Автор Гілка: Випущено нову версію Дебет Плюс.  (Прочитано 9840 раз)

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
Випущено нову версію українського багатоплатформового програмного забезпечення Дебет Плюс для ведення бухгалтерського обліку(Windows/Linux/MacOS).
  • підходить як для підприємців, так і для малих підприємств;
  • дозволяє вести складський облік як з бухгалтерією, так і без бухгалтерії (за бажанням користувача);
  • працює на різних ОС — Windows, Linux, Mac OS, і СКБД — PostgreSQL, MySQL;
  • повністю готова для роботи в умовах законодавства України та оперативно оновлюється у зв'язку з його змінами;
  • охоплює всі розділи обліку (бухгалтерію, податковий облік, склад і торгівлю тощо), зокрема систему CRM, систему документообігу, реалізує можливість вести облік за договорами та без договорів;
  • дозволяє вести кілька організацій в одній базі;
  • підтримується формування електронної звітності;
  • ви безкоштовно отримуєте повнофункціональну, без обмежень за часом та обсягом, ліцензійну, мережеву версію облікової системи.

Тепер встановити та оновити програму Дебет Плюс на Linux (Ubuntu, Kubuntu, Debian) набагато простіше.
Звантажте пакунок для Debian на сторінці звантаження і запустіть його. Програма автоматично розпакується в каталог lib, після чого ви зможете її запустити з меню запуску програм. Таким же чином відбувається і оновлення.

« Змінено: 2010-12-31 00:48:11 від Re. »

Відсутній Юрій Ткаченко

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 59
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено нову версію Дебет Плюс.
« Відповідей #1 : 2010-12-30 20:11:43 »
Дуже важка річ (Java). Тому треба запасатися пам'яттю для її використання.
Колись тестував Дебет Плюс і запустив разом з ним iReport для редагування форми звіту. І все - підключився до роботи своп.

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
Re: Випущено нову версію Дебет Плюс.
« Відповідей #2 : 2010-12-30 20:54:50 »
Дуже важка річ (Java). Тому треба запасатися пам'яттю для її використання.
Колись тестував Дебет Плюс і запустив разом з ним iReport для редагування форми звіту. І все - підключився до роботи своп.

Зараз менш ніж 2Гб пам'яті не ставлять (в мене Win7 і 6 Гб, у декотрих по 16 Гб на робочих машинах). А на 2 Гб Джава літає.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Випущено нову версію Дебет Плюс.
« Відповідей #3 : 2010-12-30 23:57:22 »
Проблема не в Яві а в програмістах. В мене кілька телефонів з явою (Андроїдом).
[Fedora Linux]

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Випущено нову версію Дебет Плюс.
« Відповідей #4 : 2010-12-31 00:50:03 »
підходить як для підприємців, так і для малих підприємств;
А яка різниця?

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
Re: Випущено нову версію Дебет Плюс.
« Відповідей #5 : 2011-01-01 16:18:12 »
підходить як для підприємців, так і для малих підприємств;
А яка різниця?

Почитайте новий ПК - чим ФОП від МП відрізняється.

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
Re: Випущено нову версію Дебет Плюс.
« Відповідей #6 : 2011-01-01 16:20:11 »
Проблема не в Яві а в програмістах. В мене кілька телефонів з явою (Андроїдом).

Не плутайте JavaME з JavaEE. Ви б ще Win7 по вимогам з DOS порівняли.

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено нову версію Дебет Плюс.
« Відповідей #7 : 2011-01-01 21:43:40 »
а у мене 1 гіг, і стара машина, а на роботі сеоерони стоять і 512 як максимум - тому ....

Відсутній z86

  • Новачок
  • *
  • дописів: 8
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено нову версію Дебет Плюс.
« Відповідей #8 : 2011-01-02 19:23:56 »
підходить як для підприємців, так і для малих підприємств;
А яка різниця?

Почитайте новий ПК - чим ФОП від МП відрізняється.
у правилах ведення обліку (єдиний податок, ПДВ)

Відсутній BM

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 162
  • Карма: +0/-0
  • SUSE Linux Products GmbH
Re: Випущено нову версію Дебет Плюс.
« Відповідей #9 : 2011-01-12 18:06:45 »
Тепер встановити та оновити програму Дебет Плюс на Linux (Ubuntu, Kubuntu, Debian) набагато простіше.
Звантажте пакунок для Debian на сторінці звантаження і запустіть його. Програма автоматично розпакується в каталог lib, після чого ви зможете її запустити з меню запуску програм. Таким же чином відбувається і оновлення.

Панове, Soft.
Тутка во таке питаннячко... Ви взагалі українська контора, чи якесь неповноцінно-провінційне чорті-шо з вилазкою на Москву? Чого це нічого немає українською мовою?

WTF???

Це абсолютно зрозуміло що наш нарід у більшості випадків звичайні зафойдані немиті вуйки, які не вміють поважати самих себе і думають що «парусскі — ета сафсєм крута». Ну добре, але-ж принаймні з огляду ВЛАСНОЇ честі Ви, як розробник під українським доменом, могли-б НЕ жити деградаційним сьогоднішнім днем, а взяти й хоча-б скинутися по додаткових 10 хвилин/день та перекласти все це НАШОЮ мовою та пропагувати її виставляючи налаштування по замовчуванню, аніж у робочий час витрачати той самий час на читання тупих анєґдотіків (я в цьому абсолютно впевнений що це стається у Вашому офісі) в тому-ж жовтенькому  срунеті?

Най мене простит адмін за все це (спеціяльно не пишу anonymous'ом), але мене просто, холєра, аж шляк трафив з того всього... Просто немає слів наскільки треба обидліти щоби отак все це толєрувати  і нічо не робити... :(
« Змінено: 2011-01-12 18:08:08 від BM »

Відсутній BM

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 162
  • Карма: +0/-0
  • SUSE Linux Products GmbH
Re: Випущено нову версію Дебет Плюс.
« Відповідей #10 : 2011-01-12 18:13:01 »
Дуже важка річ (Java). Тому треба запасатися пам'яттю для її використання.
Колись тестував Дебет Плюс і запустив разом з ним iReport для редагування форми звіту. І все - підключився до роботи своп.
iReport — останнє що треба використовувати. Хоча, це є найкраще з вільного ПЗ. Коли воно мені зліпило звичайний простенький PDF з парою графіків та табличок аж за всі 45-55 секунд, я зрозумів що то треба викидати на смітник вже й одразу. В результаті ми просто реалізували діалект ReportLab RML на iText for Java і отримуємо PDF-on-the-fly: займає всього-лишень 2-3 секунди, причому підтримується майже весь CSS2. А також нема того проміжного компілювання з XML в чорті-шо, щоби потім з того виліпити PDF.

Я до того, що на Java нема чого лаятись — це справа виключно PEBKAC на стадії програмування.
« Змінено: 2011-01-12 18:14:27 від BM »

Відсутній BM

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 162
  • Карма: +0/-0
  • SUSE Linux Products GmbH
Re: Випущено нову версію Дебет Плюс.
« Відповідей #11 : 2011-01-12 18:24:59 »
Проблема не в Яві а в програмістах. В мене кілька телефонів з явою (Андроїдом).

Не плутайте JavaME з JavaEE. Ви б ще Win7 по вимогам з DOS порівняли.

А Ви не плутайте JavaME з Dalvik VM. Android не використовує JavaME. Крім того JavaEE 6, в свою чергу, стала значно легшою у порівнянні з тим-же Spring'ом. А ще також ніхто не заставляє використовувати масивний (і жахливий) Eclipse як платформу. Для цих завдань JSplitPane та OSGi для плаґінів — і більше нічого не потрібно взагалі, хоча я-б й OSGi не використовував, а елементарний Class.forName(...) та один інтерфейс. Вся ця стартова платформа не важила-б і 100K одним JAR'ом. Наостанок, JavaEE тут взагалі ні до чого по масивності — максимум що потрібно клієнту (при правильній архітектурі), це стандартний Swing та WSDL бібліотеки (JAX-WS 2) щоби по SOAP'у передати дані на сервер. А вони (бібліотеки) дуже маленькі та місця майже не займають.

Ви-ж запхали SWT (Ґослінг про цю поробку від IBM особливо виказався ще у 2008му), тому все це важить справді багацько і по JNLP не дуже вже й побігає. Крім того, Swing'ові таблички швидші за SWT, особливо коли в них запхати дуже багато записів. Так що Лісівка тут 100% правий щодо... кодерів. :-)
« Змінено: 2011-01-12 18:32:35 від BM »

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено нову версію Дебет Плюс.
« Відповідей #12 : 2011-01-12 19:42:06 »
Панове, Soft.
Тутка во таке питаннячко... Ви взагалі українська контора, чи якесь неповноцінно-провінційне чорті-шо з вилазкою на Москву? Чого це нічого немає українською мовою?
А Soft справді працює в розробці Дебета?
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній BM

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 162
  • Карма: +0/-0
  • SUSE Linux Products GmbH
Re: Випущено нову версію Дебет Плюс.
« Відповідей #13 : 2011-01-13 04:01:45 »
Панове, Soft.
Тутка во таке питаннячко... Ви взагалі українська контора, чи якесь неповноцінно-провінційне чорті-шо з вилазкою на Москву? Чого це нічого немає українською мовою?
А Soft справді працює в розробці Дебета?

Uhm... Добре питання. :-) Але раз Soft новини добавив та ще й пробує розказувати що й як — мо'? У всякому разі потрапив під руку. :D Якщо ні — я ся вибачаю за наїзд. Але всеодно, якшо Soft не їх представник, то певно треба тим рєбятам написати відкритого листа десь тут на сайті чи шось такого.

Я особисто абсолютно не вірю в те, що добавити ще одну локаль в ResourceBundle займе аж всі гроші та час, і начеб-то тому контора не робить підтримку української. В Java i18n та l10n робиться як по маслу й елементарно.
« Змінено: 2011-01-13 04:03:14 від BM »

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
Re: Випущено нову версію Дебет Плюс.
« Відповідей #14 : 2011-01-20 03:33:42 »
Uhm... Добре питання. :-) Але раз Soft новини добавив та ще й пробує розказувати що й як — мо'? У всякому разі потрапив під руку. :D Якщо ні — я ся вибачаю за наїзд. Але всеодно, якшо Soft не їх представник, то певно треба тим рєбятам написати відкритого листа десь тут на сайті чи шось такого.

Я особисто абсолютно не вірю в те, що добавити ще одну локаль в ResourceBundle займе аж всі гроші та час, і начеб-то тому контора не робить підтримку української. В Java i18n та l10n робиться як по маслу й елементарно.

До речі до кампанії, котра розробляє Debet+ я ніякого стосунку не маю. Просто, якщо є можливість, вказую як досить пристойну альтернативу 1С.

Щодо російської, то розмовляв з представниками кампанії. У них нема ресурсів щоб створити мультимовний сайт, а так як в них вже замовників з усього СНД більше ніж з самої України то вони й використовують російську міжнародну. Хотіли добавити ще англійську версію сайту.