Автор Гілка: Ненавиджу лінукс!  (Прочитано 35570 раз)

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Ненавиджу лінукс!
« Відповідей #45 : 2013-01-28 15:56:50 »
Тоді на біса ставиш останні оновлення? Постав п'ятирічної давнини дистрибутив і не пар іншим мізки зажерливістю іксів.
А потрібні програми збирати на нього вручну? Pidgin, що підтримує актуальну версію протоколу Oscar (так, у мене ще десяток-півтора контактів у ICQ), LibreOffice (іще одне гальмо, до речі) із можливістю відкрити документи із MS Office 2007/2010 (на роботі скрізь стоїть бо ліцензія), браузер із підтримкою HTML5, на який потихеньку сайти переповзають. Врешті, мізки я нікому не парю - тебе в цю гілку ніхто не змушував заходити і мені відповідати.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Ненавиджу лінукс!
« Відповідей #46 : 2013-01-29 03:44:28 »
Тоді на біса ставиш останні оновлення? Постав п'ятирічної давнини дистрибутив і не пар іншим мізки зажерливістю іксів.
А потрібні програми збирати на нього вручну? Pidgin, що підтримує актуальну версію протоколу Oscar (так, у мене ще десяток-півтора контактів у ICQ), LibreOffice (іще одне гальмо, до речі) із можливістю відкрити документи із MS Office 2007/2010 (на роботі скрізь стоїть бо ліцензія), браузер із підтримкою HTML5, на який потихеньку сайти переповзають. Врешті, мізки я нікому не парю - тебе в цю гілку ніхто не змушував заходити і мені відповідати.
Ага, збирай в рк=учну чи користуйся ресурсами зі збереження архіву репозиторіїв.
Щодо LibreOffice погоджуся - реально гальмо, а що можна очікувати від програми написаній Java, хоча якщо трохи поритися в конфігах Java машини що йде з ним, та дозволити їй хавати більше оперативної пам'яті - робота буде швидшою, але запуск все рівно повільний, ця проблема теж вирішується тим, що Java машину що йде з пакетом залишаємо постійно завантаженою в оперативку.
А загалом час вже прийшов - треба новий комп'ютер, і бажано завчасно з великим обсягом оперативної пам'яті, щоб наступний можна було купувати не за чотири роки, а за шість а то може і більше. Все таки у лінукса вимоги до пам'яті вищі.
Взагалі не я почав списувати всі біди на зажерливість іксів і т.д. Бо дивлюся все таки адекватно на речі, бо все таки розумію, що все застаріває - тож треба оновлюватися чи змиритися з тими проблемами що це породжує. І саме головне - в міфи про супер софт, що творить чудо не вірю.
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Re: Ненавиджу лінукс!
« Відповідей #47 : 2013-01-29 12:17:25 »
Щодо LibreOffice погоджуся - реально гальмо, а що можна очікувати від програми написаній Java, хоча якщо трохи поритися в конфігах Java машини що йде з ним, та дозволити їй хавати більше оперативної пам'яті - робота буде швидшою, але запуск все рівно повільний, ця проблема теж вирішується тим, що Java машину що йде з пакетом залишаємо постійно завантаженою в оперативку.
LO не написаний на java, принаймні у мене він працює без встановленої java-машини. Так, якісь додаткові можливості в ньому її використовують, але він прекрасно може працювати і без неї.

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Ненавиджу лінукс!
« Відповідей #48 : 2013-01-29 18:19:02 »
Щодо LibreOffice погоджуся - реально гальмо, а що можна очікувати від програми написаній Java, хоча якщо трохи поритися в конфігах Java машини що йде з ним, та дозволити їй хавати більше оперативної пам'яті - робота буде швидшою, але запуск все рівно повільний, ця проблема теж вирішується тим, що Java машину що йде з пакетом залишаємо постійно завантаженою в оперативку.
LO не написаний на java, принаймні у мене він працює без встановленої java-машини. Так, якісь додаткові можливості в ньому її використовують, але він прекрасно може працювати і без неї.
Він написаний на C++ та Java, на Java переважно написана частина що стосується форм, таблиць, розсилки, факсів, формування веб-сторінок, фільтра в електронних таблицях, форми запитів у СУБД, підтримка sql запитів в СУБД, навігація по довідці і т.д. Одним словом не мало корисного, та й коли зніс одного разу Java машину мав клопіт - LibreOffice не запускався, в кращому випадку мав порожнє вікно, тож мабуть Java відіграє не останню роль у створені LibreOffice.
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Re: Ненавиджу лінукс!
« Відповідей #49 : 2013-01-29 19:11:30 »
Багато з цих фіч ви реально використовуєте? Я для себе не знайшов жодної. Формами не користувався, все що мені треба від таблиць — працює, розсилкою не користувався (але якби потрібно було — простіше наваяти перл-скрипт), факси приймаємо/відсилаємо апаратними методами, веб-сторінки, як на мене, простіше генерувати скриптами, електронні таблиці в мене працюють (хоча мушу визнати, використовую там лише найпростіші формули, може на яві написані якісь потужніші речі), sql-запити можуть бути доречними, але я б для цього використав перловий cgi та html, довідка у мене працює.

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Ненавиджу лінукс!
« Відповідей #50 : 2013-01-29 23:09:53 »
Багато з цих фіч ви реально використовуєте? Я для себе не знайшов жодної. Формами не користувався, все що мені треба від таблиць — працює, розсилкою не користувався (але якби потрібно було — простіше наваяти перл-скрипт), факси приймаємо/відсилаємо апаратними методами, веб-сторінки, як на мене, простіше генерувати скриптами, електронні таблиці в мене працюють (хоча мушу визнати, використовую там лише найпростіші формули, може на яві написані якісь потужніші речі), sql-запити можуть бути доречними, але я б для цього використав перловий cgi та html, довідка у мене працює.
Ну мені так не пощастило :( Тому покалічений LibreOffice не підходить. Хоча чесно кажучи дивно, що будучи написаним на С++ він такий повільний на linux, може розробникам LibreOffice варто почати використовувати Qt, бо реально останнім часом він недолугий якийсь. Зараз радію одному - оперативної пам'яті маю достатньо для задоволення його всіх збочених потреб, тож тепер раптових "самознищень" майже немає, може лише пару мав. Про частоту "самознищень" до збільшення об'єму оперативної пам'яті краще промовчу, бо реально вважав LibreOffice найдибільнішим офісним пакетом, але потім все таки з'ясував причину - величезна потреба в оперативній пам'яті. Тому це усунув одним апгрейдом, як і більшість проблем лінукс.
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Ненавиджу лінукс!
« Відповідей #51 : 2013-01-30 17:28:21 »
І саме головне - в міфи про супер софт, що творить чудо не вірю.
О, а розкажіть декілька таких міфів, для цікавості.  :)
Моя позиція залишилася незмінною - вищеокреслені задачі мають гарно обходитися наявними ресурсами - тим більше, що 2 ГБ мають навіть планшети з Він7/Він8 на борту і справляються. На роботі сімка на 2 гігах, правда дещо швидшим процесором, працювала без нарікань.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Ненавиджу лінукс!
« Відповідей #52 : 2013-01-30 19:55:59 »
І саме головне - в міфи про супер софт, що творить чудо не вірю.
О, а розкажіть декілька таких міфів, для цікавості.  :)
Моя позиція залишилася незмінною - вищеокреслені задачі мають гарно обходитися наявними ресурсами - тим більше, що 2 ГБ мають навіть планшети з Він7/Він8 на борту і справляються. На роботі сімка на 2 гігах, правда дещо швидшим процесором, працювала без нарікань.
Для початку - Windows та Linux різні сімейства і архітектури ОС, тож вимоги різні. Особливість Linux - високі вимоги до оперативної пам'яті. То так для інформації на майбутнє, ця сама проблема є у MacOS, хоча швидше це примха користувачів, які бажають витиснути все що можна з MacOS, який і так витискає максимум із заліза. :D Загалом, більшість ноутбуків збирають під потреби Windows, навіть ті що йдуть в поставці з Linux :(
Про міфи.. їх до біса.. останній з них - Маки не потребують вдосконалення, вони ідеально збалансовані.. це повна нісенітниця, збільшення об'єму оперативної пам'яті не завадить.. тож виймаємо та що стоїть та ставимо більшу та швидшу, і ось диво - Мак пришвидшується ще більше, чесно кажучи, такої швидкості роботи комп'ютера ще не бачив.. тож маленьке удосконалення не завадить.. хоча, потреба у ньому куди менша ніж для лінукс.. розчарування в маках все таки було, хоча не сильне, бо все рівно вони працюють куди краще ніж інші.. Та все таки велика подяка жертві експерименту, хоча жертва сама того забажала...
Мав до біса міфів і тверджень.. але вони не цікаві, бо навіть нормальна адекватна логіка їх розвінчати може і тому проводити експерименти немає сенсу,, але їх робили, щоб довести різним впертюхам те чи інше... :(
« Змінено: 2013-01-30 19:56:38 від HetmanNet »
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Ненавиджу лінукс!
« Відповідей #53 : 2013-02-17 01:37:40 »
Гадаю, ця розмова уже втратила сенс, оскільки сьогодні мій "музейний експонат" відмовився працювати.
Власне, вентилятор при увімкненні розкручується на декілька секунд і зупиняється, так як ноут іще холодний. Але розкрутитися знову коли усе нагріється чомусь забуває - усе перегрівається і система висне намертво. З холодного стану встигає завантажитися ОС, а коли нагрівся - не можна навіть зайти у BIOS.
І пилюкою ніби не забитий. А ще одна неприємність - нормально не розбирається, гвинтики настільки туго закручені, що ні хрестоподібна, ні пряма викрутка не бере, лише згризає головки гвинтиків. Тобто, кришку ззаду я відкрив і клавіатуру зняв, а той самий кулер - не виходить.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Ненавиджу лінукс!
« Відповідей #54 : 2013-02-21 22:44:41 »
Гадаю, ця розмова уже втратила сенс, оскільки сьогодні мій "музейний експонат" відмовився працювати.
Власне, вентилятор при увімкненні розкручується на декілька секунд і зупиняється, так як ноут іще холодний. Але розкрутитися знову коли усе нагріється чомусь забуває - усе перегрівається і система висне намертво. З холодного стану встигає завантажитися ОС, а коли нагрівся - не можна навіть зайти у BIOS.
І пилюкою ніби не забитий. А ще одна неприємність - нормально не розбирається, гвинтики настільки туго закручені, що ні хрестоподібна, ні пряма викрутка не бере, лише згризає головки гвинтиків. Тобто, кришку ззаду я відкрив і клавіатуру зняв, а той самий кулер - не виходить.
Прикро :( Коли поховання відбудеться? Як ховатимеш? У землю чи з мосту у воду?
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній Paul Carroty

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 144
  • Карма: +0/-0
Re: Ненавиджу лінукс!
« Відповідей #55 : 2013-02-21 23:44:30 »
Цитата
Для початку - Windows та Linux різні сімейства і архітектури ОС, тож вимоги різні. Особливість Linux - високі вимоги до оперативної пам'яті.
Що за маячня?

free -m
             total         used         free       shared      buffers
Mem:         29040        16948        12092            0         1496
-/+ buffers:              15452        13588
Swap:            0            0            0

Якщо ти зміг осилити тільки зажерливе KDE, то хто тобі винен?

idontremember

  • Гість
Re: Ненавиджу лінукс!
« Відповідей #56 : 2013-02-22 00:22:23 »
Прикро :( Коли поховання відбудеться? Як ховатимеш? У землю чи з мосту у воду?

 [smiley=belay.gif] його іще можна продати! У нас в селі  ;D.
---

Але я таким не займаюсь - то для мене низько.
« Змінено: 2013-02-22 00:25:30 від idontremember »

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Ненавиджу лінукс!
« Відповідей #57 : 2014-02-02 23:07:49 »
Ненавиджу третi кеди - це фобос та деймос разом узяті

idontremember

  • Гість
Re: Ненавиджу лінукс!
« Відповідей #58 : 2014-02-03 00:42:31 »
А 4 знач лубітє ?
---
Я хотів колись поставити на нинішню машину 3кеди  [smiley=35.gif] - щоб побачити як швидко, високо і далеко вони будуть літати. Бо на тій машині, що в мене колись була, вони просто літали!!!

Але мабуть вже не поставлю, бо немає часу займатися такою фігньою (займаюсь зараз іншою фігньою  :()
---
Кеди - то круто!
« Змінено: 2014-02-03 00:43:54 від idontremember »