного ресурсу з технічної підтримки ПЗ з ВК в органах державної влади.

5. Створення умов для функціонування конкурентного середовища надання послуг з розробки та постачання ПЗ з ВК для потреб органів державної влади.

Джерело: http://www.dki.gov.ua/article/show/alias/news/article_id/105
« Змінено: 2009-05-01 14:18:20 від oleksa »

Відсутній Sandr

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 461
  • Карма: +0/-0
  • Мій вибір — Лінукс!
    • ФОП Осипенко
Хтось може сказати, який на даний час стан речей щодо Програми переходу на ВПЗ в державних закладах?

Ця Програма повинна була бути прийнята Кабміном же ще в квітні.

Але складається таке враження, що на неї просто "забили"...  :P
openSUSE + KDE