Автор Гілка: Підключення до інтернету за допомогою Dial-up  (Прочитано 8069 раз)

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Цитата
Тож переходь на версію 8.10 та не пар собі голівку, traveller-е. Ігор зі Львова

Тож перейшов. Вище описаний текст після виконання команд вже з Убунту 8.10  :(
Попросіть когось з Ubuntu, хто займається розробкою (якщо такі люди взагалі існують, в чому я особисто сумніваюся), у кого встановлено gcc і заголовки ядра, зібрати для вас файли з цього архіву (це найновіший драйвер, він пасує для ядер 2.6.27). Вам будуть потрібні такі файли:
martian_dev.ko
martian_modem
martian і automate.sh (з каталогу scripts)
Якщо поруч нікого не знайдеться, а на цьому форумі ніхто з користувачів Ubuntu не зголоситься вам допомогти (це може бути — майже всі користувачі Ubuntu — це користувачі «халявної вінди»), підіть сюди і просіть зібрати. Наполягайте на тому, що Ubuntu — найкраще, і що, якщо ніхто не збере, подастеся на Gentoo. ;)

P.S. Вибачте за провокації (користувачі Ubuntu я вас всіх люблю), але інакше результатів ми не дочекаємося.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній traveller

  • Новачок
  • *
  • дописів: 33
  • Карма: +0/-0
Шановний yurchor! Одна людина відгукнулася на мій запит допомогти зібрати мені файли з цього архіву. Але під федорою. Ця людина може мені їх переслати, але вона каже, що вони мені майбуть не підійдуть. Невже збір файлів залежить від ОС???  :o

Моя тема, де я прошу допомогу

Praporshic

  • Гість
Воно залежить від h-файлів ("заголовки" у яких зазвичай декларуються змінні та описуються функції). А вони у різних ядрах різні. Додайте різні версії libc та gcc - маєте неабиякий клопіт.

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Шановний yurchor! Одна людина відгукнулася на мій запит допомогти зібрати мені файли з цього архіву. Але під федорою. Ця людина може мені їх переслати, але вона каже, що вони мені майбуть не підійдуть. Невже збір файлів залежить від ОС???  :o

Моя тема, де я прошу допомогу
Ubuntu — не операційна система. Це дистрибутив посередньої якості з масою некваліфікованих користувачів, шаленою рекламою і тенденцією до комерціалізації.

Справа не у дистрибутиві, справа у ядрі системи — власне Linux — теоретично, вам міг би підійти будь-який дистрибутив з ядром 2.6.27 (тут навіть краща моя Mandriva, а не Fedora Kovyar), але виробники накладають купу латок на типове ядро від Лінуса, отже під час спроби завантажити «мій» драйвер «ваше» ядро просто вилається і відмовиться його завантажувати. Можна завантажити драйвер у примусовому порядку, але це може не спрацювати (принаймні, наслідки будуть непередбачувані: підвисання, раптове вморожування системи тощо). Спробуйте уявити встановлення драйверів під Win 98 на XP або Vista.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній traveller

  • Новачок
  • *
  • дописів: 33
  • Карма: +0/-0
Виходить, щоб довести почате до кінця мені треба знайти людину, яка зможе зібрати файли під убунтою...  :(
Пока дякую. Буду шукати далі.
До речі, мені радили, якщо убунту не бачить модема, то час його змінити. Може це буде найпростіший варіант вирішення моєї проблеми  ;)

Praporshic

  • Гість
До речі, мені радили, якщо убунту не бачить модема, то час його змінити. Може це буде найпростіший варіант вирішення моєї проблеми  ;)
Угу. А потім ще порадять змінити релігію та стать, замість того, щоб дати диск з необхідними для збирання пакунками.

Відсутній traveller

  • Новачок
  • *
  • дописів: 33
  • Карма: +0/-0
Важкий випадок  :(

Praporshic

  • Гість
Якщо є можливість взяти DVD-диск з дистрибутивом, то з нього треба встановити build-essential та module-assistant. Вони потягнуть за собою усі залежності.

Відсутній Bladik

  • Новачок
  • *
  • дописів: 1
  • Карма: +0/-0
Може хто допоможе встановлена едубунті, підключаюсь через GPRS . все працюе до перевірки парроля пише не може внести зміни в chap-secrets

Praporshic

  • Гість
А чим проводиться підключення? Бо я взагалі не розумію, навіщо воно щось намагається туди писати.

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Може хто допоможе встановлена едубунті, підключаюсь через GPRS . все працюе до перевірки парроля пише не може внести зміни в chap-secrets
http://docs.kde.org/development/ru/kdenetwork/kppp/faq.html#id2563296
(Вибачте, український варіант вже давно готовий, але його чомусь не викладають)
Коротенько:
Чому Kppp встановлюється з увімкненим бітом setuid?

Потреби у біті setuid не буде, якщо ви хоч трохи знайомі з принципами
адміністрування систем UNIX. Просто створіть групу modem, додайте до неї всіх користувачів, яким ви бажаєте надати доступ
до модема і зробіть файл пристрою модема доступним на читання і запис для
цієї групи. Якщо вам також потрібно, щоб у Kppp працювало налаштування DNS, файл /etc/resolv.conf також має
бути придатним для читання і запису для членів вашої групи modem. Те саме стосується і файлів /etc/ppp/pap-secrets та /
etc/ppp/chap-secrets, якщо ви бажаєте скористатися вбудованою
підтримкою PAP або CHAP, відповідно.

Висновок:
Або надайте Kppp suid, або зробіть як сказано вище.
« Змінено: 2009-01-05 19:01:38 від yurchor »
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law