Автор Гілка: Стосунки чи Лінукс ;)  (Прочитано 17418 раз)

Відсутній ihor

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 65
  • Карма: +0/-0
  • Філософ
Ітак лінуксоїди у мене до вас запитання, щоб ви обрали лінукс чи стосунки  з дівчиною чи хлопцем... 8-)2009-10-22 23:16:06

Так як в мене така проблема... Дівчина написала ось, що :(

Ігарьок?зая! Пробач мені,але я поцілувалась,
з Стасом,і я рахую, що я тобі ізмінила. Тому нам потрібно розійтись.Пробач, я думала,що в нас все буде ок,але я начудила,і, мені розбиратись. Цілую востаннє па :(

От і думу чи плюнути і сидіти в дома вчитись компелювати ядро лінукс  :-/чи їхати і бити морду Стасіку(якого я навіть незнаю :o) і боротись за своє кохання....
Так от я думаю мабуть кожен стикався з таким питанням і незнав що робити.........
 [smiley=am.gif]

Дана тема створена для того що всі могли розповісти свої життеві історії, або хочаб допогти чи порекомендувати....
Я п'ю, курю, матюкаюся, не сприймаю більшість людей та для мене не існує більшість моральних принципів!!! ха-ха-ха, шучу, взагалі-то я білий та пухнастий :)

Відсутній coirius

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 175
  • Карма: +0/-0
  • ArchLinux
Re: Стосунки чи Лінукс ;)
« Відповідей #1 : 2009-10-23 01:01:16 »
тута палка в двох кінцях:
1) стасік говно, ти натовчеш йому пику і будеш зі своєю дівчиною
2) стасік реально крутий чел, криша і всьо такоє, потом проблєм више криши, то краще сидіти в дома і компілювати ядро лінукс

ось я тоже через свою привичку сидіти за компом втратив (хоча ше не пізно її вернути) дівчину

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Стосунки чи Лінукс ;)
« Відповідей #2 : 2009-10-23 12:48:41 »
З одного боку бити морду цікавіше, та-й характер треба мати все-таки.
З іншого боку, якщо вона не хоче з тобою, то її право.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Praporshic

  • Гість
Re: Стосунки чи Лінукс ;)
« Відповідей #3 : 2009-10-23 13:18:09 »
Судячи з її орфографії, дуже пощастило що вона втекла.

romi

  • Гість
Re: Стосунки чи Лінукс ;)
« Відповідей #4 : 2009-10-23 13:54:37 »
Пробач мені,але я поцілувалась,
з Стасом,і я рахую, що я тобі ізмінила
;D
Вона або не дуже розумна або не тільки цілувалась з ним.
« Змінено: 2009-10-23 13:54:51 від romi »

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Стосунки чи Лінукс ;)
« Відповідей #5 : 2009-10-23 19:44:42 »
Мухи - окремо, котлети - окремо.
До чого тут баба до операційної системи. Чи баби тікають від Лінукса?

/me взагалі ніколи не мав офіційної дівчини і цим не переймається.
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Стасік

  • Гість
Re: Стосунки чи Лінукс ;)
« Відповідей #6 : 2009-10-23 20:50:11 »
Я дожив до рожевих сопель в балачках на ЛОУ. Слава Шатлворту!  [smiley=dash2.gif]

//Капча: "неповноцінний". Хто генерив словник? Дуже вдало, хе-хе=)

Відсутній Sidius

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 159
  • Карма: +0/-0
  • Pew Pew
Re: Стосунки чи Лінукс ;)
« Відповідей #7 : 2009-10-23 21:22:43 »
Щось мені здається, що ніякої дівчини немає. Як і Стасіка. Власне, спроб збирати ядро автор теж певно не робив.

Відсутній ihor

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 65
  • Карма: +0/-0
  • Філософ
Re: Стосунки чи Лінукс ;)
« Відповідей #8 : 2009-10-23 22:45:36 »
Цитата
Щось мені здається, що ніякої дівчини немає. Як і Стасіка. Власне, спроб збирати ядро автор теж певно не робив.

блабла і блабла все робив і відекурси накачав і мануали... тільки от :-/  вивчити неможу  тай смислу для початку найти неможу, а на рахунок дівчини... твоє право я тебе не заставляю http://vkontakte.ru/id32102899

Цитата
Я дожив до рожевих сопель в балачках на ЛОУ. Слава Шатлворту!
Шатлворту - це шо за тип :-?

Цитата
//Капча: "неповноцінний". Хто генерив словник? Дуже вдало, хе-хе=)

Хтось перекладіть що він сказав ;)

Цитата
Вона або не дуже розумна або не тільки цілувалась з ним.

Це смс повідомлення і я недумаю, а навіть знаю, що всі роблять орфографічні помилки

Цитата
Судячи з її орфографії, дуже пощастило що вона втекла.

Кому? Мені без неї скучно :-[

Так Стасік це тип з села такого Локачі от...
Так цей гавнюк поки я в Нововолинську, ходив до моєї дівчини і плакав (типу я тебе люблю, я без тебе неможу ітд). Так шо було моя дівчина пішла зним гуляти, потім випили пива ну й сидівши на лавочці --->цьом-цьом засос, ну а потім прийшло смс... Все це все що я вибив з неї коли говорив по телефону :( От і незнаю шо робити стосунки після такого вже не стосунки....

Цитата
* Сергій Лисовенко взагалі ніколи не мав офіційної дівчини і цим не переймається.

От є такі люди дівчина їм непотрібна і вони спокійно займаються тою справою яку люблять... Але чи дійсно вони щасливі так як стосунки є невідємною чатиною сенсу життя ИМХО
Я п'ю, курю, матюкаюся, не сприймаю більшість людей та для мене не існує більшість моральних принципів!!! ха-ха-ха, шучу, взагалі-то я білий та пухнастий :)

Відсутній ihor

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 65
  • Карма: +0/-0
  • Філософ
Re: Стосунки чи Лінукс ;)
« Відповідей #9 : 2009-10-23 22:52:50 »
Цитата
З одного боку бити морду цікавіше, та-й характер треба мати все-таки.
;D Ти мене бачив http://vkontakte.ru/id25897859 та мені він накостиляє так шо гай зашумить....

Цитата
якщо вона не хоче з тобою, то її право

Та вона сама незнає сидить дома соплі жує... каже почекай тиждень я подумаю...
Сказав (домовились) що в середу приїду до неї і тоді все вирішимо. Хто з Волинської Області їдем розбиратись, пиво поставлю ;)
Я п'ю, курю, матюкаюся, не сприймаю більшість людей та для мене не існує більшість моральних принципів!!! ха-ха-ха, шучу, взагалі-то я білий та пухнастий :)

Відсутній tivasyk

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 156
  • Карма: +0/-0
Re: Стосунки чи Лінукс ;)
« Відповідей #10 : 2009-10-23 23:13:44 »
плачу під столом, вже сили нема... але не жалій мене, авторе, пиши ще!
«it’s quite easy if you don’t know how» (c) douglas adams

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Стосунки чи Лінукс ;)
« Відповідей #11 : 2009-10-23 23:32:03 »
Якщо Ви користувач Gentoo, то у Вас погано скомпільовано світ. Гляньте, чи у Вас є права на читання і запис /dev/head/. Дуже багато інформації Ви можете знайти в ґуґлі. Пригадую, в школі читав щось на штиб цього, але несильно зацікавило, оскільки квантова фізика якоюсь простішою і логічнішою виглядала, принаймні на той час, але це на мою суб'єктивну думку. Ще спробуйте перекомпілювати пакунок, помінявши зміну «відносини» на «стосунки». До речі, краще-таки(якщо не найкраще) навідайте тематичний форум.

Стосовно всіляких розбирань я б порадив не полінуватись скомпілювати пакунок karate, aikido тощо(звичайно, з правами 777 для таких пристроїв, як /dev/arms та /dev/lag, а особливо /dev/head/ — так-так, знаю, це надто довго, але дуже допомагає), після цього Ви, що цілком можливо, скористуєтесь тривіальним викликом у найближчий відділ підтримки — за телефоном 102, а коли ні — без 103 не обійтись. Нехай таланить!

Щодо орфографії, користуйтесь spell-checker-uk, але все-таки краще почитати man language з локаллю uk.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Стосунки чи Лінукс ;)
« Відповідей #12 : 2009-10-23 23:32:18 »
/me пам'ятає часи, коли за "шоколадку для Аліни" можна було бан схопити  ;D
дожились до повної компіляції ядра...
ihor, ви хоч зможете відрізнити в налаштуваннях ядра, коли частина коду викладається модулем, коли вшивається, а коли взагалі не компілиться? Ядро ви хочите збирати з рамдиском, чи без нього? І нашо його вам збирати, коли в бінарних дистрах воно обов'язково має бути ;)
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Стосунки чи Лінукс ;)
« Відповідей #13 : 2009-10-23 23:40:06 »
Якщо Ви користувач Gentoo, то у Вас погано скомпільовано світ.  
Анонім явно не є користувачем дженти  :P
Світ не збирають, а перезбирають. Збирають окремі пакети, щоб світ створити, а потім при потребі повного оновлення "збирають" світ, що є по суті перезбіркою, адже пакети ж стоять.
До чого збірка до прав на пристрої --- один біс знає --- їйбо марення сивої кобляри.

Gentoo - файна дівка: перед ким-завгодно ноги не розставляє, а декому й дрючка зламати може  :P
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Стосунки чи Лінукс ;)
« Відповідей #14 : 2009-10-24 00:00:05 »
Світ не збирають, а перезбирають.
Можливо, я неточно виразився, але перезібрати = розібрати + зібрати.