Автор Гілка: Mandriva здохла :(  (Прочитано 12941 раз)

Відсутній qukllii

  • Новачок
  • *
  • дописів: 18
  • Карма: +0/-0
Re: Mandriva здохла :(
« Відповідей #15 : 2010-11-16 23:10:59 »
Пишу тільки стосовно дистрибутиву: Мені воно якось до... Для мене Лінуксня ділиться на рхл-подібні і Слек-подібні. Це я про "стилі виконання" стартових скриптів. Хоча у Слека також є можливість установки пакету стартових скриптів стилю SysV. (хм-м, гадаю нічого не неплутав). А також 3 підвид - все те що я не бачив, і не знаю.
---
Мандріву я постійно замовляв, замовляв... - жодин дистр не захотів завантажуватись для початку установки. Але зараз у мене нове залізо - все таки хочу спробувати Мандріву та Федора. Альти також не хотіли завантажуватись. Зайвий хард є - часу замало, але спробую уставити щось.
---
Про політику (звільняють, купують...) не пишу\не пишем.
---
... але якщо б таке сталося зі Слеком, то мабуть я по іншому на все це дивився.(?)
---
Давно не навідувався - зіскучився  ;).


Відсутній DalekiyObriy

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1923
  • Карма: +4/-0
Re: Mandriva здохла :(
« Відповідей #16 : 2010-11-17 05:49:43 »
таки воскресла...

http://lists.mandriva.com/expert/2010-11/msg00014.php

на жаль оголосити про наступний випуск недостатньо, щоб визначити чи дистрибутив живий
2010.2 як випуск критичних виправлень напевне можна зробити і зі жменьою розробників, а от зробити наступну версію, та ще й так, щоб лишилася родзинка, яка відрізняла цей дистрибутив від інших — це величезна праця, і до того, як ми побачим, чи це дійсно вийде — багато часу...
До того ж Мандріві тепер прийдеться окрім інших дистрибутивів конкурувати зі своїм клоном - Mageia, отже завдання вельми не просте
Fedora 35 (x86-64)

Відсутній noobie

  • Новачок
  • *
  • дописів: 36
  • Карма: +0/-0
Re: Mandriva здохла :(
« Відповідей #17 : 2010-12-22 02:02:42 »
Шкода.. а ось хотів поставити і користуватись. Ось такі речі, то є свідченням того, що на безкоштовному не заробиш. Лінукс і все оте безкоштовне... спільне.. воно як вибачте, комунізм, а комунізм він недосяжний. Може нам варто почати платити за дистрибутиви? Тоді компанії не будуть розпадатись. Ніхто ж кожному з нас не заважає щось там в дистрибутиві перекроїти, витерти чи дописати.. то вже хто шо вміє.. але можливо таки варто почати платити за дистрибутиви?
Ось блін найбільший мінус лінукс так це навіть ен безкоштовність.. а те що ті дистрибутиви роблять всі кому не лінь. .і їх є як то кажуть легіон. А так, був би один єдиний, але з правом користувача на його модифікацію. Але дистрбутив сеодно один. І ця вся армія програмерів що зараз розпорошен, працювала б на благо лінкс в єдиному обличі. Ато маємо.. три файні офіси і жодної якісної програми для флеш роботи.
Або хоч 5 дистриьутивів, але котрі б співпрацювали б тісно між собою. А то ж що ж таке дистрибутив? Набір програм навколо ядра грубо кажучи. Ото я качаю сирці ядра.. необхадних програм, графічну оболонку і все то кпомпілю і ставлю.. і все.. дистрибутив "ВасяПупкінОС" готовий. Звісно то файно шо так мона зібрати систему, то все дуже круто, але комерційно не повинно існувати така кількість дистрів, вони ресурс мозковий розбивають і заміть того щоб працювати над вдосконаленням кожна групка людей починає тягти одіяло на себе.
Он навіть народжуються такі копіпастери котрі переййменують кілька речей в готовому дистрибутиві, додадуть обоїв, тем стільниці і заявляюь про нову операційну. http://lurkmore.ru/Bolgenos
Звісно лукмор то тотальний стьоб над всім і вся, але в цьому випадку, я їхню думку поділю в цій статті на всі сто.

Відсутній Ign1111

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 829
  • Карма: +0/-0
  • Linux 4ever!
Re: Mandriva здохла :(
« Відповідей #18 : 2010-12-22 11:15:35 »
Доречі, в мене "обновився" дистр до 2010.2. Верніше деякі пакунки, накшталт:
cat /etc/mandriva-release
Mandriva Linux release 2010.2 (Official) for x86_64

І SeaMonkey вже оновлювався як пакунок з 2010.2...

Шкода.. а ось хотів поставити і користуватись.

Максимум через пів року буде все зрозумілим, я сподіваюся. А поки можна користуватися тим чим є. В мене вон стоїть на одній машині дістр 2005. Ліньки переставляти, бо все працює.

Ось такі речі, то є свідченням того, що на безкоштовному не заробиш.

Авжеж, а за які кошти вони скуповували компанії?

Може нам варто почати платити за дистрибутиви?

Хто вам заважає? http://store.mandriva.com/

Тоді компанії не будуть розпадатись.

Є компанії, які якраз і заробляють на безкоштовному. А разпадаються компанії не тільки такі...

Ось блін найбільший мінус лінукс так це навіть ен безкоштовність..

LinuxXP, Lindows - вони поділяли вашу точку зору. І де вони?

а те що ті дистрибутиви роблять всі кому не лінь.

А чим це пагано? Я не розумію. Бідь який дистрибутив містить свою родзинку, навколо котрої збираються зацікавленні люди. Забиріть цю родзинку і дистрибутив перестане існувати. От того і пішли розробники від Мандріви, тому, що філософія компанії з часом змінилася. А ви хочете щоб всі на убунту працювали... ви самі спробуйте уявити як ви всіх збираєтесь зганяти в одну команду людей з різною метою. Не вірите, спитайте тих людей які спробували працювати там перекладачем, і чому там вилазять в українському інтерфейсі чешська мова і слова накшталт "зачинити вікно"...

А так, був би один єдиний, але з правом користувача на його модифікацію.

Благими намірами... Невже ви вірите, що при монополії буде добрий дядя, якій буде все і всім дозволяти?  ;D Це всеодно що вірити в демократію при диктатурі.

Ато маємо.. три файні офіси і жодної якісної програми для флеш роботи.

Я вибачаюсь, а під віндовс та мак скільки якісних програм для роботи з флеш, і чийого вони виробництва? Я просто не знаю.

Або хоч 5 дистриьутивів, але котрі б співпрацювали б тісно між собою.

По суті значних дистрів і є така кількість. А співпрацювати... на мій погляд, тут важливіше, щоб вони співпрацювали з командою тих програм, які вони включають в дистр. А то скільки таких повідомлень, що бубунта рехтує гнома, а самому гному від того зиску нема...

А то ж що ж таке дистрибутив? Набір програм навколо ядра грубо кажучи. Ото я качаю сирці ядра.. необхадних програм, графічну оболонку і все то кпомпілю і ставлю.. і все.. дистрибутив "ВасяПупкінОС" готовий.

А ви хочете ускладнити цей процес??? Ви забули вказати ще скрипти для встановлення та керування всього того добра.

але комерційно не повинно існувати така кількість дистрів, вони ресурс мозковий розбивають і заміть того щоб працювати над вдосконаленням кожна групка людей починає тягти одіяло на себе.

Ви дійсно вважаєте, що Денис Попов здатен внести якійсь вклад в Ubuntu?

Он навіть народжуються такі копіпастери котрі переййменують кілька речей в готовому дистрибутиві, додадуть обоїв, тем стільниці і заявляюь про нову операційну. http://lurkmore.ru/Bolgenos

Не повірите. Майже всі дістри так народилися. Винятки є, але їх мізерна кількість. Лиха беда начало. ©
« Змінено: 2010-12-22 11:18:49 від Ign1111 »
Linux. The future is open.

Відсутній noobie

  • Новачок
  • *
  • дописів: 36
  • Карма: +0/-0
Re: Mandriva здохла :(
« Відповідей #19 : 2011-01-02 21:09:30 »
Ign1111, ви писали
cat /etc/mandriva-release
Mandriva Linux release 2010.2 (Official) for x86_64

Але ж на дворі 2011.
Стосовно оплати.. я хотів собі прикупити навіть паверпак.. на згадку. Бо всежтаки плекаю до неї певний трепет, хоча користуюсь іншою системою, там все налаштоване і ліньки ото все переробляти знову в мандріві. Працює, хай собі працює.

доречі.. цікаво як ставляться користувачі Mandriva до того що її викупили росіяни. Дивний хід, викупили компанію і звільнили працівників бо у них фінпроблеми.
І ставлення до нового проекту Mageia котрий створили колишні працівники Mandriva.
« Змінено: 2011-01-03 04:01:02 від noobie »

Відсутній DalekiyObriy

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1923
  • Карма: +4/-0
Re: Mandriva здохла :(
« Відповідей #20 : 2015-05-27 22:16:52 »
Ну от, чотири роки пізніше вже офіційно: http://www.businessinsider.com/mandriva-goes-out-of-business-2015-5
Fedora 35 (x86-64)

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Mandriva здохла :(
« Відповідей #21 : 2015-07-15 14:37:29 »
Ну от, чотири роки пізніше вже офіційно: http://www.businessinsider.com/mandriva-goes-out-of-business-2015-5
Добили москалі.. нічого було з ROSA працювати..
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..