Автор Гілка: Класи LaTeX для дисертації та автореферату  (Прочитано 196202 раз)

Відсутній buenasdiaz

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Ідея про скасування відмінювання у мене виникала теж.

Ваша остання порада допомогла. Дякую. Тепер автореферат компілюється.

Залишається проблема з відмінюванням.
« Змінено: 2011-02-06 13:33:12 від buenasdiaz »

Відсутній Олександр Барановський

  • Модератор дошки
  • Графоман
  • *****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Ваша остання порада допомогла. Дякую. Тепер автореферат компілюється.
Спасибі Вам, що помітили проблему і знайшли можливість повідомити про неї!

Залишається проблема з відмінюванням.
Я не перепишу casus.sty швидко. Не маю зараз ні часу, ні натхнення :-( «Милиці», які я пропонував у попередньому дописі — це все, що я зараз можу запропонувати: або конструювати обкладинку вручну (чи потрібні детальніші пояснення?), або відмовитися від UTF-8.
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній buenasdiaz

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Краще поясніть, будь-ласка, як конструювати обкладинку вручну.
« Змінено: 2011-02-08 02:11:58 від buenasdiaz »

Відсутній Олександр Барановський

  • Модератор дошки
  • Графоман
  • *****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Краще поясніть, будь-ласка, як конструювати обкладинку вручну.
Я мав на увазі таке. Додати в преамбулу своєї дисертації наведені вище переозначення команд \council і \transformsentence, щоб знешкодити вади. А потім можна діяти одним із способів.

1. В аргументі команди \council вказувати назву установи, де створена рада, у родовому відмінку. Відповідно для установи, де виконана робота. Тобто писати якось так:
...
\institution{Національному педагогічному університеті імені М.~П.~Драгоманова,
  Міністерства освіти і науки України}
...
\council{Д~26.206.01}
  [Інститут математики, Національна академія наук України]
  {Інституту математики НАН України}
  {01601 м.~Київ, вул.~Терещенківська, 3}
...
2. Взяти з файла vakaref.cls означення команди \@makereverse (рядки 420-481), додати до преамбули своєї дисертації (обов'язково між командами \makeatletter і \makeatother) і виправити всі місця, де є команда \transformsentence, на назви установ у потрібному відмінку (або виправити у файлі vakaref.cls, якщо Ви вирішили змінювати його безпосередньо). Наприклад, замість
   \transformsentence{L}{\@institution}
    \if\@institution@office\ignorespaces
    \else\
    \transformsentence{G}{\@institution@office}
    \fi
    .\par
написати
   Національному педагогічному університеті імені М.~П.~Драгоманова
    Міністерства освіти і науки України.\par
Якщо це в преамбулі (вже після виклику необхідних службових пакетів), то можна писати просто кириличними буквами. Якщо змінюєте vakaref.cls (чи .dtx), то треба писати кирилицю за допомогою спеціальних команд \CYRN, \cyra тощо.

3. Нарешті, можна не використовувати взагалі команд \maketitle, \title, \author тощо. Натомість писати (і відразу форматувати) необхідний текст в тілі документа:
\begin{center}

Національна академія наук України

Інститут математики

\vspace{100pt}

{\bfseries Петренко Іван Іванович \par}

\vspace{50pt}

{\raggedleft УДК 519.21 \par}

...

\end{center}
« Змінено: 2011-02-13 01:35:30 від ombaranovskyi »
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Цікаво, чи планується повводити вищенаведені патчі в новий реліз?
Якщо так - непогано було б повідомити про наступний випуск у цю гілку з відповідним посиланням ;)

Ось на решті справився зі страшною психологічною проблемою, яку мені створював vakaref
\def\@part[#1]#2{%
    \ifnum \c@secnumdepth >-2\relax
      \refstepcounter{part}%
      \addcontentsline{toc}{part}{\thepart\hspace{1em}#1}%
    \else
      \addcontentsline{toc}{part}{#1}%
    \fi
    \markboth{#1}{#1}%
    \vskip 15\p@
    {\centering
     \interlinepenalty \@M
     \normalfont
     \ifnum \c@secnumdepth >-2\relax
       \normalsize\bfseries \@make@chapapp{\partname}\nobreakspace\thepart
       [glow]\nopagebreak[4][/glow]\par
     \fi
     \normalsize \bfseries \@make@chapapp{#2}\nopagebreak[4]\par}%
    \vskip 9\p@}
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній Олександр Барановський

  • Модератор дошки
  • Графоман
  • *****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Цікаво, чи планується повводити вищенаведені патчі в новий реліз?
Якщо так - непогано було б повідомити про наступний випуск у цю гілку з відповідним посиланням ;)
Так. Гаразд.

Ось на решті справився зі страшною психологічною проблемою, яку мені створював vakaref
Служба психологічної реабілітації слухає. :-) Розкажете, що за проблема? Незрозуміло, навіщо там виділений \nopagebreak[4]. Той код ніколи не виконується, бо лічильник secnumdepth набуває значення -2 у класі vakaref (структурні частини автореферату не нумеруються).
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Служба психологічної реабілітації слухає. :-) Розкажете, що за проблема? Незрозуміло, навіщо там виділений \nopagebreak[4]. Той код ніколи не виконується, бо лічильник secnumdepth набуває значення -2 у класі vakaref (структурні частини автореферату не нумеруються).
Уявлення не маю, але експеримент показав, що таки виконується, можливо, я його до того вже десь примудрився пошкодити.
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній buenasdiaz

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Не можу згенерувати у авторефераті список власних публікаіцій з нумерацією без квадратних дужок. Спробував ось це у преамбулі:
\makeatletter
\renewcommand\@biblabel[1]{#1.}
\makeatother
та не допомогло. Що робити?

Відсутній Олександр Барановський

  • Модератор дошки
  • Графоман
  • *****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Не можу згенерувати у авторефераті список власних публікаіцій з нумерацією без квадратних дужок.
Ви надали недостатньо інформації про проблему. Клас vakaref робить без квадратних дужок, якщо використовується один з таких BibTeX-стилів: plain, unsrt, abbrv, amsplain, gost71s, gost71u, gost780s, gost780u (подробиці можете знайти в команді \bibliographystyle). Ви використовуєте інший BibTeX-стиль? щось змінювали у vakaref? використовуєте інший клас?

\makeatletter
\renewcommand\@biblabel[1]{#1.}
\makeatother
З класом vakaref це не працює, бо команда \@biblabel переозначується всередині команди \bibliographystyle. Можна 1) переозначувати \@biblabel у тілі документа після команди \bibliographystyle (але перед командою \bibliography) або 2) погратися з означенням \bibliographystyle.
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній buenasdiaz

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Використовую utf8gost780s. vakaref використовую без змін.
« Змінено: 2011-04-11 14:07:47 від buenasdiaz »

Відсутній Олександр Барановський

  • Модератор дошки
  • Графоман
  • *****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Використовую utf8gost780s. vakaref використовую без змін.
Зрозумів, дякую. Тоді \bibliographystyle вибирає варіант з квадратними дужками, бо не знає utf8gost780s. Переозначення \@biblabel після \bibliographystyle має допомогти.
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній buenasdiaz

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Дякую. Працює якраз завдяки переозначенню безпосередньо перед \bibliography.

Відсутній buenasdiaz

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Є така проблема. На титульному аркуші хочу згенерувати напис "... ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ...". Сама кома після компіляції не відображується, а фраза "МОЛОДІ ТА СПОРТУ ..." розташовується перед "ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ ...". Підкажіть, будь-ласка, як зробити аби відображувалось якраз "... ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ...".

Відсутній Олександр Барановський

  • Модератор дошки
  • Графоман
  • *****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Сама кома після компіляції не відображується, а фраза "МОЛОДІ ТА СПОРТУ ..." розташовується перед "ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ ...".
Кома відокремлює назву установи від назви відомства, якому установа підпорядковується. Тому треба назву відомства взяти у фігурні дужки, якщо в ній є кома. Для інформації: я вже був відповідав на подібне запитання на форумі dxdy.ru (рос.).
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній awesome_nick

  • Новачок
  • *
  • дописів: 7
  • Карма: +0/-0
Підкажіть, будь ласка, як за допомогою vakthesis.cls сформувати зміст роботи за таким зразком:

Мається на увазі — як організувати такі відступи перед підпідпунктами, як на зображенні?

Edit:
М.: Змінив коди ЩоДО, щоб показувало зображення. Перепрошую, зображення не показувало через особливості моєї системи. А коди ЩоДО є case-insensitive.
« Змінено: 2011-06-20 11:22:27 від ombaranovskyi »