Автор Гілка: Mandriva 2010 One - декілька запитань...  (Прочитано 8137 раз)

Відсутній unknown

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 256
  • Карма: +0/-0
  • Tux файний хлопака
З наступаючим вас :)

Мене цікавить декілька питань.
Mandriva 2010 One.

коли відкриваєш в gedit файл від імені суперкористувача, в терміналі вилазить таке:
-----------------------------------------------------------------------------
(gedit:22646): EggSMClient-WARNING **: Failed to connect to the session manager: None of the authentication protocols specified are supported

Помилка GConf: Помилка при з'єднанні з сервером конфігурації. Можливо це пов'язано з тим, що Вам необхідно увімкнути підтримку мережі TCP/IP для ORBit, чи лишились старі блокування NFS через збій в системі. Для отримання інформації дивіться http://www.gnome.org/projects/gconf/ . (Докладніше -  1: Помилка при встановленні зв'язку з сеансом: Did not receive a reply. Possible causes include: the remote application did not send a reply, the message bus security policy blocked the reply, the reply timeout expired, or the network connection was broken.).

(gedit:22646): GVFS-RemoteVolumeMonitor-WARNING **: cannot connect to the session bus: org.freedesktop.DBus.Error.NoReply: Did not receive a reply. Possible causes include: the remote application did not send a reply, the message bus security policy blocked the reply, the reply timeout expired, or the network connection was broken.
-----------------------------------------------------------------------------
Всього такі повідомлення дублюються десь 41 раз.

Ті самі помилки є і коли працюєш в gnome commander від імені суперкористувача.
При його запуску вилазить віконце з таким повідомленням:
"Помилка під час завантаження чи збереження конфігураційної інформації для File Manager. Деякі з ваших конфігураційних параметрів можуть працювати невірно."
В цьому ж віконці є "Докладніше" де написано те саме що вилазило при роботі з gedit :
-----------------------------------------------------------------------------
Помилка при з'єднанні з сервером конфігурації. Можливо це пов'язано з тим, що Вам необхідно увімкнути підтримку мережі TCP/IP для ORBit, чи лишились старі блокування NFS через збій в системі. Для отримання інформації дивіться http://www.gnome.org/projects/gconf/ . (Докладніше -  1: Помилка при встановленні зв'язку з сеансом: Did not receive a reply. Possible causes include: the remote application did not send a reply, the message bus security policy blocked the reply, the reply timeout expired, or the network connection was broken.).
-----------------------------------------------------------------------------
Також таке повторюється щоразу при клацанні правою клавішею миші на любому файлі в gnome commander.


Для довідки. В Mandriva не коректно працює "Зробити знімок". Коли обираєш "Захопити поточне вікно", робиться знімок всього екрану.

А тепер про питання яке я б хотів вирішити в першу чергу, як то кажуть, насущне. Open Office повністю англомовний. Чи можливо через оновлення його українізувати? Не знаю чому - Mandriva з коробки українізована, а про офіс забули. Список УВІМКНЕНИХ джерел оновлення такий:
Main, Main Updates, Contrib, Contrib Updates, Non-free, Non-free Updates. Думаю в даних джерелах мали б бути оновлення української локалізації для офісу, а чомусь нема.
cat /dev/ass > /dev/head

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Re: Mandriva 2010 One - декілька запитань...
« Відповідей #1 : 2009-12-30 23:57:05 »
Мене цікавить декілька питань.
Mandriva 2010 One.

коли відкриваєш в gedit файл від імені суперкористувача, в терміналі вилазить таке:
-----------------------------------------------------------------------------
(gedit:22646): EggSMClient-WARNING **: Failed to connect to the session manager: None of the authentication protocols specified are supported
Працює заборона на вхід у графічному режимі для рута - залежить від рівня безпеки який обрано.
Для довідки. В Mandriva не коректно працює "Зробити знімок". Коли обираєш "Захопити поточне вікно", робиться знімок всього екрану.
Підла брехня - все працює належним чином.
А тепер про питання яке я б хотів вирішити в першу чергу, як то кажуть, насущне. Open Office повністю англомовний. Чи можливо через оновлення його українізувати? Не знаю чому - Mandriva з коробки українізована, а про офіс забули. Список УВІМКНЕНИХ джерел оновлення такий:
Main, Main Updates, Contrib, Contrib Updates, Non-free, Non-free Updates. Думаю в даних джерелах мали б бути оновлення української локалізації для офісу, а чомусь нема.
Можете спробувати поставити OOo від Інфра-Ресурсу.
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Mandriva 2010 One - декілька запитань...
« Відповідей #2 : 2009-12-31 00:05:01 »
Мені, в свій час допомагав:
xhost +Але це на один сеанс. Як на постійно зараз точно не згадаю, але треба ручками вправити один файлик. Якщо Вам це часто потрібно, то можна поґуґлити…
« Змінено: 2009-12-31 00:08:14 від Re. »

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Mandriva 2010 One - декілька запитань...
« Відповідей #3 : 2009-12-31 00:10:04 »
Можете спробувати поставити OOo від Інфра-Ресурсу.
Там, до речі, rpm не дуже сумісна з будовою Mandriva OOo, тому варто ручками…

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Mandriva 2010 One - декілька запитань...
« Відповідей #4 : 2009-12-31 08:55:25 »
З наступаючим вас :)
І Вас також.
А тепер про питання яке я б хотів вирішити в першу чергу, як то кажуть, насущне. Open Office повністю англомовний. Чи можливо через оновлення його українізувати? Не знаю чому - Mandriva з коробки українізована, а про офіс забули. Список УВІМКНЕНИХ джерел оновлення такий:
Main, Main Updates, Contrib, Contrib Updates, Non-free, Non-free Updates. Думаю в даних джерелах мали б бути оновлення української локалізації для офісу, а чомусь нема.
Скільки можна повторювати: у OO.o української локалізації офіційно НЕМАЄ!!! Для того, щоб пакунок було офіційно включено до дистрибутивів, рівень перекладу має бути 80% (зараз менше 20%). Якщо кортить користуватися обрубком, його можна взяти тут (i586) або тут (x86-64). Доки спільнота не об’єднає свої зусилля з перекладу, ніяких офіційних пакунків не буде. Гірше того, з кожною версією протягом останнього року відсоток локалізацїї падає (півтора роки тому було 100% інтерфейсу, зараз — 82%).

Посилання для перевірки моїх слів
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Mandriva 2010 One - декілька запитань...
« Відповідей #5 : 2009-12-31 11:09:42 »
Off-topic:
Якщо кортить користуватися обрубком, його можна взяти тут (i586) або тут (x86-64).
А чого воно арітектурозалежне? :-/

[root@myhost ~]# pacman -Si openoffice-uk
Репозиторій             : extra          
Назва                   : openoffice-uk
Версія                  : 3.1.1-1
Посилання               : http://projects.openoffice.org/native-lang.html
Ліцензії                : LGPL
Групи                   : Немає
Забезпечує              : Немає
Залежить від            : openoffice-base>=3.1.1
Необов'язкові залежності: Немає
Конфліктує з            : Немає
Замінює                 : Немає
Розмір завантаження     : 21327,65 К
Встановлений розмір     : 45020,00 К
Пакувальник             : Andreas Radke <andyrtr@archlinux.org>
[glow]Архітектура             : any[/glow]
Дата збирання           : ср, 26-сер-2009 19:27:12 +0300
Сума MD5                : 6735d07244e1f8d262cfe65f13e09079
Опис                    : Ukrainian language pack for OpenOffice.org

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Mandriva 2010 One - декілька запитань...
« Відповідей #6 : 2009-12-31 13:16:12 »
Off-topic:
Якщо кортить користуватися обрубком, його можна взяти тут (i586) або тут (x86-64).
А чого воно арітектурозалежне? :-/

[root@myhost ~]# pacman -Si openoffice-uk
Репозиторій             : extra          
Назва                   : openoffice-uk
Версія                  : 3.1.1-1
Посилання               : http://projects.openoffice.org/native-lang.html
Ліцензії                : LGPL
Групи                   : Немає
Забезпечує              : Немає
Залежить від            : openoffice-base>=3.1.1
Необов'язкові залежності: Немає
Конфліктує з            : Немає
Замінює                 : Немає
Розмір завантаження     : 21327,65 К
Встановлений розмір     : 45020,00 К
Пакувальник             : Andreas Radke <andyrtr@archlinux.org>
[glow]Архітектура             : any[/glow]
Дата збирання           : ср, 26-сер-2009 19:27:12 +0300
Сума MD5                : 6735d07244e1f8d262cfe65f13e09079
Опис                    : Ukrainian language pack for OpenOffice.org
Не знаю, продаю, по чому купував.  ;)
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній unknown

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 256
  • Карма: +0/-0
  • Tux файний хлопака
Re: Mandriva 2010 One - декілька запитань...
« Відповідей #7 : 2010-01-26 00:41:11 »
Усім дякую за поради. Щодо однієї репліки "брехун", то це не смішно. Повторюю, не працює захоплення окремого вікна. Працює тільки гарячими клавішами.
Додам, в Mandriva багато чого не працює. Фаєрфокс збоїть постійно, найчастіше коли закриваєш одну з вкладок. Особливо бісить що шифрування(seahorse) не працює, а головне, пропонує відіслати звіт, а він не відсилається, також повідомляє про помилку)).
Чому система часто "викидає" мене з сеансу без жодних дій з мого боку. Сидиш собі в браузері + музику слухаєш, несподівано с-ма виходить з сеансу і пропонує наново авторизуватись у "вікні входу".
На цьому мої питання по Mandriva вичерпані поки.
cat /dev/ass > /dev/head

Відсутній btr

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 653
  • Карма: +0/-0
Re: Mandriva 2010 One - декілька запитань...
« Відповідей #8 : 2010-01-26 11:20:28 »
Додам, в Mandriva багато чого не працює. Фаєрфокс збоїть постійно...

Можу погодитися, що в Мандріві дещо не зразу працює, але думаю, що ви ще не знаєте, що саме. Тут можу лиш запідозрити якість носія (або пристрою, який його читає), якщо ви з нього стартуєте систему. В мене Мандріва працює на чотирьох різних компах, в т.ч. на ноутбуці - нічого подібного не спостерігається.

Відсутній case0lc

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 310
  • Карма: +0/-0
Re: Mandriva 2010 One - декілька запитань...
« Відповідей #9 : 2010-01-26 11:25:02 »
Фаєрфокс збоїть постійно, найчастіше коли закриваєш одну з вкладок.

Що цього не було, потрібно відключати неправильно працюючі додатки і ставити тільки популярні додатки, які добре перевірені

Цитата
Чому система часто "викидає" мене з сеансу без жодних дій з мого боку. Сидиш собі в браузері + музику слухаєш, несподівано с-ма виходить з сеансу і пропонує наново авторизуватись у "вікні входу".
Тут треба перевірити кількість пам'яті, доступної системі, чи доступний, наприклад своп-розділ. Якщо пам'яті недостатньо, то xorg може перезапуститись


Відсутній unknown

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 256
  • Карма: +0/-0
  • Tux файний хлопака
Re: Mandriva 2010 One - декілька запитань...
« Відповідей #10 : 2010-02-19 21:47:15 »


Цитата
Чому система часто "викидає" мене з сеансу без жодних дій з мого боку. Сидиш собі в браузері + музику слухаєш, несподівано с-ма виходить з сеансу і пропонує наново авторизуватись у "вікні входу".
Тут треба перевірити кількість пам'яті, доступної системі, чи доступний, наприклад своп-розділ. Якщо пам'яті недостатньо, то xorg може перезапуститись

[/quote]

Вибачте, що пізно відповідаю, тільки руки дійшли до форуму.
Якщо описати точніше, чому мене "викидає" з системи і пропонує вікно входу: перед цією помилкою дії виконувались такі - 1.фаєрфокс ввімкнений, 2.мною закривалась одна з вкладок, 3.-найчастіше під час перемикання розкладки клавіатури. Після цих дій відбувалось таке - змінюється тема на стандартну. Якщо нічого не чіпати, мене не викине у вікно входу в систему. Якщо полізти в "Зовнішній вигляд" - викидає.
Трохи гуглив, незнаю чи правильно думаю, але підозрюю що тут може бути справа в відеодрайвері. В мене nvidia, на убунту ніколи не глючила жодна з версій. На мандріві стояла версія 185, встановив 190, глюк повторився. Зараз встановив 173, поки нічого, але це не показник, бо ще мало часу минуло. Треба день-два почекати, чи повториться.
cat /dev/ass > /dev/head

Відсутній unknown

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 256
  • Карма: +0/-0
  • Tux файний хлопака
Re: Mandriva 2010 One - декілька запитань...
« Відповідей #11 : 2010-02-21 00:19:32 »
зміна відеодрайвера нічого не дала.
Минув день і все повторилось. Після перемикання розкладки, тема стає стандартною, заходиш в Система-Параметри_Зовнішній вигляд і все, система виходить з сеансу.

Такий лог може бути пов’язаний з моєю проблемою? В логах я майже нічого не розумію.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
klogd: compiz[1121]: segfault at 28 ip 0805483d sp bfd874b0 error 4 in compiz[8048000+38000]
bonobo-activation-server (alexx-7144): could not associate with desktop session: Failed to connect to socket /tmp/dbus-UAr16zlMh3: Connection refused
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

cat /dev/ass > /dev/head

Відсутній DalekiyObriy

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1923
  • Карма: +4/-0
Re: Mandriva 2010 One - декілька запитань...
« Відповідей #12 : 2010-02-22 17:37:27 »
Такий лог може бути пов’язаний з моєю проблемою? В логах я майже нічого не розумію.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
klogd: compiz[1121]: segfault at 28 ip 0805483d sp bfd874b0 error 4 in compiz[8048000+38000]
bonobo-activation-server (alexx-7144): could not associate with desktop session: Failed to connect to socket /tmp/dbus-UAr16zlMh3: Connection refused
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

напевне може, спробуйте поміняти compiz на kwin (або інший менеджер вікон) і подивіться чи допоможе
Fedora 35 (x86-64)

Відсутній unknown

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 256
  • Карма: +0/-0
  • Tux файний хлопака
Re: Mandriva 2010 One - декілька запитань...
« Відповідей #13 : 2010-02-22 18:13:42 »
[/quote]
напевне може, спробуйте поміняти compiz на kwin (або інший менеджер вікон) і подивіться чи допоможе[/quote]
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
буду мати на увазі, якось спробую, змінити compiz на kwin. Тоді про результат повідомлю в цю тему. Чим kwin відрізняється від compiz в ефектах? І чи має значення для kwin що я на гномі сиджу?

P.S. Питання не по темі. Як відтворити в compiz ефект снігу що падає і "пульсацію" вікон - від кожного (4) ребра вікна відскакують прозорі полоски, ніби крапля квадратні кільця пускає.
cat /dev/ass > /dev/head

Відсутній DalekiyObriy

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1923
  • Карма: +4/-0
Re: Mandriva 2010 One - декілька запитань...
« Відповідей #14 : 2010-02-22 19:19:33 »
напевне може, спробуйте поміняти compiz на kwin (або інший менеджер вікон) і подивіться чи допоможе[/quote]
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
буду мати на увазі, якось спробую, змінити compiz на kwin. Тоді про результат повідомлю в цю тему. Чим kwin відрізняється від compiz в ефектах? І чи має значення для kwin що я на гномі сиджу?
[/quote]
а перепрошую, kwin для гнома буде напевне не самий цимус, візьміть просто протестуйте щось стандартне що йде з гномом, щоб знати чи в компізі проблема...
але в цілому kwin підтримує добряче композитщини, тобто якщо користуватися КДЕ то його має вистачати
про різницю в ефектах не скажу — не досліджував
Fedora 35 (x86-64)