Автор Гілка: Співпраця на вигідних умовах  (Прочитано 8154 раз)

Відсутній Sandr

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 461
  • Карма: +0/-0
  • Мій вибір — Лінукс!
    • ФОП Осипенко
Доброго для панове!

Знавцям Лінукса пропоную співпрацю в якості дилерів по підключенню інтернету.

Чому саме знавцям Лінукса? А тому, що виключно на Лінуксі інтернет нормально працює.

Схема наступна. Ви знаходите клієнта, якому потрібен якісний доступний мобільний інтернет. Оформляєте копію паспорта та потрібні документи на цього клієнта і пересилаєте мені на електронну пошту, а потім, якщо все буде оформлено вірно, і на реальну поштову адресу. Робите переказ коштів за модем і підключення на мій рахунок. Після цього я надсилаю Вам готовий підключений на того клієнта модем поштою і Ви на місці робите налаштування підключення.

Модеми я на даний час беру оптом по ціні близько 150 грн. Продавати Вам, як партнеру можу з невеликою націнкою, тобто Вам він буде коштувати скажімо 250 грн., а при підключенні кожних десяти клієнтів ціна падатиме на 10 грн. але не нижче 200 грн. Тобто для 11-го клієнта Ви отримуватимете модем по ціні 240 грн. і відповідно для 60-го і далі по ціні 200 грн. Аксесуари, такі як USB-подовжувачі, шнурки на модем і т.п. Ви будете шукати самостійно. Оплату за пересилку я мабуть візьму на себе (в крайньому разі порівну розкину).

Моделі модемів Pantech UM150/UM185, які я пропоную, на реалізацію йдуть по ціні від 400...500 грн. Плюс Ви ще будете отримувати оплату за установку Лінукса 100...200 грн. Таким чином з кожного підключення Ви отримаєте чистого прибутку мінімум 250 грн. На практиці виходить іноді й по 400...500 грн. за підключення.

Інформацію про покриття і тарифи беремо відповідно з сайтів: intertelecom.ua та people.net.ua.

Найбільше покриття по Україні має компанія Інтертелеком. Тарифи теж у них найвигідніші на даний час. Найбільше користується попитом тарифний план Доступний Безліміт за 65 грн. на місяць.

Моделі модемів досить якісні й надійні. За увесь час роботи бракований модем мені попався лише один. За потужністю отримання сигналу Pantech UM150 не має рівних, а UM185 майже так само витягує сигнал.

Консультації з будь-яких питань, що стосуватиметься підключень я надаватиму звісно ж безкоштовно як Вам, так і абоненту, якого Ви підключили.

Чекатиму Ваших відгуків і пропозицій.
E-mail: os-nova@ukr.net
Тел.: 0663024454
ICQ: 239658531
« Змінено: 2011-04-17 18:30:39 від Sandr »
openSUSE + KDE

Відсутній Ign1111

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 829
  • Карма: +0/-0
  • Linux 4ever!
Re: Співпраця на вигідних умовах
« Відповідей #1 : 2011-04-17 11:46:19 »
Знавцям Лінукса пропоную співпрацю в якості дилерів по підключенню інтернету.

Чому саме знавцям Лінукса? А тому, що виключно на Лінуксі інтернет нормально працює.

Але й найти таких клієнтів буде ой як тяжко.

Модеми я на даний час беру оптом по ціні близько 150 грн. Продавати Вам, як партнеру можу з невеликою націнкою, тобто Вам він буде коштувати скажімо 250 грн.,

67% накрутки - це невелика націнка?

Моделі модемів Pantech UM150/UM185, які я пропоную на реалізацію, йдуть по ціні від 400...500 грн.

Знайти дешевше не проблема. http://www.ati.com.ua/pantech-um150_bbc_586283.html
Linux. The future is open.

Відсутній Sandr

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 461
  • Карма: +0/-0
  • Мій вибір — Лінукс!
    • ФОП Осипенко
Re: Співпраця на вигідних умовах
« Відповідей #2 : 2011-04-17 18:12:14 »
Але й найти таких клієнтів буде ой як тяжко.
Я теж спочатку так думав. А на практиці виявилося, що черга стояла. Дійшло до того, що на місяць наперед замовлення були. І це при тому, що модеми я продавав по ціні 550 грн. В мене півроку ось не було вільного часу, щоб і на форум заглядати. Справа в тому, що дуже мало людей, які знають Лінукс. А інтернет, повторюся, нормально працює виключно під Лінуксом.

67% накрутки - це невелика націнка?
Ну це ж не лише накрутка. Сюди включено витрати на пересилку, гарантійне обслуговування, програмування модема, обробка пакету документів, доставка документів в офіс компанії, пересилка документів абоненту і т.п. І за всю цю перелічену роботу я отримаю 100 грн. - витрати.

Знайти дешевше не проблема. http://www.ati.com.ua/pantech-um150_bbc_586283.html
Для професійного фахівця так, не проблема. Але ж потенційний клієнт не має ні інтернету, ні жодного уявлення про ці модеми. Його цікавить просто інтернет і щоб він працював. Тому ймовірність того, що ця людина буде шукати саме такий модем і саме в інтернеті дуже низька. А якщо навіть знайде, то все одно він не зможе ним нормально користуватися, бо ймовірність того, що він знає Лінукс ще нижча. Потенційний клієнт -- це пересічна людина, яка має лише базові навички роботи з комп’ютером або взагалі лише щойно придбала його. Спеціалізовані ж магазини продають дані модеми по ціні від 400 грн., ну може 380 грн., але не нижче. Бо модем є не простим товаром, з ним же треба морочитися багато при підключенні. Це ж не чайник, що продав його за мить і на тому все.

Ну а по якій же ціні мені його Вам продавати? По оптовій? По 240 грн. влаштує?  :)

Ви ж врахуйте, що Ви ж не кінцевий споживач, а перепродасте його так само, при чому ще з більшою націнкою. Один мій колишній учень (тепер студент) умудрився продавати ці модеми по 3000 грн.! Головне ж вміло розрекламувати товар.
« Змінено: 2011-04-17 18:16:21 від Sandr »
openSUSE + KDE

Відсутній Ign1111

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 829
  • Карма: +0/-0
  • Linux 4ever!
Re: Співпраця на вигідних умовах
« Відповідей #3 : 2011-04-17 18:50:34 »
Я теж спочатку так думав. А на практиці виявилося, що черга стояла.

А в якому ви місті. Бо на практиці, ніхто від оффтопіка не хоче відмовлятися.

Ось приклад, фірма на яку я інколи заглядаю, вирішила купити київстарівськи модеми на ноутбуки. Тобто орієнтуються на популярні рішення.

Доречі, а модеми UM150/UM185 дійсно з Віндою не дружать.
« Змінено: 2011-04-17 19:14:18 від Ign1111 »
Linux. The future is open.

Відсутній Sandr

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 461
  • Карма: +0/-0
  • Мій вибір — Лінукс!
    • ФОП Осипенко
Re: Співпраця на вигідних умовах
« Відповідей #4 : 2011-04-18 00:41:38 »
Я живу й працюю в сільській місцевості. А конкретніше Великобагачанський, Миргородський і Шишацький райони Полтавської області. В цих трьох районах я й роблю підключення самостійно.

Від Віндовса нікому й не пропонується відмовлятися. Лінукс ставиться паралельно. Інтернет налаштовується на обох системах і відразу візуально проводиться тестування швидкості. Лінукс у всіх випадках виграє. До того ж гарантію безперебійної роботи інтернету можна давати лише при умові використання Лінукса. В іншому випадку гарантія не надається, оскільки Віндовс злітає так часто, що Ви запаритеся його відновлювати по гарантії.

Щодо київстаровських модемів. Люди зазвичай ведуться на цей піар і купують їх. Потім дзвонять мені і переходять на Інтертелеком. З Інтертелекому на Київстар ще жоден не перейшов (принаймні мені такі випадки невідомі). Загалом придбання будь-якого GSM-модему позбавлене сенсу, оскільки кожен мобільний телефон має точнісінько такий же вбудований модем. А в кого немає мобільного телефону? Зазвичай, коли я кажу людині, яка придбала якийсь GSM-модем, що такий самий вже є в нього в мобільнику, то людина робить великі очі і тільки тоді починає розуміти всю безглуздість цієї покупки. Але ж якби лише в тому був недолік. Якщо порівняти тарифи, швидкість і загалом якість інтернету, то Інтертелеком виграє у всьому. Покриття такого широкого з швидкістю 2 Мб/с немає жоден мобільний оператор. Безлімітного тарифу за 65 грн. на місяць теж не запропонував ще ніхто. А стандартна швидкість 1X на Інтертелекомі вища як мінімум удвічі ніж на GPRS-інтернеті. Як на мене, то переваги очевидні.

Модеми UM150/UM185 дружать звісно і з Віндовсом, але цю дружбу важко назвати взаємною.  :P

P.S. Для фірми, яку Ви згадав, набагато ефективнішим було б рішення у вигляді тандему: CDMA-модем з високошвидкісним інтернетом + Wi-Fi роутер, котрий буде роздавати цей інтернет на всі ноутбуки. І сплачувати за один інтернет. А не тицяти в кожен ноутбук низькошвидкісний слабий на прийом GSM-модем і сплачувати за кожен по вдесятеро вищих тарифах.
« Змінено: 2011-04-18 02:38:04 від Sandr »
openSUSE + KDE

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Re: Співпраця на вигідних умовах
« Відповідей #5 : 2011-04-18 02:44:41 »
Щось не бачу сенсу відсилати вам чиї б то не було документи. Якщо в мене попросять допомоги з мобільним інтернетом. То тут зазвичай проблем не виникає. Хоча в лінуксі їх більше не виникає, ніж під віндой.

Відсутній Sandr

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 461
  • Карма: +0/-0
  • Мій вибір — Лінукс!
    • ФОП Осипенко
Re: Співпраця на вигідних умовах
« Відповідей #6 : 2011-04-18 03:13:01 »
Щось не бачу сенсу відсилати вам чиї б то не було документи. Якщо в мене попросять допомоги з мобільним інтернетом. То тут зазвичай проблем не виникає. Хоча в лінуксі їх більше не виникає, ніж під віндой.
Документи необхідні для присвоєння новому абоненту власного віртуального телефонного номера і підключення його до мережі Інтертелеком.

Хоча можливий варіант оформлення модема на себе з подальшим перепродажем ніби по довіреності. Але в такому випадку Ви ризикуєте нести відповідальність за чиїсь борги.

Документи надавати незнайомій людині -- це звісно ризик. Особливо це стосується завіреної копії паспорта. Адже недобросовісна людина може використати приміром даний документ для отримання кредиту в банку і т.п. Тому тут повинен бути ще якийсь рівень довіри. Та якщо взяти до уваги те, що я на цьому форумі вже три роки зависаю і в шахрайських діяннях не був помічений, то може й заслуговую на якусь довіру.  ::)
openSUSE + KDE

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Re: Співпраця на вигідних умовах
« Відповідей #7 : 2011-04-18 03:14:35 »
Не переконали. А чому саме Інтертелеком?

Відсутній Sandr

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 461
  • Карма: +0/-0
  • Мій вибір — Лінукс!
    • ФОП Осипенко
Re: Співпраця на вигідних умовах
« Відповідей #8 : 2011-04-18 03:28:59 »
Не переконали. А чому саме Інтертелеком?
Можна й PeopleNet підключати, не обов’язково лише Інтертелеком. Технологія ж і модеми однакові.

На PeopleNet крім того не потрібно морочитися з документами оскільки в них організовано анонімний доступ.

На мою думку Інтертелеком кращий за тарифною політикою й покриття в них значно ширше. Особисто в мене є ці обидва оператори, але я користуюся переважно Інтертелекомом. Та й підключення всі робив лише на Інтертелеком, бо всі обирали саме цей варіант.

P.S. За півроку в цьому бізнесі я З НУЛЯ отримав чистого прибутку вже близько 20 тис. грн. Переконав?  :)
« Змінено: 2011-04-18 03:33:35 від Sandr »
openSUSE + KDE

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Re: Співпраця на вигідних умовах
« Відповідей #9 : 2011-04-18 03:30:19 »
Мій вибір - МТС. Утел. Київстар.
Чому?? покриття. Ціни - Утел(і покриття те ж ібо роумінг).
А ще можнаа звичайний телефон юзать

Відсутній Sandr

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 461
  • Карма: +0/-0
  • Мій вибір — Лінукс!
    • ФОП Осипенко
Re: Співпраця на вигідних умовах
« Відповідей #10 : 2011-04-18 03:42:15 »
Мій вибір - МТС. Утел. Київстар.
Чому?? покриття. Ціни - Утел(і покриття те ж ібо роумінг).
А ще можнаа звичайний телефон юзать
Я ж не пропоную Вам придбати для себе модем. По такій ціні я можу продавати ці модеми лише на умовах співпраці. Пропозиція полягає в тому, щоб дати Вам заробити на тих знаннях Лінукса, якими Ви володієте. Мені потрібні партнери по цьому бізнесу, котрі вміють встановлювати системи Лінукс і виконувати налаштування підключень до інтернету. За цю роботу я готовий продавати Вам модеми скажімо за дрібнооптовою ціною.

GSM-модеми вже минуле! Їх наштампували, але вони вже нікому не потрібні, бо працюють по застарілій технології. На такому смітті Ви нічого звісно не зможете заробити.
« Змінено: 2011-04-18 03:45:30 від Sandr »
openSUSE + KDE

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Re: Співпраця на вигідних умовах
« Відповідей #11 : 2011-04-18 03:48:42 »
UMTS(Утел) - це застаріла технологія? та така ж як і CDMA-2000(people.net).

Відсутній Sandr

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 461
  • Карма: +0/-0
  • Мій вибір — Лінукс!
    • ФОП Осипенко
Re: Співпраця на вигідних умовах
« Відповідей #12 : 2011-04-18 04:05:18 »
UMTS(Утел) - це застаріла технологія? та така ж як і CDMA-2000(people.net).
Згоден, Утел працює теж на нових технологіях, але ж покриття тих нових технологій мізерне. Ви порівняйте карту покриття високої швидкості Утел з картою покриття високої швидкості Інтертелекому. Різниця ж у сотні разів!

Хоча, останні моделі універсальних модемів Pantech UM190 якраз поєднують в собі ці обидві технології. Це дозволяє користуватися одним модемом в мережах CDMA і GSM.

Для порівняння покриття: Утел (UMTS) та Інтертелеком (EVDO).
« Змінено: 2011-04-18 04:32:30 від Sandr »
openSUSE + KDE

Відсутній Ign1111

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 829
  • Карма: +0/-0
  • Linux 4ever!
Re: Співпраця на вигідних умовах
« Відповідей #13 : 2011-04-18 16:48:19 »
Від Віндовса нікому й не пропонується відмовлятися. Лінукс ставиться паралельно.

І що народ погоджується постійно стрибати з однієї ос в іншу?

Загалом придбання будь-якого GSM-модему позбавлене сенсу, оскільки кожен мобільний телефон має точнісінько такий же вбудований модем. А в кого немає мобільного телефону? Зазвичай, коли я кажу людині, яка придбала якийсь GSM-модем, що такий самий вже є в нього в мобільнику, то людина робить великі очі і тільки тоді починає розуміти всю безглуздість цієї покупки.

Так, а ви не сказали, що при використанні мобільного в якості модема, акумулятор саджається на раз, не кажучи про інші незручності. По-друге, не у всіх телефонах є вбудований не те, що UMTS, але й EDGE не завжди присутній. Ну і зазвичай тарифі побудовані таким чином, що краще мати дві окремі сім-картки: на інет та на голос.

А стандартна швидкість 1X на Інтертелекомі вища як мінімум удвічі ніж на GPRS-інтернеті. Як на мене, то переваги очевидні.

Картина міняється від місцевості. Наприклад, приміряючи на себе, Інтертелеком в Києві має мало частот, відповідно швидкість апріорі не може бути кращою за інших. А якщо пройтись по іншим CDMA операторам, то Піплів.нет - корявий білінг (доречі вони визнали це), тому буде купа проблем з грошима, у СДМА УА - багато хто скаржиться на якість після вводу безліміта, у МТС - просто скаржаться і переходять на їхній же GSM. А тут ще WiMAX давить своїми тарифами. Тай і Утел не дає розслабитися.  Тому, треба ще добре поміркувати якого оператора вибрати. І найкращім виявляється провідний...

P.S. Для фірми, яку Ви згадав, набагато ефективнішим було б рішення у вигляді тандему: CDMA-модем з високошвидкісним інтернетом + Wi-Fi роутер, котрий буде роздавати цей інтернет на всі ноутбуки. І сплачувати за один інтернет. А не тицяти в кожен ноутбук низькошвидкісний слабий на прийом GSM-модем і сплачувати за кожен по вдесятеро вищих тарифах.

Так, я так і казав, що в них вже є провідний інтернет, але менеджер сказав, що він пробував втикати провід в ноутбук... інтернет не з’явився. Але я не про це, я привів як приклад...
Linux. The future is open.

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Re: Співпраця на вигідних умовах
« Відповідей #14 : 2011-04-18 16:59:13 »
Цитата
Тай і Утел не дає розслабитися.
Аргументуйте.
В мене викладач використовує МТС з їхнім модемом - ніразу не скаржиться. навіть навпаки.
Щодо Київстара - тут суперечлива ситуація.