Автор Гілка: Група Banned  (Прочитано 15301 раз)

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Група Banned
« : 2007-12-16 15:29:02 »
Є можливість створити групу користувачів, якій буде заборонено писати дописи (але не ОП). Приналежність до групи можна як показати, так й приховати.
Також gmod'ам можна дозволити редагувати профілі користувачів, внаслідок чого вони зможуть надавати користувачам цю групу.
[думки вголос]
...а можна й не дозволяти, натомість присобачити спеціальну кнопку поряд з іменем користувача
...а тоді можна "на ходу" створювати цю групу, так би мовити "per user ban group", з викарбовуванням на лобі терміну зняття бану
...тільки тоді треба якусь систему зняття бану
[/думки]

P.S. Втім, це більше інформація для роздумів, для ЛОУ це не дуже актуально - давно вже нікого не банили ^_^
P.P.S. [думки]
...Створити розділ, який видно лише зобаненим, й дозволити їм там писати :-E :D
[/думки]

TuxRoot

  • Гість
Re: Група Banned
« Відповідей #1 : 2007-12-16 17:06:08 »
P.S. Втім, це більше інформація для роздумів, для ЛОУ це не дуже актуально - давно вже нікого не банили ^_^
P.P.S. [думки]
...Створити розділ, який видно лише забаненим, й дозволити їм там писати :-E :D
[/думки]
Ну в роздлі буде суцільний флейм і анархія, але для апеляційного, де можливості модера будуть обмежені - це повністю можливо. Ну на все ще існує така річ, як режим гостя, думаю це будуть сильніше використовувати.

P.S. Все ж тут можна вирішити все спокійним шляхом.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Група Banned
« Відповідей #2 : 2007-12-16 18:01:37 »
у в роздлі буде суцільний флейм і анархія, але для апеляційного, де можливості модера будуть обмежені - це повністю можливо. Ну на все ще існує така річ, як режим гостя, думаю це будуть сильніше використовувати.
Ну, тоді обов'язок модерування даного розділу цілком і повністю впаде на адміністратора. Михайло, це на ваш розсуд=)

[ще думки]
Існуюча система покарань, на мій погляд, надміру проста. У модератора тільки один аргумент (окрім редагування повідомлень) - банхаммер. Плюси і зірочки - це покарання чисто символічні, їх врахування залишається виключно на розсуд модератора. Тобто існуюча модель цілком залежить від здорового глузду і користувачів, і модераторів. А дивлячись на деяких особистостей організмом відчуваю, що не вистачає чогось типу або рейтингу покарань, або скору (як на ЛОРі). Порушив правила - наростили покарань або порізали скор. Якщо покарань робиться забагато, або скор падає нижче якоїсь межі - аж тоді вже мова може заходити про бан.
[/ще думки]

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Група Banned
« Відповідей #3 : 2007-12-17 20:00:50 »
[ще думки]
Існуюча система покарань, на мій погляд, надміру проста. У модератора тільки один аргумент (окрім редагування повідомлень) - банхаммер. Плюси і зірочки - це покарання чисто символічні, їх врахування залишається виключно на розсуд модератора. Тобто існуюча модель цілком залежить від здорового глузду і користувачів, і модераторів. А дивлячись на деяких особистостей організмом відчуваю, що не вистачає чогось типу або рейтингу покарань, або скору (як на ЛОРі). Порушив правила - наростили покарань або порізали скор. Якщо покарань робиться забагато, або скор падає нижче якоїсь межі - аж тоді вже мова може заходити про бан.
[/ще думки]
+до_дідька
Тому що це таки бардак, пане колего модераторе ;)

Пане Михайле, наскільки реально прособачити, як ви сказали, "спеціальну кнопку поруч з іменем користувача" та можливість карбувати на лобі термін зняття бану?
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Re: Група Banned
« Відповідей #4 : 2007-12-17 21:04:37 »
M:! You mistake our soft handling for a kind of weakness.
« Змінено: 2007-12-17 21:08:00 від Cthulhu »
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Михайло Даниленко

  • Гість
Re: Група Banned
« Відповідей #5 : 2007-12-17 21:35:10 »
Мдя. Зурочив. =(

Не дуже складно. Додати запис до хешу груп, поновити файл з групами, додати користувача до групи, поновити профіль користувача. Тільки кнопку прийдеться зробити на сторінці перегляду профілю - нам треба поле для вказування терміну бану, а при перегляді гілки воно буде мішатися з формою керування дописами.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Група Banned
« Відповідей #6 : 2007-12-17 22:07:19 »
Мдя. Зурочив. =(
Деякі люди дипломатії не сприймають, як і самої думки, що десь можуть бути неправі. На жаль.

Не дуже складно. Додати запис до хешу груп, поновити файл з групами, додати користувача до групи, поновити профіль користувача. Тільки кнопку прийдеться зробити на сторінці перегляду профілю - нам треба поле для вказування терміну бану, а при перегляді гілки воно буде мішатися з формою керування дописами.
Чудово.

А як щодо рейтингу? Наскільки це реально? Імплементувати поки не треба, просто як це виглядатиме?
« Змінено: 2007-12-17 22:09:18 від Cthulhu »

Михайло Даниленко

  • Гість
Re: Група Banned
« Відповідей #7 : 2007-12-17 22:15:20 »
А як щодо рейтингу? Наскільки це реально? Імплементувати поки не треба, просто як це виглядатиме?
А як воно має працювати? (я ЛОР тільки читав, й то мало...) На деяких форумах бачив щось типу "подякувати авторові допису" (і, відповідно, в усіх активних дописувачів у підписі стоїть "не кажемо 'дякую', а тиснемо кнопочку" :) ) - це щось типу того?

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Група Banned
« Відповідей #8 : 2007-12-17 22:53:06 »
А як щодо рейтингу? Наскільки це реально? Імплементувати поки не треба, просто як це виглядатиме?
А як воно має працювати? (я ЛОР тільки читав, й то мало...) На деяких форумах бачив щось типу "подякувати авторові допису" (і, відповідно, в усіх активних дописувачів у підписі стоїть "не кажемо 'дякую', а тиснемо кнопочку" :) ) - це щось типу того?
Не думаю, що доречно копіювати систему ЛОРа, виникне купа інших проблем. Пропоную протилежний варіант. Є гранична кількість попереджень. При порушенні модератор їх збільшує, якщо їх робиться забагато - автобан (або урізання прав користувача до анонімуса, це треба обговорити). Фактично, автоматизація існуючих плюсів та зірочок.

Система подяк - це трохи не те, на мою думку.

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Група Banned
« Відповідей #9 : 2007-12-18 07:50:08 »
Згоден з попереднім дописом. В нас дещо інша атмосфера, аніж в того ж ЛОРу чи ряду популярних форумів з кнопочками "Подякувати", тому просто автоматизувати існуючі плюси-зірочки, як на мене, було б найкращим рішенням.
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Re: Група Banned
« Відповідей #10 : 2007-12-18 15:07:47 »
:) Працює. Тестуйте. Зняти сплинувший бан може хто завгодно, в т.ч. й сам користувач.

P.S. Тільки розбанити себе з профілю не вийде. Для цього треба шукати свій допис - там працює. :)

Михайло Даниленко

  • Гість
Re: Група Banned
« Відповідей #11 : 2007-12-18 15:22:19 »
Хм... Гмоди й адміни ігнорують бан такого типу... Як модератори - треба спробувати... Що ж, можна трохи ускладнити, й заносити це у position, а стару position зберігати там же, де й дату... Заодно й зірочки зміняться, й ім'я можна буде забарвити...
Тоді буде раз себе забанивши, назад - вже ніяк :)
Точно. Так і зроблю. =)
Тільки трохи згодом, тому зачекайте поки з використанням за призначенням цієї штуки.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Група Banned
« Відповідей #12 : 2007-12-18 15:32:48 »
Е-е-е, Михайло, все класно, але один фічаріквест. Думаю, для тривалого бану все одно використовуватиметься список в адміністраторській. Дана фіча більш корисна для нетривалих термінів - кілька годин, максимум - днів. Якби hse вчора можна було закрити рота годин на 6 подібним чином, щоб охолов, вірогідно, не довелося б банити його на довший термін - а так добросовісно заробив 4 місяці. Тому є пропозиція рахувати такий бан в годинах.

Edit:
Цитата
Михайло Даниленко
Адміністратор ЩОДО
Відмінник
Забанено до 08. Серпень 2032 о 16:05
:D
« Змінено: 2007-12-18 15:34:32 від Cthulhu »

Михайло Даниленко

  • Гість
Re: Група Banned
« Відповідей #13 : 2007-12-18 15:42:20 »
Добре, у наступній версії - буде.
Мабуть, зроблю чи закінчення -h -d -m, чи селектор.

Відсутній BM

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 162
  • Карма: +0/-0
  • SUSE Linux Products GmbH
Re: Група Banned
« Відповідей #14 : 2007-12-18 16:23:53 »
Гей, рєбята, а навіщо тут озброюватись атомними бомбами? Все-ж флейми — це не так вже й погано, навіть де-коли добре пару випустити на якогось там BSD-lover'а, аніж на свою жінку.  ;D Та-й увесь slashdot на флеймі живе про дурниці та всіляку нудну суєту вже 10 років як.   8-)

Я розумію молотком бити по голові хамів, але просто собі флеймики — чого-б і ні? Ми зробили інакше: завели окремий розділ для флеймів та холіворів й пхаєму чуть не в кожний постинг по Google Ad...  :D Хочеш флеймити? — та будь-ласка, скільки влізе, тільки не хами й їж оту рекламу аж до зав'язок.

Це я про те, що краще хай нас флеймери годують. :)
« Змінено: 2007-12-18 16:27:07 від BM »