Автор Гілка: Відеонагляд + фотофіксація + датчики руху  (Прочитано 13399 раз)

idontremember

  • Гість
Мультимедіа і Лінцукс - сюди не підходить (або навпаки: ця тема не підходить до розділу "Мульт та Лінукс")

Проблема\задача така:

Встановити відеоспостережння на конкретній території.

АЛЕ ... Потрібно так зробити, щоб система нагляду працювала у трьох режимах:

1 - Звичайний відеонагляд, з записом потоку даних у файл.

2 - Фотофіксація за сигналом від датчиків руху. Поясню детальніше: коли обєкт рухається - то датчики руху  спрацьовують і камера передає на комп малюнок (фото).

3 - Відеофіксація за сигналом від датчиків руху. Поясню детальніше: коли обєкт рухається - то датчики руху  спрацьовують і камера передає на комп поток відео, що записується до файлу.

ЯК ВСЕ ЦЕ СТВОРИТИ? Які краще брати веб камери? І чи можна таке створити, використовуючи вебкамери? Чи можна налаштовувати чутливість датчиків руху? Бо якщо птичка або жук пролетить то мені його фото не потрібно.
---
Оце так темка... У мене зявились зайвіі гроші - от і хочу зробити, те що вже давно потрібно було зробити.
---
Можливо хтось з вас вже використовує таку систему стеження\нагляду?

М.: Якщо не мультимедіа, то це не означає, що наука. І де тут взагалі лінукс??
« Змінено: 2012-06-01 21:46:24 від idontremember »

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
яким чином вам не підходять реєстратори та камери з датчиками руху?
на рахунок фото не знаю - не дивився - але ці два пункти я робив - якщо брати стандартний реєстратор і більш-менш адекватні камери то не є проблема.

З.І. на реєстраторах таки лінукс ;)
« Змінено: 2012-06-01 19:55:05 від djalin »

idontremember

  • Гість
яким чином вам не підходять реєстратори та камери з датчиками руху?

на рахунок фото не знаю - не дивився - але ці два пункти я робив - якщо брати стандартний реєстратор і більш-менш адекватні камери то не є проблема.
Напишіть: які такі АДЕКВАТНІ ВІДЕО чи ВЕБ (?) камери (посилання або моделі). Підєднуються вони до юсб? Чи мають додаткове джерело живлення? Що "страшного" при підключенні камер (проблеми\рішення)?

Мені потрібно: на одному кінці камера, яка через 10-30 метрів підєднується до компа провідним чи можливо навіть безпровідним(?) способом.
!!!Стосовно запису на вбудовану память ( або флешку) - таке не підходить(!)!!!

З.І. на реєстраторах таки лінукс ;)
Цитата
... І де тут взагалі лінукс??
Він завжди і скрізь! Навіть у моєму модемі  є якась бузя-бокся ;)
« Змінено: 2012-06-01 22:18:24 від idontremember »

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
У нас на роботі таке: http://www.rvi-cctv.ru/
30 метрів USB не витягне — або LAN (тільки вебки дорогуваті такі) або вищенаведене посилання.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

r00t x

  • Гість
У нас на роботі таке: http://www.rvi-cctv.ru/
30 метрів USB не витягне — або LAN (тільки вебки дорогуваті такі) або вищенаведене посилання.
30 метрів то я загнув. а 10 метрів по юсб як буде?

Дорогуваті вебки - це скільки? Бувають (і є) вони різними. Мені б таку щоб максимальний "обзор" був. Які моделі порекомендуєте, або на які ПАРАМЕТРИ ВЕБ камери слід звертати увагу?

---
Завтра вранці детальніше ознайомлюсь з інформацією за наведеним посиланням.
---
сплю-ю-ю...


Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
До речі, ви зовнішнє спостереження хочете? Тоді вебки не покатять — вони for indoor use only. І, до речі, щодо USB — не більше 5 метрів кабель. А ціни вже самі дивіться.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
у нас популярний такий
Цитата
Відео ре'єстратор DVR-3104
Каналів відео - 4; каналів аудіо -2
Тип роз'єму виходу: BNC, VGA
швидкість запису 100GIF к/сек
Максимальна роздільна здатність відео PAL:720*576
Формат стиснення - H.264
Тип підтримуваного жорсткого диску: 1SATA
Порти USB 2.0, RS-485, LAN, цуи сервер (Рос.)
Розширені мережеві функції
Керування: пульт ДК (ДУ), миш, по мережі
Моніторинг -а допомогою мобільного телефону

та

Цитата
Відео ре'єстратор Partizan SE CHD-30S new
Каналів відео - 4; каналів аудіо -1
Тип роз'єму виходу: BNC, VGA
швидкість запису: D1 - 50 к/сек
Максимальна роздільна здатність відео PAL:720*576
Формат стиснення - H.264
Тип підтримуваного жорсткого диску: 1SATA
USB 2.0, RS-485, LAN, eSATA, web сервер
Керування: пульт ДК (ДУ), миш, по мережі
Моніторинг -а допомогою мобільного телефону

але мабуть таки залежить від того де купувати - зовнішня камера з датчиком руху осінню коштувала десь 200 баксів- моделі на жаль не скажу - прайсу під рукою не має - якщо буде актуально - в понеділок відпишу.

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
До речі, ви зовнішнє спостереження хочете? Тоді вебки не покатять — вони for indoor use only. І, до речі, щодо USB — не більше 5 метрів кабель. А ціни вже самі дивіться.

погана якість

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
погана якість
Бюджетні камери спостереження теж на гарну якість не претендують — сам бачив. А подорожче root_x не потягне.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

r00t x

  • Гість
А подорожче root_x не потягне.
Нажаль це правда.
---
Потрібно зовнішнє спостереження, АЛЕ навіть 5 метрового юсб та веб камери мені (можливо?) вистачить. Коип біля вікна, від верхньої частини вікна до точки розміщення камери приблизно 1 метр.
---
Сьогодні вночі о 02-30 було у мене два "гостя". Зайшли через віртрку - вийшли через (о)город. Потім о 04-00 годині ранку я почув, що у мене у дворі хтосьїщось торохтить кришками від каструль. Я вцідразу вибіг з хати. Прямо перед порогом побачив "не зовсім трезвого" сусіда... У мішку в нього були кришки від каструль, та інше залізяччя. Я запитав у нього "шо в мішку?". Він скахава "Трава". Я запитав "а чого торхтить?"... Нічого він мені не відповів.

Я потім сказав йому, вказавши рукою в сторону хвіртки: "Ідіть." Він все ще стояв, увесь білий та трусився. Я посторив: "Ідіть додому".
---
Ну іще дещо перед цим і псіля цього відбувалося , АЛЕ ніхто не постраждав ... поки що. Коли дізнаються цого син та дружина - то вони його "замочать"
---
От такий root_x Ангел. Буде детальний та цікавий (брєдописний) опис подій що сталися, але не на ЛОУнівському форумі.

idontremember

  • Гість
Зайвий телевізор у мене  є. Я його з 2009 року не дивлюся. Зайвий диск у мене є (IDE-інтерфейс).
---
ох, йо до Партізана ще потрібно камеру купувати(!?)
---
читаю далі...
---
у нас популярний такий
Дякую,  іще актуально, але 4 відеокамери то забагато. Чи є відеореєстратори на дві відеокамери (і без зайвих цяцьок - без ДПК, без мишей)?

« Змінено: 2012-06-03 21:20:07 від idontremember »

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Мінімум на 4, але ніхто вас не примушує підключати відразу усі  ;)

Якщо якість відео не важлива, то можна підключити камеру яка буде передавати все по інтернету чи писати на карту пам'яті, ще раз - якість вкрай погана і на зовнішній нагляд явно не тягне - тендітна.

Якщо зовнішнє - то тре принаймні 2 камери - ціну уточнити можу, проте не знаю може у вас і дешевше.

2 кабель для відеосигналу + блок живлення, в принципі до реєстратора можна не підключати, але де взяти специфічний софт ... тут уже не знаю.

Визначтесь що саме хочете охопити камерами - можливо й вийде одну поставити - але попереджаю, що бюджетні не можуть самі стежити за ціллю - це буде просто фіксований шмат простору охоплюватись.
« Змінено: 2012-06-04 16:42:32 від djalin »

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Каструлі ховати треба. Або злого цуцика на ніч на подвір’ї залишати.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

idontremember

  • Гість
Цитата
Якщо зовнішнє - то тре принаймні 2 камери
Було б краще якщо дві ВІДЕОкамери. Одна на один двір, друга на інший двір. Але можна і одну поставити в такому місці щоб охоплювало максимальну територію.

Цитата
2 кабель для відеосигналу + блок живлення, в принципі до реєстратора можна не підключати, але де взяти специфічний софт ... тут уже не знаю.
Ви мали на увазі "два кабеля для двох відеокамер"? А відокабель який саме потрібно? Бо у мене десь валяється той що від антени до ТВ підключався. У мене його приблизно метрів 30. Такий підійде чи ні?
---
Я так розумію; Неохідно:
1 - сам відеореєстратор
2 - джерело живлення для реєстратора (але якщо в коплекті з реєстратором воно є - то менше проблем)
3 - відеокамера (потрібно саме така, яка підходить до відеореєстратора!). От з цим проблема - бо я іще не визначився з реєстратором. Яку потрібно??? хйзн  :-/
4 - кабель для підключення відеокамери до відеореєстратора. Це якийсь спеціальний кабель? Чи згодиться від телевізора?
---
5 - Питання: чи потрібно для відеокамери додаткове джерело живлення? Я думаю не потрібно...(?)
6 - Питання: яким чином, через які порти підключається вреєсратор до компутера? Чи можливо використовував реєстратор без компутера.
7 - Зайвий телевізор у мене є, щоб підключити вивід реєстратора прямо до нього.
---
Цитата
бюджетні не можуть самі стежити за ціллю - це буде просто фіксований шмат простору охоплюватись.
Таке згодиться - я ставлю високо-високо відеокамеру і всі двори видно, або "ділянки особливої уваги".
---
На останок: Коли село спить... , Я Ангел(!) чи ДалбаДятєл(?)

Каструлі ховати треба. Або злого цуцика на ніч на подвір’ї залишати.

 :D а-а-а, вже читали! Про сцуцика напишу пізніше - то дуже плаксива історія  :'(
---
Але дійсно в селі без песика жити... - то сам скоро стану сцуциком та буду гавкотіти  ;D
« Змінено: 2012-06-04 18:32:06 від idontremember »

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Ваші дописи тут — звісно-ж читав.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.