Автор Гілка: Моніторинг форумів. Forum Statistic v1.9  (Прочитано 20730 раз)

Відсутній Ubuntu_Linux

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 275
  • Карма: +0/-0
Forum Statistic v1.9
Програма доступна як для платформи Windows так і для Linux!
        Це моя власна програма, яка виконує функції автоматичного відстеження ваших тем на форумі і сповіщає Вас коли в темі з'являться нові повідомлення. Таким чином ви ніколи нічого не пропустите, і завжди будете в курсі справ.
      
        Description:
        Програма розвивається, додається підтримка нових форумів. Всі оновлення і нові форуми будуть автоматично завантажуватися в програму через інтернет. За допомогою Forum Statistic можна вести статистику форумів, тобто будувати графіки переглядів-відповідей протягом конкретного дня або місяця.
Forum Statistic дозволить вам завжди бути в курсі подій і не пропустити важливого повідомлення. А також заощаджувати час і трафік інтернету. А статистика дозволить вам підійти оптимально до популяризації вашої теми на форумі.
Строй свій бізнес!
Якщо ви хочете замовити підтримку нового форуму або  отримати програму , то звертайтеся до автора по E-mail:  kirpas@ukr.net , вказавши в темі повідомлення  "Forum Statistic ".
Коштує програма всього 5грн, але вона зробить вас комунікабельним та допоможе зберегти час, трафік,нерви.
Замовлення підтримки нового форуму коштує 10грн.

       Детальніше див на сторінці програми в інтернеті:   Forum Statistic (сторінка в процесі розробки)


1
2
3
4
5
© Всі права закріплені.


« Змінено: 2010-09-10 04:11:46 від Ubuntu_Linux »

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Моніторинг форумів. Forum Statistic v1.9
« Відповідей #1 : 2010-09-10 08:25:25 »
v 1.9? Ого! Вже встигли давно протестувати, зарелізити + випустити уйму покращених версій? Наче-ж нещодавно тільки говорили про плани створення цієї софтини.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Ubuntu_Linux

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 275
  • Карма: +0/-0
Re: Моніторинг форумів. Forum Statistic v1.9
« Відповідей #2 : 2010-09-10 13:40:02 »
Також програма підтримує найпопулярніший форум російських моделістів  http://forum.rcdesign.ru

Оплатити програму можна дуже просто, для цього потрібно покласти відповідну суму на мій гаманець  WebMoney, це можна зробити через термінали ibox які стоять в кожному магазині та через які ви поповнюєте рахунок мобільного телефону. Поповнити WebMoney ще простіше ніж рахунок мобільного телефону.

Номер мого гаманця  WebMoney : 393954870465




Відсутній Ubuntu_Linux

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 275
  • Карма: +0/-0
Re: Моніторинг форумів. Forum Statistic v1.9
« Відповідей #3 : 2010-09-10 13:45:07 »
v 1.9? Ого! Вже встигли давно протестувати, зарелізити + випустити уйму покращених версій? Наче-ж нещодавно тільки говорили про плани створення цієї софтини.
Насправді я не сплю вже тиждень, і встиг кардинально вдосконалити програму. Зявилася підтримка української, російської, англійської мови!
Не звиртайте великої уваги на  те , що на скріншотах показана програма в середовищі Віндовс, адже в Лінуксі вона має  такий самий функціонал.
Як я й говорив, підтримка нового форуму не потребує зміни самої програми!, достатньо лише покласти відповідні файли в папку з програмою.
З Forum Statistic v1.9 ви не пропустите жодного повідомлення!
« Змінено: 2010-09-10 13:47:02 від Ubuntu_Linux »

Відсутній dector

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 269
  • Карма: +0/-0
  • Deb'user
Re: Моніторинг форумів. Forum Statistic v1.9
« Відповідей #4 : 2010-09-10 17:56:38 »
Реклама на ЛОУ не оплачується? ;D

До речі, яким чином вона заощаджує трафік?
« Змінено: 2010-09-10 17:57:09 від dector »
Debian Wheezy + Asus Eee PC 901 + Awesome 3

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Моніторинг форумів. Forum Statistic v1.9
« Відповідей #5 : 2010-09-10 21:18:28 »
Насправді я не сплю вже тиждень, і встиг кардинально вдосконалити програму. Зявилася підтримка української, російської, англійської мови!
Ну, VLC випускається з 1996-го, програма значно складніша, вкладено більше праці, а версія лише 1.1.3. Wine відколи існує - лише не так давно перевалило за 1.0
Цікаво, її хтось придбає?
« Змінено: 2010-09-10 21:19:07 від Piktor »
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній jamapag

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 56
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo more than a penguin...
Re: Моніторинг форумів. Forum Statistic v1.9
« Відповідей #6 : 2010-09-10 21:44:40 »
А ця тема не порушує пункт правил 2.4?

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Моніторинг форумів. Forum Statistic v1.9
« Відповідей #7 : 2010-09-10 22:33:32 »
Ну, комерція, вцілому, не заборонена на ЛОУ - до тематики форуму також належить робота "закритих" програм у "відкритому" середовищі. Хоча, можливо доречно справді перемістити до комерційних оголошень.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Ubuntu_Linux

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 275
  • Карма: +0/-0
Re: Моніторинг форумів. Forum Statistic v1.9
« Відповідей #8 : 2010-09-12 23:49:05 »
До речі, яким чином вона заощаджує трафік?

Просто програма під час перевірки форумів не завантажує графічних елементів, які найбільше  впливають на розмір-вагу  сторінки.
Доречі , час дуже сильно  економиться, спробуйте з  легкістю серфити по 10-20  темам і не пропустити жодного повідомлення, а моя програма робить це на раз.

На даний момент програма підтримує такі форуми:
1) http://forum.modelka.com.ua/ -українські моделісти
2) http://forum.rcdesign.ru/ - російські моделісти
3) http://4pda.ru/forum/index.php?act=idx - все про мобільні пристрої
4 )http://linux.org.ua/ - лінуксоїди
Послуга замовлення підтримки нового форуму коштує 10грн.


П.С. Запускається під wine без проблем.
А ще за допомогою неї можна з легкістю вести  статистику , наприклад, залежність кількості переглядів від часу доби.



А так виглядає програмка на лінуксі:

« Змінено: 2010-09-13 01:09:06 від Ubuntu_Linux »

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Моніторинг форумів. Forum Statistic v1.9
« Відповідей #9 : 2010-09-13 15:50:07 »
Послуга замовлення підтримки нового форуму коштує 10грн.
/me подумав зробити дуже хитровикоханий форум і замовити за червонця його підтримку.
А ще даю гарну ідею - написати фронтенд для wget, щоб витягував сторінки сайтів, на штиб teleport pro. Потреба є:
http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1284368947
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Ubuntu_Linux

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 275
  • Карма: +0/-0
Re: Моніторинг форумів. Forum Statistic v1.9
« Відповідей #10 : 2010-09-13 16:11:14 »
Послуга замовлення підтримки нового форуму коштує 10грн.
/me подумав зробити дуже хитровикоханий форум і замовити за червонця його підтримку.
А ще даю гарну ідею - написати фронтенд для wget, щоб витягував сторінки сайтів, на штиб teleport pro. Потреба є:
http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1284368947
Колись давно використовув телепортпро для стягування сайтів, але зрозумів, що онлайн краще. Але в принцепі то не така й складна задача написати витягувалку сайтів , навіть не використовуючи wget.

Ще забув додати гарну особливість Forum Statistic , програма не потребує встановлення та працює під Лінукс-Віндовс-МакОс*. Тобто це дозволяє скинути програмку на флешку і скористатися нею дома, на роботі, у відрядженні, в знайомих, в подруги чи друга. Таким чином ви завжти в Темі!
 :oдемо-відео вже на підході!
« Змінено: 2010-09-13 16:13:54 від Ubuntu_Linux »

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Моніторинг форумів. Forum Statistic v1.9
« Відповідей #11 : 2010-09-13 22:12:21 »
спробуйте з  легкістю серфити по 10-20  темам і не пропустити жодного повідомлення
Запросто.

Відсутній Ubuntu_Linux

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 275
  • Карма: +0/-0
Re: Моніторинг форумів. Forum Statistic v1.9
« Відповідей #12 : 2010-09-14 12:03:38 »
спробуйте з  легкістю серфити по 10-20  темам і не пропустити жодного повідомлення
Запросто.
Звісно, обєднати в одне ціле декілька форумів з автоматичним сповіщенням при надходженні нового допису, і повідомити користувача звуковим сигналом та відповідним віконцем, з можливістю будувати графіки перегляди-відповіді-час-день.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Моніторинг форумів. Forum Statistic v1.9
« Відповідей #13 : 2010-09-14 12:27:14 »
з можливістю будувати графіки перегляди-відповіді-час-день.
Навіщо?!!!
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Ubuntu_Linux

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 275
  • Карма: +0/-0
Re: Моніторинг форумів. Forum Statistic v1.9
« Відповідей #14 : 2010-09-14 12:41:06 »
з можливістю будувати графіки перегляди-відповіді-час-день.
Навіщо?!!!
По перше заради інтересу, щоб  дізнатися про яктивність  теми по годинам та дням.
По друге ,як видно , з приведеної вище гістограми, найбільша активність теми спостерігалася з 12 годин дня до 18:00 , таким чином ви завжди будите знати коли потрібно створити нове повідомлення , щоб користувачі бачили гаряче-нове повідомлення. За таким самим принципом можна побудувати графік по дням тижня і ви будите знати, наприклад, що в суботу майже немає переглядів і тому не доцільно друкувати нове повідомлення в суботу, адже його майже ніхто не помітить, а в неділю воно вже буде застаріле.