Автор Гілка: Випущено нову версію дистрибутива Mageia  (Прочитано 13980 раз)

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
З задоволенням повідомляємо про випуск Mageia 2, дистрибутива Linux повністю керованого спільнотою. Користувачами та учасниками спільноти дистрибутива є люди з усього світу.



22 травня випущено Mageia 2, образи якої можна отримати за допомогою офіційного сайта Mageia.

Фрагмент з оголошення у блозі Mageia: «Ми, учасники спільноти Mageia, з радістю оголошуємо про випуск Mageia 2! Ми чудово попрацювали над створенням нашої спільноти та цього випуску, отже сподіваємося, що він так само сподобається вам, як подобається нам».

Mageia є одним з найбільших 10 дистрибутивів зі списку Distrowatch з часу випуску Mageia 1 червня 2011 року, популярність якого постійно зростає.

Тепер дистрибутив перебуває у рейтингу популярності на шостому місці.

Ознайомтеся з нотатками щодо випуску, щоб дізнатися більше про технічні характеристики дистрибутива.

Передбачено образи портативної системи на компакт-диску, образ на DVD та образ компакт-диска для встановлення за допомогою мережі. Образи згруповано за регіональним принципом. Отримати ці образ можна за допомогою FTP, HTTP або торентів.

Вибрати потрібну вам версію можна за допомогою відповідної сторінки.
« Змінено: 2012-05-23 17:39:23 від lvm »
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #1 : 2012-05-23 18:07:47 »
Успіхів проекту, враховуючи, що Mandriva майже гепнулась, а адекватної альтернативи Ubuntu немає.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #2 : 2012-05-23 18:41:42 »
Успіхів проекту, враховуючи, що Mandriva майже гепнулась, а адекватної альтернативи Ubuntu немає.

Адекватні розробники сидять на Федорі, адекватні користувачі сидять на Центосі чи Науковому Лінуксі.
[Fedora Linux]

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #3 : 2012-05-23 21:12:10 »
Гм. Зараза, я все ніяк не перекладу це для українслкї гілки блогу Mageia.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #4 : 2012-05-23 21:28:57 »
Адекватні розробники сидять на Федорі, адекватні користувачі сидять на Центосі чи Науковому Лінуксі.
Якщо з першим можна більш-менш погодитись, то щодо другого ви перегнули палицю.
« Змінено: 2012-05-23 21:30:46 від Re. »

Відсутній Дмитро Редчук

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 104
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #5 : 2012-05-24 10:45:32 »
Успіхів проекту, враховуючи, що Mandriva майже гепнулась, а адекватної альтернативи Ubuntu немає.

Адекватні розробники сидять на Федорі, адекватні користувачі сидять на Центосі чи Науковому Лінуксі.
Та ну. Скрізь вистачає [не]адекватних.

зі. Чи мене має не влаштовувати убунта?-))

ззі. Неадекватні смикаються туди-сюди. Краще там, де нас нема.
«Критика має бути конструктивною. Інакше вона деструктивна» ©
Щось не так? — Зроби так.

Відсутній Paul Carroty

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 144
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #6 : 2012-05-25 18:25:09 »
Успіхів проекту, враховуючи, що Mandriva майже гепнулась, а адекватної альтернативи Ubuntu немає.

Адекватні розробники сидять на Федорі, адекватні користувачі сидять на Центосі чи Науковому Лінуксі.
Brand new world? Адекватні користувачі на центосі це повна маячня.
« Змінено: 2012-05-25 18:26:42 від Gunner.ua »

Відсутній Paul Carroty

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 144
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #7 : 2012-05-25 18:30:40 »
Успіхів проекту, враховуючи, що Mandriva майже гепнулась
Mandriva недавно оголосила про передачу управління проектом відкритій спільноті, і про те, що серверна версія буде створена на основі Mageia. Так що пацієнт ще живий.
Цитата
адекватної альтернативи Ubuntu немає.
І не треба.

Відсутній DalekiyObriy

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1923
  • Карма: +4/-0
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #8 : 2012-05-25 20:09:50 »
позавчора оновив один сервер з Mageia 1 командним рядком через інтернет, політ нормальний; на черзі другий сервер ще з Мандрівою...
Fedora 35 (x86-64)

r00t x

  • Гість
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #9 : 2012-05-27 14:07:47 »
Успіхів проекту, враховуючи, що Mandriva майже гепнулась, а адекватної альтернативи Ubuntu немає.
і слава Чхунту, що немає. ;D . Хай убонтонуті користувачі вивчають та викоритсовують інші Лінукс-дистрибутиви.
---
тільки Слек на третіх кедах - і пофіг! У мене є все що мені потрібно! Якщо щось знадобиться - знайду, підберу, твстановлю, скомпілюю...

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #10 : 2012-05-27 14:49:16 »
Хай убонтонуті користувачі вивчають та викоритсовують інші Лінукс-дистрибутиви.
Навіщо?

r00t x

  • Гість
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #11 : 2012-05-27 17:53:17 »
Навіщо?
:o йпть, Щоб розумнішими були! Буде набагато простііше і краще якщо вони будуть знати що для ПрограмиХ є конфігураційний файл ПрограмаХ.conf. Ну і всяке таке інше... (це я з свого власного досвіду).

Питання: Навіщо їм знати про конфігураційний файл ПрограмиХ та про параметри цієї програми? Це необхідно знати, для розуміння параметрів програми та її тонкого налаштування. ЯКЩО користувач хоче тільки ггратися в ігри або створювати щось не значне, то Лінукс не для нього.
---
Це я так вважаю - але можливо ви знову мене не зрозумієте...

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #12 : 2012-05-27 19:13:47 »
Обійдусь, від того, що я вмію редагувати файли, розкидані по всій системі, не робить з мене генія. А є генії, яким потрібно якнайшвидше розкрити свій потенціал (наприклад, відео якесь порізати і зліпити щось цікаве) і налаштування тьми параметрів системи майже ніяк не посприяє цьому.

Відсутній Paul Carroty

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 144
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #13 : 2012-05-27 20:46:45 »
M.: Не гарно ображати, нікого й ніколи.
« Змінено: 2012-05-27 22:27:42 від Re. »

idontremember

  • Гість
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #14 : 2012-05-27 21:59:21 »
Обійдусь, від того, що я вмію редагувати файли, розкидані по всій системі, не робить з мене генія. А є генії, яким потрібно якнайшвидше розкрити свій потенціал (наприклад, відео якесь порізати і зліпити щось цікаве) і налаштування тьми параметрів системи майже ніяк не посприяє цьому.
Ну от ви ж самі собі суперечити "відео якесь порізати і зліпити щось цікаве) і налаштування тьми параметрів системи майже ніяк не посприяє цьому."

От саме для того щоб (беру конкретно названий вами приклад) щось змонтувати\порізати\зліпити щось цікаве необхідно мати необхідне ПЗ. А ТАКОЖ обовязково його налаштувати під свої вимоги\потреби (а це значить що необхідно знати де і що можна відшукати в графічних меню та діалогових вікнах, та що можна змінити безпосередньо в конфігах).

АЛЕ спочатку де взяти\завантажити необхідне ПЗ і чому мікрофон не працює, коли його втикаєш у відповідний розєм? І чому одна версія програми працювала, а після оновлення пише* що "потрібно якесь gtk..." Що таке gtk?, glibc? Де його брати? Та пішли ви всі з своїми Лінуксами...!!! Відновс кращий - там все відразу працює!

---
* - якщо користувач здогадається запустити програму з консолі.
---
Знаю що можливо в деяких Дистрах дефолтно може бути встановлено ВІДЕОредактор, але мені таке не потрібно - тому і не цікавився. А аудіоредактор зібрав із source.

+1. Тупість це визнача риса убунтоїдів.
Неображайте убунтівські організми! Шкода що вони назавжди (через деякий час) відмовляються від Лінукса. То не тупість... то небажання самовдосконалення(?)... я не знаю що то і який діа... як вірно назвати ЕТО.
---

Пропоную негайно врятувати заблукавшу душу.
« Змінено: 2012-05-27 22:12:37 від idontremember »