Автор Гілка: Родовід 0.3.13  (Прочитано 1842 раз)

Відсутній Khariton

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 62
  • Карма: +0/-0
Родовід 0.3.13
« : 2014-02-28 14:36:09 »
Вийшла версія 0.3.13.(http://sourceforge.net/projects/rodovid/)
Як обіцялося, до RPM-сховища додано цифровий підпис. Також він оновився і для DEB-сховища. Тому прийдеться його завантажити і встановити заново.(((
Інструкція по встановленню: http://rodovid.sourceforge.net/

1. Додано можливості створення, редагування та вибір міток для осіб.
2. Додано можливість встановлювати кольори для міток.
3. Додано можливість задавати розмір шрифту у програмі.
4. Додано комбінацію Ctrl+'.' у вікні вибору файлів для того, щоб ховати-показувати файли, що починаються з ’.’. Також виправлено деякі негаразди при відтворюванні переліку файлів у теці...
5. Виправлено купу помилок при використанні файлів з символами відмінними від ASCII.
6. Виправлено помилку, що з`являлася при приховуванні-відновленню прихованих ліній.
7. Виправлено помилку, що виникала при видаленні запису особи, що має як дітей, так і батьків.
8. Виправлено помилку, що виникала при пересуванні групи осіб (одні особи рухалися швидше ніж інші).
« Змінено: 2014-02-28 20:26:51 від yurchor »

Відсутній burunduk32

  • Новачок
  • *
  • дописів: 49
  • Карма: +0/-0
Re: Родовід 0.3.13
« Відповідей #1 : 2014-03-01 11:07:43 »
Питання: Чи можна зробити так, аби файл зберігався більш впорядковано? Наприклад для занесення його під систему контролю (GIT). Зараз при кожному збережені, навіть якщо було просто змінена позиція людини, файл міняється суттєво, і побачити різницю між різними версіями неможливо.
А так, було б добре бачити простим виводом diff що саме змінилось від останньої зміни.

Відсутній Khariton

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 62
  • Карма: +0/-0
Re: Родовід 0.3.13
« Відповідей #2 : 2014-03-01 21:09:25 »
Хм...
думаю що на даний момент це не є можливим, проте можна спробувати в наступній версії це виправити таким чином:
1. проблема відмінності файла полягає в тому, що я зберігаю всі персони, як дані що є в хеші. тому Перл не по черзі віддає мені ці персони, а в тому порядку в якому йому заманеться(тобто в тому порядку в якому дані хешу були складені для компактності і т.і. Перлом)
2. Тому думаю якщо при збереженні зберігати персони по зростанню номера ID, то не буде проблем і з форматом минулих версій теж буде все ОК. Думаю це зроблю до наступної версії.

Зараз якщо вам треба версіонність, то можна використовувати якийсь gitfs для каталогу projects/

Взагалі цікаво як diff сприйме цей файл, бо іконка особи(якщо вона є) містяться в цьому файлі у вигляді бінарного додатку. Файл не є текстовим на 100%, якщо використовуються іконки особи. Галереї, якщо є - в окремих файлах. Це було свого часу зроблено, щоб зберігаючи один файл можна було зберегти основні відомості по родоводу...