Автор Гілка: Бухгалтерська звітність  (Прочитано 25696 раз)

Відсутній terminataaar

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 61
  • Карма: +0/-0
  • i'm programmmer )))
Перелік та інструкції для встановлення основного ПЗ для бухгалтерської звітності в органи ДПА, ПФ тощо:

1) ПЗ «Системи формування та подання до органів ДПС засобами телекомунікаційного зв’язку податкової звітності» (ОПЗ / OPZ)
Коротка інструкція:
  • Необхідно: WINE@Etersoft
  • Встановлюємо IE 6 (можна без Flash'a): ~$ ieinstall єдине каліцтво - що при цьому необхідно мати БУДЬ-ЯКУ ліцензію на Microsoft Windows (ми на роботі одну коробкову версію купили на всяк випадок ((()
  • Завантажуємо і встановлюємо додатково:

    Допоміжна література:

2) БЕСТ ЗВІТ ПЛЮС
Коротка інструкція:
  • Необхідно: WINE (ні в якому разі не WINE@Etersoft !!! він не вміє підписувати ((( ) та Ubuntu не менше ніж 10.04 (на старіших версіях неадекватно приймає квитанції)
  • Бажано, щоб Wine був "свіжим" )))
  • Завантажуємо з ftp://ftp.bestzvit.com.ua/BZPLUS, наприклад почнемо з 9.01.000 PLAT (завантажуємо всі файли з теки і підтеки) і далі піднімаємося рівнем вище та за зростанням версії інші .ЕХЕшники. Спочатку встановлюємо додатково файли із папки Redist, аж потім запускаємо Setup.exe і рухаємося як підказує майстер...
  • В налаштуваннях самого Бест-звіта вказуємо вірний шлях (бажано тільки англійською) до ключів і сертифікатів ЕЦП
  • Отримання і друк квитанцій: а) зберігаємо наступний скрипт до файлу (наприклад, /home/USER/.wine/drive_c/rpl_open.sh) та надаємо файлу права на запуск:
#!/bin/sh

#PARAM буде зберігати шлях до відчиняємого файлу у Windows-форматі,
#наприклад,  Z:\\home\\USER\\Рабочий стол\\testTicket.rpl, якщо видчиняємо /home/USER/Рабочий стол/testTicket.rpl
PARAM=`winepath -w "$*"`

#перехід до папки з файлом ZForever.exe
cd "/home/USER/.wine/drive_c/Program Files/Intellect-Service/BEST-ZVIT"

#обов'язковий ключ "-rpl"
wine ZForever.exe -rpl $PARAM

exit 0
б) через праву клавішу миші назначаємо відчиняти RPL-файли квитанцій через скрипт, наприклад, для Gnome - правою клавішею по RPL-файлу -> Открыть в программе -> Другое приложение -> Использовать собственную команду ->  шлях до скрипта (наприклад, /home/USER/.wine/drive_c/rpl_open.sh) -> Открыть
в) якщо недостатньо від мене, то література: https://help.ubuntu.com/community/Wine#Creating%20file%20associations + http://wiki.winehq.org/FAQ#head-60c5de309a53bb8ed07d8af1ca26db129334cb43
[/list]
Допоміжна література:

3) ПЗ "Арт-Звіт"
Коротка інструкція: в розробці )))
« Змінено: 2011-05-20 16:53:10 від terminataaar »
Цяй + мп3 + код = хоросьо )))

Відсутній vasalx

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
Re: Бухгалтерська звітність
« Відповідей #1 : 2011-02-16 10:54:59 »
На Ubuntu 10.04 все стало ок. Спробував завантаження квитанцій та підписи документів - ніби також ок. Однак виникла одна непереборна проблема: при вівдкритті документів на редагування все починає тормозити, одне поле документу редагується порядка 10 секунд, що робить роботу з програмою практично не можливою. В чому може бути проблема?

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Бухгалтерська звітність
« Відповідей #2 : 2011-02-16 14:34:47 »
Чи варто так мучитися? Аби гордо заявити "Ми перейшли на Лінукс!"? А те, що в тому Лінуксі стоїть пів вінди, то нічого?
необхідно мати БУДЬ-ЯКУ ліцензію на Microsoft Windows
...
Java для Windows (саме для Windows!!!):
...
Adobe Reader для Windows (саме для Windows!!!):
...
MSXML 4.0 Service Pack 2 (Parser and SDK):
І, врешті, у вас же є ліцензія на Windows (згідно написаного).
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній vasalx

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
Re: Бухгалтерська звітність
« Відповідей #3 : 2011-02-16 15:41:58 »
На Ubuntu 10.04 все стало ок. Спробував завантаження квитанцій та підписи документів - ніби також ок. Однак виникла одна непереборна проблема: при вівдкритті документів на редагування все починає тормозити, одне поле документу редагується порядка 10 секунд, що робить роботу з програмою практично не можливою. В чому може бути проблема?

Відсутній vasalx

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
Re: Бухгалтерська звітність
« Відповідей #4 : 2011-02-16 15:50:17 »
Piktor,
система часто вирішує не лише завдання відправки звітності. Все згадане програмне забезпечення для віндовс - безкоштовне, що, разом із безкоштовністю лінуксу дає суттєву прибавку до пенсії у випадку малого бізнесу. Зважте, що у випадку terminataaar ліцензія мікрософт одна, а компів декілька.... ;)

Відсутній terminataaar

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 61
  • Карма: +0/-0
  • i'm programmmer )))
Re: Бухгалтерська звітність
« Відповідей #5 : 2011-02-16 16:46:30 »
Зважте, що у випадку terminataaar ліцензія мікрософт одна, а компів декілька.... ;)

так і є))) термінальний сервер з приблизно 5-тьма клієнтами під віндовс (інформація трохи застаріла - один раз дізнався - потім не перепитував) більше ніж 20000 гривень (12000 віндовс сервер едішион + 1000 з копійками * 5 за кожне робоче місце на сервері + 800-900 * 5 за кожну копію на клієнті - про офіс я вже мовчу)...

а RX@Etersoft (доречі - чудово працює вже декілька місяців - див. тут - RX@Etersoft: Небольшая пошаговая инструкция для Ubuntu 10.04 (amd64)) + NX client безкоштовні (і не потрібно доплачувати за антівіруси ))))))))))))
Цяй + мп3 + код = хоросьо )))

Відсутній terminataaar

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 61
  • Карма: +0/-0
  • i'm programmmer )))
Re: Бухгалтерська звітність
« Відповідей #6 : 2011-02-16 16:55:59 »
Чи варто так мучитися? Аби гордо заявити "Ми перейшли на Лінукс!"? А те, що в тому Лінуксі стоїть пів вінди, то нічого?
І, врешті, у вас же є ліцензія на Windows (згідно написаного).

тільки варто почати купувати у майкрософта - ніколи не зупинишся )))
визнаю - на фірмі купили коробкову версію Віндос 7 (OPZ (одна єдина программа!!! одна блін єдина!!! і та державна ((( повний капець ((( немає слів ((( ) потребує ІЄ6 саме під віндовс - а ІЄ6 потребує ліцензію на продукцію Майкрософта - хоч і на Віндовс 98 (але треба довести що ця ліцензія належить компанії на якій встановлено ІЄ - ми знайшли старий диск з ліцензією - але дешевше було купити за 900 гривень Віндос 7 ніж нервувати за докази що той диск належить нам).
Цяй + мп3 + код = хоросьо )))

Відсутній terminataaar

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 61
  • Карма: +0/-0
  • i'm programmmer )))
Re: Бухгалтерська звітність
« Відповідей #7 : 2011-02-16 17:05:02 »
оффтоп )))
хммм - можна велику купу грошей заробити ))) за підтримку ОПЗ під Лінукс ))) переписати трохи код ОПЗ і весь час слідкувати за оновленнями і дописувати ))) программа на рівні студента технікуму... вважаю що нічого складного не буде ))) лише вчасно оновлювати код...
Цяй + мп3 + код = хоросьо )))

Відсутній vasalx

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
Re: Бухгалтерська звітність
« Відповідей #8 : 2011-02-16 19:16:51 »
Стосовно проблеми яку я постив вище: якісь ідеї?

Я там мав на увазі БЗП (забув вказати  :-[ )
« Змінено: 2011-02-16 19:19:05 від vasalx »

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Re: Бухгалтерська звітність
« Відповідей #9 : 2011-02-16 19:48:57 »
Стосовно проблеми яку я постив вище: якісь ідеї?

Я там мав на увазі БЗП (забув вказати  :-[ )
Борландівських бібліотек воно хоче:
$ ls -l TMSE_Extender.exe
-rwxrwxr-x 1 user user 3850219 2010-03-18 09:10 TMSE_Extender.exe*
$ md5sum TMSE_Extender.exe
a5fec453138292c8ea93e02ff731d55f  TMSE_Extender.exe
« Змінено: 2011-02-16 19:49:30 від cadca »
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

Відсутній vasalx

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
Re: Бухгалтерська звітність
« Відповідей #10 : 2011-02-17 11:57:52 »
А де їх взяти? (Вибачте за наївні питання, я трохи нуб)

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Re: Бухгалтерська звітність
« Відповідей #11 : 2011-02-17 15:30:47 »
А де їх взяти? (Вибачте за наївні питання, я трохи нуб)
Треба встановити отой "TMSE_Extender.exe" (набір якраз достатній + там не тільки борландівські бібліотеки :)). Файл (його розмір та контрольну суму я вказав) шукайте самі - варез (бібліотеки мають ставитися тільки з відповідними програмними продуктами).
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

Відсутній vasalx

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
Re: Бухгалтерська звітність
« Відповідей #12 : 2011-02-17 17:07:22 »
З ваших слів я зрозумів, що TMSE_Extender.exe не призначений для встановлення, а лише для запуску в процесі функціонування певного ПО. Тобто я повинен встановити певний програмний продук разом з яким в систему потрапить файл TMSE_Extender.exe. А БЗП його потім буде лише використовувати. Я правильно зрозумів?
Якщо так, то не могли б ви навести приклад такого програмного забезпечення?
Якщо ні, то не могли б ви ще трошки розширити пояснення?



Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Re: Бухгалтерська звітність
« Відповідей #13 : 2011-02-17 21:04:19 »
З ваших слів я зрозумів, що TMSE_Extender.exe не призначений для встановлення, а лише для запуску в процесі функціонування певного ПО.
Ні, неправильно зрозуміли - TMSE_Extender.exe призначений якраз для встановлення (містить набір необхідних бібліотек):
Цитата
BDE для Paradox, dBase, Interbase и Access 97
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

Відсутній mahovik

  • Новачок
  • *
  • дописів: 1
  • Карма: +0/-0
Re: Бухгалтерська звітність
« Відповідей #14 : 2011-04-20 08:35:18 »
Питання до terminataaar
Зробив усе по інструкції, але OPZ не стартує, видає помилку fixme:exec:SHELL_execute flags ignored: 0x00000100, можливо потрібно іншу версію WINE@Etersoft ? Старішу чи як? в мене остання від Etersoft. Використовую ASPLinux 14, ОПЗ також останньої версії. Підкажіть будь ласка "Хто винен?" та "Що робити?"