Автор Гілка: Як встановити та налаштувати AverTV Studio 507UA  (Прочитано 46902 раз)

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Спробуйте спочатку віддати команду make prepare
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній magrex

  • Новачок
  • *
  • дописів: 8
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
теж саме

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Не можу вичепити Вас в онлайні. Напишіть особисто мені на yurchor@ukr.net. Там ми зможемо без паніки і не заважаючи іншим, обговорити наше маленьке питаннячко. Зобов’язуюсь відповідати щоранку та щовечора. Або можемо домовитися про час зустрічі у icq (у мене дайл-ап і я не можу постійно висіти у онлайні). Або, якщо Ви киянин і маєте стаціонарний телефон, можемо обговорити все телефоном (телефон перешлю у відповідь на Ваш лист).
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній vanessa

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 468
  • Карма: +0/-0
А не підкажете як роздати картинку із тюнера в мережу ? І звук також ?

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Ну, спеціально цим не займався, але MythTV це робить легко для аналогових тюнерів. Ну а kaffeine для цифрових (DVB). Докладніше можна почитати для MythTV — тут, а для kaffeine тут.
Вибачте за смертельну образу у вигляді програми з залежністю від MySQL та KDE-шною програмою (у разі, якщо Ви фанат Postgre та GNOME :))
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній magrex

  • Новачок
  • *
  • дописів: 8
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
VLC робить також просто, якщо комусь це потрыбно

Відсутній vanessa

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 468
  • Карма: +0/-0
дякую за наводку, буду копати

Відсутній vanessa

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 468
  • Карма: +0/-0
щось мені із vlc незовсім зрозуміло. Це вроді VideoLAN Client а є ще відповідно VLS- це сервер тільки тут товариш написав що це застаріла штука. ну вроді як приймати відео за допомогою цього ж VCL зрозуміло, а от як передати відео в мережу за його допомогою - не зрозуміло. Чи все-таки vls ?

PS: схоже тему потрібно ділити на дві.

TuxRoot

  • Гість
Flame:
щось мені із vlc незовсім зрозуміло. Це вроді VideoLAN Client а є ще відповідно VLS- це сервер тільки тут товариш написав що це застаріла штука. ну вроді як приймати відео за допомогою цього ж VCL зрозуміло, а от як передати відео в мережу за його допомогою - не зрозуміло. Чи все-таки vls ?

PS: схоже тему потрібно ділити на дві.
Щось я пане в ваші мові замітив слово "вроді", яке нечув і не бачив серед українського товариства, хоча слово "схоже", яке ви вжили більш сприятливе. Не сприймайте це як образу, але просто не вперше воно ріже мені око і я не втримався :-/.

Відсутній ra

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 56
  • Карма: +0/-0
Flame:
Українці не кажуть замітив, але кажуть помітив.

Тож, юначе, спершу самі опануйте те, чого беретесь навчати інших. Бо інакше це виглядає недоречно, негарно й не по-чоловічому.

До речі, українською мовою буде ступінь, а не степінь. Сприятливими бувають погодні умови, а вживання певного слова буває прийнятним чи доречним. Звертання слід виділяти комами: «ось послухате, пане, що я вам скажу». «Не» у словосполученні «не чув» слід писати окремо. Окрім того, слід інакше побудувати висловлювання: «якого не чув» (про слово). Не кажучи вже й про те, що ви не можете бачити якесь слово серед товариства: серед товариства ви можете побачити товариша, а слово ви можете почути у товаристві від товариша.

Бажаю плідного вивчення рідної мови.
« Змінено: 2007-12-14 03:02:31 від ra »
Debian GNU/Linux (stable), OpenBSD.

TuxRoot

  • Гість
Flame:
Flame:
Українці не кажуть замітив, але кажуть помітив.
Ну не знаю можливо більш коректніше, але теж вживається.
Flame:
До речі, українською мовою буде ступінь, а не степінь.
Ну не скажіть(напишіть)....Вони мають різні значення і тим самим зміст змінюється. Є матиматичне і інше наприклад: "науковий ступінь".
Flame:
Сприятливими бувають погодні умови, а вживання певного слова буває прийнятним чи доречним.
А можливо я взагалі літературно виразився, бо мені це краще для пояснення.
Flame:
Звертання слід виділяти комами: «ось послухате, пане, що я вам скажу».
Звісно вибачте мене, але признаюсь чесно, в розділових знаках я трохи погано орінтуюсь.
Flame:
Окрім того, слід інакше побудувати висловлювання: «якого не чув» (про слово).
Трохи пропустив, дійсно помилково.
Flame:
Не кажучи вже й про те, що ви не можете бачити якесь слово серед товариства: серед товариства ви можете побачити товариша, а слово ви можете почути у товаристві від товариша.
У слові "серед" мається на увазі, що у товаристві користувались тим словом. В загальному є дуже велика плутанина, коли відбувається віртуальне спілкування. Тобто люди не помічають різниці між віртуальний і реальним світом і по тій причині вона у форумах пише що вона щось "говорила"  і я просто акцентув цей момент. Тож пишучи що я "бачив" краще ніж написати лише чув. Все ж це літературно можна було виразити. Принаймі доступно.
Flame:
Бажаю плідного вивчення рідної мови.
Вельми вдячний. Вам того ж і по тому ж місцю :)


P.S. Якщо будете продовжувати дискусію, тоді пропоную в іншій віртуальній дислокації, що більш підходитиме до даної тематики. Ще раз вдячний.
P.P.S. Могли б не змінювати вже написане вами повідомлення, коли я на нього відповідаю :D.
[/flame]
« Змінено: 2007-12-14 03:46:03 від TuxRoot »

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Flame:
Філологічні троллі детектид=)) Хоча за правописом справді треба слідкувати... до речі, де root_x?

P.S. Якщо будете продовжувати дискусію, тоді пропоную в іншій віртуальній дислокації, що більш підходитиме до даної тематики. Ще раз вдячний.
Правильне рішення.
[/flame]

Відсутній vanessa

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 468
  • Карма: +0/-0
А є що по темі написати ?

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Вибачте, але Ваш порадник, щодо VLC зараз зайнятий основною темою... Створіть, будь ласка, свою тему і, може, спеціалісти відгукнуться. Особисто я працював лише з MythTV: там є mythbackend на боці сервера та mythfrontend на боці клієнта.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній vanessa

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 468
  • Карма: +0/-0
я для початку вирішив все-таки спробувати mythtv. встановив тільки щось воно пригальмовує трішки на целероні 2.1 із 256Мб озу. ну і з налаштуваннями не все зрозуміло. воно з самого початку через tcp/ip працює ?
« Змінено: 2007-12-14 20:54:59 від vano_vvv »