Автор Гілка: Погода, настрій, капуста, королі  (Прочитано 37074 раз)

Відсутній Paul Carroty

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 144
  • Карма: +0/-0
Re: Погода, настрій, капуста, королі
« Відповідей #90 : 2013-02-21 22:34:55 »
Урок толерастії і ввічливості прямо від Лінуса Торвальдса та Метью Гаррета. Насолоджуйтесь.

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Погода, настрій, капуста, королі
« Відповідей #91 : 2013-02-21 22:40:54 »
А ось це
Цитата
If Red Hat wants to deep-throat Microsoft
означає те що я подумав?
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Погода, настрій, капуста, королі
« Відповідей #92 : 2013-02-21 22:54:14 »
А ось це
Цитата
If Red Hat wants to deep-throat Microsoft
означає те що я подумав?
Якщо ти про асоціацію з відомим художнім твором кіноіндустрії, який вніс неоцінений внесок у її розвиток, то так схоже йдеться про це  ;D
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

idontremember

  • Гість
Re: Погода, настрій, капуста, королі
« Відповідей #93 : 2013-02-21 23:45:30 »
Урок толерастії і ввічливості прямо від Лінуса Торвальдса та Метью Гаррета. Насолоджуйтесь.

Читаючи оригінал я зрозумів, що мій словниковий запас іноземних словєй дуже монунький. Але основне, здається зрозумів: Лінус написав: немає ніякого сенсу перевіряти "якісь ключі\підписи" на рівні ядра... А хто кого хоче  :-/  ;D

А якщо читати машиННий переклад, то ... то ну його в  :-X

Мене також трішки бісить тотальна безграмотність деяких …
Хто б тут писав про безграмотність… ;)

ага  :D. Безграмотність буває різною. А також троллі бувають різні.
« Змінено: 2013-02-21 23:47:05 від idontremember »

idontremember

  • Гість
Re: Погода, настрій, капуста, королі
« Відповідей #94 : 2013-02-23 12:05:30 »

Чи варто продавати відеокарту n55128dp (Нвідіа 128 Мб повністю в робочому стані) за 100 грн.?

http://aukro.ua/listing.php/search?string=видеокарта+128мб&category=0&sg=0

http://simferopol.cri.slando.ua/obyavlenie/prodam-nemnogo-komplektuhi-ili-obmen-ID62mH3.html#00dd89ba0e;r:;s:

 [smiley=17.gif]

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Погода, настрій, капуста, королі
« Відповідей #95 : 2013-02-23 13:00:04 »
Я якось проадав свою NVIDIA 6600 GT за 75 грн. Тепер жалію, оскільки зламався кулер в моїй нинішній відеокарті.
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

r00t x

  • Гість
Re: Погода, настрій, капуста, королі
« Відповідей #96 : 2013-02-23 13:26:30 »
вже продав, декілька хвилин назад.

idontremember

  • Гість
Re: Погода, настрій, капуста, королі
« Відповідей #97 : 2013-02-23 13:34:38 »
Тепер жалію, оскільки зламався кулер в моїй нинішній відеокарті.
да-а, якщо вдруг чи раптово щось у мене станеться або трапиться, то я зможу тимчасово взяти атіРадеон 9200SE в того ж сусіда, якому я шойно продав Нвідію. Потім доведеться шукати в тирнетах відеокарту або піти в єдиний компутерний магазин... Але у мене працює ось це. Так що тьфу-ьтфу-тьфу  :D

Продав я не по завищеній ціні!
---
Я старенький Радеон також давненько продав сусіду.

а-а-а, зараз сусід прибіжить щоб я йому драйвера знайшов та встановив.  >:(
« Змінено: 2013-02-23 13:49:13 від idontremember »

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Погода, настрій, капуста, королі
« Відповідей #98 : 2013-04-10 14:45:40 »
Як зменшити ризик пошкодження файлової системи і втрати даних при раптовії відсутності електроенергії? Мене дивує те що часом  нічого не копіюєш і не переносиш, дивишся собі кіно чи щось читаєш, пропадає електрика, і декілька хвилин після увімкнення комп. дивишся на те як fsck щось там виводить на екран про  якісь індекси, sector 488395, commit і т.п. Після завантаження KDE виявляється, що плазмоїди не там де я їх останнього разу залишив, Okular не зберіг в історії останній відкритий файл і т.д. Хоча, наприклад, плазмоїди я переміщав за декілька хв. до зникнення електрики. Чому так? Дані деякий час висять в дисковому кеші чи що? І чи зменшення розміру цього кешу допоможе в подібних ситуаціях?
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

r00t x

  • Гість
Re: Погода, настрій, капуста, королі
« Відповідей #99 : 2013-04-10 17:14:30 »
... Хоча, наприклад, плазмоїди я переміщав за декілька хв. до зникнення електрики. Чому так? Дані деякий час висять в дисковому кеші чи що? І чи зменшення розміру цього кешу допоможе в подібних ситуаціях?

так, перебуває. Навіть у інших користувачів (і не тільки Лінукс-систем) бувають такі оказії.

Зменшення кешу вплине на швидкодію системи.  А чому це вас дістає ? У вас мабуть якась ЕХТ3 або ЕХТ4 ? Повільно перевіряє чи що? У мене xfs - перевірка відбувається миттєво.

r00t x

  • Гість
Re: Погода, настрій, капуста, королі
« Відповідей #100 : 2013-04-10 17:16:47 »
... декілька хвилин після увімкнення комп. дивишся на те як fsck щось там ...
а-а-а, вже побачив. а скільки це "декілька"?

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Погода, настрій, капуста, королі
« Відповідей #101 : 2013-04-10 17:23:09 »
Сьогодні зранку було близько 2 хв 43 секунд. А взагалі то по різному буває. Інколи майже миттєво. В мене reiserfs.
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

idontremember

  • Гість
Re: Погода, настрій, капуста, королі
« Відповідей #102 : 2013-04-10 18:59:10 »
Я довго думав, вирішував використовувати чи ні reiserfs, бо вона чудово підходить для фс у яких багато маленьких файлів, але залишився на xfs, тому що перевірено часом.

xfs більш рекомендують(?) для фс з дуже великими файлами і пишуть, що xfs більше вантажить процесор ніж reiserfs, але я після вдалого МИТТЄВОГО РЕМОНТУ фс, вирішив залишитись з xfs.

У мене колись система взагалі не хотіла вантажитись (корінь не хотів монтуватись!), через помилки на диску. Був пошкоджений суперблок. Я успішно завантажився із двс\сд диску і піджабунив фс.

Чому я вирішив з самого початку використовувати xfs? Тому що були проблеми з ехт3* - все-все полетіло :( - я вже колись про це писав на форумі. А іще мені сподобався параметр noatime - точніше не сам параметр, а те як він впливає на швидкодію.
---
* в ті часи ще не було ехт4 ( :-/)
« Змінено: 2013-04-10 19:05:59 від idontremember »

idontremember

  • Гість
Re: Погода, настрій, капуста, королі
« Відповідей #103 : 2013-04-26 14:37:38 »
Вибачте, все життя мріяв створити таку тему.

 :D Всі мрії здійснюються?, чи як?, га?




---
Додав, бо красиво.

« Змінено: 2013-04-28 01:17:05 від idontremember »

idontremember

  • Гість
Re: Погода, настрій, капуста, королі
« Відповідей #104 : 2013-05-27 12:43:29 »
е-е-е, щось хотів написати, та вже забув що... ... ... а-а-а, згадав: У мене, після оновлення, постійно 21 Фокс падає!  Ви у себе такого не помічали? І прокрутка буває взагалі не працює! Можливо то через додатки? Але я ніяких нових не втуляв.
---
Доведеться на 20.1 злазити.
---
І, вибачте мене, але я хочу похвостатися  ::) ох, ніфіга, фоти виявились дужже великими.



Хоча це потрібно було постити у "Ваші хобб[size=8]іти[/size]" - десь була така темка. Шукати не хоцца.



Ось так  :D


« Змінено: 2013-05-27 13:08:20 від idontremember »