Автор Гілка: Обговорення текстів новин  (Прочитано 12619 раз)

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Щоб більше ніколи не офтопити у новинах, пропоную все, що стосується оформлення новини, помилок у ній тощо, обговорення термінології і т.п., робити тут. Також пропоную модераторам скидати всі офф-топи з «Новин» сюди.

Словом, тема для граматичних нацистів та їх симпатиків.

PS Цю тему можна якось перенести в гілку «Новини» так, щоб вона не потрапила на головну сторінку?
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Обговорення текстів новин
« Відповідей #1 : 2010-01-15 19:27:43 »
Пан хоче складати всі флейми в одну купу?
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Обговорення текстів новин
« Відповідей #2 : 2010-01-15 20:43:17 »
Пан хоче складати всі флейми в одну купу?
конструктивні флейми — чому ні?
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Обговорення текстів новин
« Відповідей #3 : 2010-01-15 20:59:08 »
конструктивні флейми — чому ні?
А ще пропоную заборонити доступ сюди модераторам.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Обговорення текстів новин
« Відповідей #4 : 2010-01-15 21:40:15 »
Заборону перевірите російською мовою, нецензурною лаюкою, розплюванням ворожнечі?
Чи спробуєте синхронно порушити всі існуючі правила форуму в одному дописі?
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Обговорення текстів новин
« Відповідей #5 : 2010-01-15 23:07:58 »
конструктивні флейми — чому ні?
А ще пропоную заборонити доступ сюди модераторам.
ви не зрозуміли, ця тема — для обговорень, які ми колись з Re під кожною новиною робили: де яку кому поставити, де який термін замінити тощо. Не для всіх офф-топів, а тільки тих, що стосуються форми подачі новини.
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Обговорення текстів новин
« Відповідей #6 : 2010-01-16 15:28:19 »
Заборону перевірите російською мовою, нецензурною лаюкою, розплюванням ворожнечі?
Чи спробуєте синхронно порушити всі існуючі правила форуму в одному дописі?
Ну, рідна моя - українська, тому російською - навряд, лаятися я теж не буду, бо не звик. Ворожнечу - між ким?
ви не зрозуміли, ця тема — для обговорень, які ми колись з Re під кожною новиною робили: де яку кому поставити, де який термін замінити тощо. Не для всіх офф-топів, а тільки тих, що стосуються форми подачі новини.
Ви впевнені, що дискусія залишиться саме в граматичному руслі?
P.S. Ні, я не проти такої гілки, якщо тут буде дійсно змагання грамотіїв, я сюди і носа не потикатиму.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній ihor

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 65
  • Карма: +0/-0
  • Філософ
Re: Обговорення текстів новин
« Відповідей #7 : 2010-01-17 17:19:08 »
Цитата
А ще пропоную заборонити доступ сюди модераторам.

Я вже це собі представляю... почалось з новини про (якусь там програму)... створиться ворожнеча  погана - хороша, флуд, матюки, перехід на все що можливо...вакханалія і хто вцьому буде винен пане?

Цитата
Ну, рідна моя - українська, тому російською - навряд, лаятися я теж не буду, бо не звик. Ворожнечу - між ким?

Ти не один на форумі ;). Заборонять лаятись на українській будуть на іншій мові...

Цитата
Ворожнечу - між ким

Его - чув таке слово? Природа в нас така...Для когось небо синє, а для кого голубе...

Edit:
ви не зрозуміли, ця тема — для обговорень, які ми колись з Re під кожною новиною робили: де яку кому поставити, де який термін замінити тощо. Не для всіх офф-топів, а тільки тих, що стосуються форми подачі новини.

І нехай так і буде.

P.S. Лінуксоїд тварина дика, без нагляду таких дров наламає..
Я п'ю, курю, матюкаюся, не сприймаю більшість людей та для мене не існує більшість моральних принципів!!! ха-ха-ха, шучу, взагалі-то я білий та пухнастий :)

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Обговорення текстів новин
« Відповідей #8 : 2010-01-17 18:02:47 »
Я вже це собі представляю... почалось з новини про (якусь там програму)... створиться ворожнеча  погана - хороша, флуд, матюки, перехід на все що можливо...вакханалія і хто вцьому буде винен пане?
Я на це дивоюся з іншого боку - не хто винен буде, а скільки позитивних емоцій можна отримати від прочитання того.
Его - чув таке слово? Природа в нас така...Для когось небо синє, а для кого голубе...
От зараз буду розпалювати ворожнечу між тобою за те, що не читаєш уважно перед тим, як відповісти. Йшла мова за розпалювання вороднечі мною, а не про всіх форумчан та їх природу. За свою поведінку то я відповідати можу.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Tarasyk

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 68
  • Карма: +0/-0
Re: Обговорення текстів новин
« Відповідей #9 : 2010-01-17 19:55:38 »
Цитата
Я на це дивоюся з іншого боку - не хто винен буде, а скільки позитивних емоцій можна отримати від прочитання того.
+1. І кому це буде цікаво?, тим кого виправляють, якщо в них проблема з Лінухом, сумніваюсь, що їх хвилюватиме, яку вони букву не там  поставили .

Відсутній ihor

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 65
  • Карма: +0/-0
  • Філософ
Re: Обговорення текстів новин
« Відповідей #10 : 2010-01-18 11:35:38 »
Цитата
От зараз буду розпалювати ворожнечу між тобою за те, що не читаєш уважно перед тим, як відповісти. Йшла мова за розпалювання вороднечі мною, а не про всіх форумчан та їх природу. За свою поведінку то я відповідати можу.

Вибачте пане, я не так довго на цьому форумі і всіх нюансів я не знаю. Просто привик що в балачках де є сусід обговорення або горілки, наркотиків, сексу, і мабуть... лисівки з romi.

P.S. Я на себе натякав :)

_______________________________________________________________________________________

А я мрію щоб в ЛОУ створили так звану "курилку". Тобто такий собі розділ в балачках в якому не було як такої теми взагалі, вній обговорювалось все нове що є на сайті вільно. Можна було висловити всі емоції як позитивні так негативні. Вільно говорити на вільну тему... Наприклад про апаратні проблеми, вихід про нову програму, рутинні проблеми... в кращому випадку. Щоб всі збирались саме в курилці. і розмова велась як у чаті... ТОЧНО яхочу чат на ЛОУ без модераторських змін... Всетаки моя безграмотність дає взнаки так, що я неможу навіть обєктивно висловити свою думку...
Я п'ю, курю, матюкаюся, не сприймаю більшість людей та для мене не існує більшість моральних принципів!!! ха-ха-ха, шучу, взагалі-то я білий та пухнастий :)

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Обговорення текстів новин
« Відповідей #11 : 2010-01-18 14:21:35 »
Вибачте пане, я не так довго на цьому форумі і всіх нюансів я не знаю. Просто привик що в балачках де є сусід обговорення або горілки, наркотиків, сексу, і мабуть... лисівки з romi.
1 - До чого тут довго чи ні. Просто уважно читаємо дописи, перед тим, як на нах відповісти, інакше ймовірне спотворення змісту та непорозуміння.
2 - Таки Лісівка, через і. Лисовенко через и.
3 - Ууу, яка в мене репутація сформувалася, відколи покинув модерувати. sex, drugs, rock-n-roll.
« Змінено: 2010-01-18 14:22:51 від Piktor »
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Обговорення текстів новин
« Відповідей #12 : 2010-01-18 14:24:58 »
тема перетворилась у обговорення того, яким має бути обговорення текстів новин. рекурсія і флуд, флуд і рекурсія.

ну що ж, так тому і бути.
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Обговорення текстів новин
« Відповідей #13 : 2010-01-22 17:40:35 »
Цитата
«бравзер»? (йой! у новітніх словниках є «браузер» (FF сам так себе називає), до «бравзера» ще не додумалися).
це слово не я придумав, і воно уживається. якщо ви будете вимовляти його за правилами української літературної фонетики, то у вас вийде [бра́ўзер], що є більш близьким за вимовою до слова browser, ніж «браузер». Вимова [брав'зер], а тим паче [брафзер] є нелітературною.

це все також стосується слів на кшалт авдиторія, авдієнція, лавреат тощо. я дотримуюсь думки, що в цих випадках слід дозволити паралельне уживання ав/ау, себто, обидва слова, і браузер, і бравзер, мають бути правильними.

це було колись у одному з проектів змін до правопису, який так і не прийняли.

Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Обговорення текстів новин
« Відповідей #14 : 2010-01-22 18:31:43 »
Цитата
«бравзер»? (йой! у новітніх словниках є «браузер» (FF сам так себе називає), до «бравзера» ще не додумалися).
це слово не я придумав, і воно уживається. якщо ви будете вимовляти його за правилами української літературної фонетики, то у вас вийде [бра́ўзер], що є більш близьким за вимовою до слова browser, ніж «браузер». Вимова [брав'зер], а тим паче [брафзер] є нелітературною.

це все також стосується слів на кшалт авдиторія, авдієнція, лавреат тощо. я дотримуюсь думки, що в цих випадках слід дозволити паралельне уживання ав/ау, себто, обидва слова, і браузер, і бравзер, мають бути правильними.

це було колись у одному з проектів змін до правопису, який так і не прийняли.
Може організувати для граматичних меншин (ну, там прихильників старої доброї іжиці чи глаголиці, а також тарашкевиці, вживання љ та њ) якусь власну країну?

Панове прихильники новацій у граматиці та орфографії (чи там ортографії), будь ласка, не розвалюйте цю мову (я дуже її люблю), вона і без того не на силі!
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law