Автор Гілка: Налаштування інтернету в Ubuntu  (Прочитано 1723 раз)

Відсутній ggromko

  • Новачок
  • *
  • дописів: 29
  • Карма: +0/-0
Питання з Форуму вчителів інформатики України ( http://informatic.org.ua/forum/8-744-38 )
Запитує Махновець Ігор:

Нещодавно скачав образ CD Linux Ubuntu 9.10 і386! Вирішив його поставити на пк, але в області даної ОС не працював жодного разу, тому специфіки не знаю, буду на форумі вчитись, а також буду вдячний за допомогу у вивченні ОС. Вирішив встановити віртуалбокс і на ньому проводити експеременти з вказаним лінуксом, з образа завантажив лінукс, вказав скрізь укр.мову, потім завантажилась дана ОС і виникла така картина
Частково меню на англ.
 Частково на укр.м.
Методом "наукового втику" найшов меню про мови
 
Почав його пробувати, замість англ.м. у верхній частині поставив укр.м. ніби все нормально, потім помилка.
Я так поняв звертається не до диску інсталяції, а в нет на сервер, а от як підключити до нету покищо не зрозумів.
Підкажіть це так і є з мовами чи є нормальне рос. або україн.інтерфейс?

Якщо можна то вкажіть як саме підключати лінукс через проксі!

Розкажіть будь ласка чи це проблема у версії, можливо потрібна інша? Чесно кажучи не працював я в цій області зовсім, аж соромно!
                     

Відсутній coirius

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 175
  • Карма: +0/-0
  • ArchLinux
Re: Налаштування інтернету в Ubuntu
« Відповідей #1 : 2009-11-18 11:38:31 »
з диска убунта ставить лише частковій переклад, напевно, у двд ставить повністю, тому, щоб все було на укр. мові потрібно завантажити переклади із мережі.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Налаштування інтернету в Ubuntu
« Відповідей #2 : 2009-11-18 14:09:56 »
Слід було звантажити щось більш краще українізоване. Встановлювати не набагато важче, ніж офтопік. Можливо, спробуєте інший дистрибутив, якщо така проблема з англійською?