Автор Гілка: Шукаємо допомогу для українського SAGE-сервера  (Прочитано 8934 раз)

Відсутній Dmitrey15

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 68
  • Карма: +0/-0
Чи є у когось можливість підтримати створення вільного українського серверу SAGE  для науково-технічних розрахунків (наукового дистрибутиву мови Python, добре відомого за кордоном, "вільної життездатньої альтернативи MATLAB, Maple, MatCAD, Mathematica"), обладнанням чи грошима?

Ми звернулися до кластеру ІК НАНУ, але вони відмовили, бо давно вже сплачують за енергію з власних коштів, у держави наразі немає. Звернення до кластерів КНУ та КПІ також не допомогли.

Гроші потрібні на створення сайту (спочатку хоча б невеликого) та форуму, а також на обладнання, якщо його не буде знайдено. Без того, хто здатен платити за eлектроенергію, теж нічого не вийде; але можна виставити невеликий таймаут (секунд у 15), для освітньої мети (та інших невеликих проектів) цього було б достатньо.
« Змінено: 2010-03-02 18:07:18 від Dmitrey15 »

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Переніс до балачок, бо це на новину не тягне.
« Змінено: 2010-03-02 18:25:27 від Re. »

Відсутній Dmitrey15

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 68
  • Карма: +0/-0
Hу тоді не буду сперечатися, але на усякий випадок хочу зазначити - я спитав дозвіл у Володимира М. Лисівки перед створенням цього повідомлення у розділі "Новини" та отримав його.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Гаразд, верну. Мені ж про ваші віч-на-віч не відомо.

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
"вільної життездатньої альтернативи MATLAB, Maple, MatCAD, Mathematica"

"вільної життєздатної альтернативи MATLAB, Maple, Mathcad, Mathematica" (щодо життєздатності, я б посперечався, але не буду.).

І це не дистрибутив мови Python.

А чим Sage Notebook не влаштовує? Робите сайт десь на вільному майданчику і вставляєте куди потрібно посилання на Sage Notebook, ні?

Сайт з форумами, подачами, адміністраторами та всією іншою атрибутикою можна додати, наприклад, десь на myopera.net.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній Dmitrey15

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 68
  • Карма: +0/-0
>І це не дистрибутив мови Python.
Рекомендую подивитись у google SAGE python distribution

> А чим Sage Notebook не влаштовує? Робите сайт десь на вільному майданчику і вставляєте куди потрібно посилання на Sage Notebook, ні?

Звичайно, ми так і збираємось робити. Відповідні посилання на вільні Sage Notebook сервери наведено у тому зверненні (я давав на нього лінк).

> Сайт з форумами, подачами, адміністраторами та всією іншою атрибутикою можна додати, наприклад, десь на myopera.net.
створити та особливо захостити сайт не проблема, потрібно наповнити контент украінським перекладом та вчасно оновлювати його.


Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
>І це не дистрибутив мови Python.
Рекомендую подивитись у google SAGE python distribution

Дякую. Подивився:
Google


Офіційний сайт:

Цитата
Sage is a free open-source mathematics software system licensed under the GPL. It combines the power of many existing open-source packages into a common Python-based interface.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній Dmitrey15

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 68
  • Карма: +0/-0
Ну то як вам посилання 4,5,7?
А цитата з сайту SAGE хіба стверджує, що воно не є Python-дистрибутивом?

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Ну то як вам посилання 4,5,7?
А цитата з сайту SAGE хіба стверджує, що воно не є Python-дистрибутивом?
Я Вас прошу, Ви серйозна людина, просите про серйозні речі, користуйтеся, будь ласка, серйозною термінологією, а? Жодного посилання на офіційний сайт. Жодного!!! Один бложик і два посилання на листи користувачів до sage-devel. Ви б бачили, що іноді пишуть користувачі до списків листування KDE...  :'(

І так, вміст сайта KDE також не стверджує, що KDE не є GTK+-дистрибутивом.  :D
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній Dmitrey15

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 68
  • Карма: +0/-0
Панове, навряд чи на сайті, що тогує нумізматичними монетами, ви знайдете слова, що вони є металевими кругляшками - але ж це не міняє суті, що вони таки є саме ними. Тому ваша радість з цього приводу мені не зрозуміла.

А взагалі-то, давайте краще не будемо про такі дрібниці базікати, бо в мене (теж?) часу обмаль, треба реальними справами займатись, а не пошуками орфорграфічних помилок - для цього є інші сайти.

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Цитата
Панове, навряд чи на сайті, що тогує нумізматичними монетами, ви знайдете слова, що вони є металевими кругляшками - але ж це не міняє суті, що вони таки є саме ними. Тому ваша радість з цього приводу мені не зрозуміла.
все правильно. і якщо ви будете називати монети металевими дисками, вам економісти біля скроні покрутять. Зауваження юрчора є абсолютно слушним.

Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній Dmitrey15

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 68
  • Карма: +0/-0
Ну тоді, панове, не хочете скласти парі на 100$? Запитаємо у William Stein, чи можна SAGE називати Python-дистрибутивом.

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Ну тоді, панове, не хочете скласти парі на 100$? Запитаємо у William Stein, чи можна SAGE називати Python-дистрибутивом.
навіщо питати? можна тут подивитися: http://www.sagemath.org/links-components.html
якщо бібліотеки BLAS, LAPACK і ATLAS — це частина пайтона, то я таємний аґент марсіанської цивілізації. Навіть iPython — це не пайтон, хоча так, це оболонка, яка розуміє цю мову.

Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній Dmitrey15

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 68
  • Карма: +0/-0
Ну тоді, панове, не хочете скласти парі на 100$? Запитаємо у William Stein, чи можна SAGE називати Python-дистрибутивом.
навіщо питати? можна тут подивитися: http://www.sagemath.org/links-components.html
якщо бібліотеки BLAS, LAPACK і ATLAS — це частина пайтона, то я таємний аґент марсіанської цивілізації. Навіть iPython — це не пайтон, хоча так, це оболонка, яка розуміє цю мову.

Звичайно, я це дивився, і не раз, бо там і мій OpenOpt присутній 8-)
Я не казав, що BLAS, LAPACK і ATLAS — це частина пайтона.
До того ж, вони присутні у EPD, що зовсім не перешкодило ім назвати так свій продукт (Enthought Python Distribution).
 
> навіщо питати?
Щоб не було безглуздих претензій! Я так розумію, саме цей крок, як ніякий інший, здатен розтавити усі крапки над i.

Відсутній m31-rootua

  • Новачок
  • *
  • дописів: 13
  • Карма: +0/-0
напишіть мені. Спробую чимось допомогти;) як мінімум створити сайт;)
m31@jabber.od.ua
259980