Автор Гілка: порушуємо Конституцію?  (Прочитано 2339 раз)

prokino

  • Гість
порушуємо Конституцію?
« : 2008-12-04 17:56:17 »
сайт linux.org.ua єдиний цікавий мені український сайт про Linux. на жаль, виник інцидент, коли якась наволоч з админ.правами заборонила мені доступом до сайту через недотримання Правил. Повідомляю вам, що його присутність серед Правилах пункту про винятковому двомовність з сайту є порушенням українській конституції. Я володію українським досконало, але любов до української мови Демшевського не дозволяє мені використати його зі сторінок цього форуму, оскільки вона перетворюється на купу нечитабельных словоформ, добряче опошленных неосвіченої калькою з англійської. Пропоную відновити мені доступом до сайту.

 Конституція України
  Стаття  24.  Громадяни  мають  рівні  конституційні  права  і
свободи та є рівними перед законом.
     Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси,  кольору
шкіри,  політичних,  релігійних  та  інших   переконань,    статі,
етнічного  та  соціального  походження,  майнового  стану,   місця
проживання, за мовними або іншими ознаками.

A: Переклав згідно п.п. 1.2
« Змінено: 2008-12-08 13:17:45 від ISBear »

Praporshic

  • Гість
Re: нарушаем Конституцию?
« Відповідей #1 : 2008-12-04 18:30:06 »
Як ти помітив, я таки рідкісна сволота, коли справа стосується порушення правил. А конституцією тут можеш не розмахувати. Вона не діє у цьому випадку. Ми маємо "клуб по інтересах", і тобі або доведеться підкоритись правилам, або піти звідси. До того ж, ти ще й нецензурно лаявся, а це вже у ніякі ворота не лізе.
« Змінено: 2008-12-04 18:31:02 від Praporshic »

Відсутній raven

  • Новачок
  • *
  • дописів: 0
  • Карма: +0/-0
  • linux kettle
Re: нарушаем Конституцию?
« Відповідей #2 : 2008-12-04 19:04:57 »
Хм, вас, обдискримінованих, обсегрегованих і обгеноциджених, десь промислово виробляють, чи що?

По-перше, є інша стаття конституції, де нахабно дискримінуються всі мови, окрім однієї, котрій чомусь надано статус "державної". Більше того, відкрию тобі страшну таємницю - у більшості держав світу... точнісінько така сама ситуація! Ні, це неприпустимо. Цей світ потрібно знищити.

По-друге, про які "привілеї" йде мова? Я що, зарплату за дописи отримую, а ти, бідолашний, рознервувався, що тебе до кормушки не пускають?

По-третє, закони держав де-факто не стосуються мережі. Особливо в Україні. Тобто, теоретично, їх можна спробувати застосувати, але нічого хорошого з цього не вийде, на превелике щастя. Нагадую, що даний ресурс хоститься в тій же державі, де знаходиться демоноїд і ще купа інших варєзніків дрібнішого калібру. А там відбувається дещо серйозніше за "дискримінацію" чиїхось ідіотських "мовних ознак" - там мова йде про конкретні фінансові питання. Таким чином, можна вважати, що вища влада будь-якого мережевого ресурсу - це не конституція і не державні інститути. Це - власник доменного імені.

Висновок - кожна громада в мережі має право встановлювати свої правила. Якщо тобі вони не подобаються, можу від імені усіх учасників даної громади відправити тебе у коротку еротичну подорож пішки. Не віриш анонімусу - можете вислухати те ж саме від усіх модераторів, адміністратора, і, якщо тобі подобається, коли тебе посилають, від власника доменного імені.

Відсутній Campana

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 795
  • Карма: +0/-0
  • Проходив мимо
Re: нарушаем Конституцию?
« Відповідей #3 : 2008-12-04 19:15:08 »
А до чого тут конституція?
1. Вона визначає поведінку держорганів по відношенню до громадян. LOU не є держорганом.
2. Існують ситуації, в яких навіть держоргани вимагають спілкування винятково державною мовою. До дискримінації це не має жодного стосунку. Якщо не розумієте, відкрийте словник і почитайте статтю "дискримінація", а потім, для порівняння, подивіться, які взагалі бувають права. Гарантовано дізнаєтеся дещо нове.

Не знаю, за що вже Вас там забанили, але зараз Ви поводитеся трохи шизоїдно: вимагаєте Вас розбанити і одночасно заздалегідь відмовляєтеся виконувати деякі правила поведінки на форумі. І як у Вас в голові одне з другим суміщається?..

P. S. Є й інші українські сайти про FOSS.