Автор Гілка: Заміна Ubuntu One 15 ГБ місця у хмарі  (Прочитано 4212 раз)

Koljan

  • Гість
Як стало відомо Canonical припиняє роботу над хмарним сервісом Ubuntu One, cервіси синхронізації файлів припинять роботу 1 червня 2014 року, хоч файли можна буде ще стягнути до 31 липня, після чого увесь вміст буде вилучено. В Canonical вважають, що джерельний код синхронізації файлів Ubuntu One перебуває у відмінному стані й буде прикро просто втратити його. Тому вони випускають його в open source, аби дати іншим можливість продовжити їх справу, сама ж Canonical не має наміру конкурувати на цьому полі оскільки є сервіси які вже сьогодні надають безкоштовно значно більший обсяг місця, а зосередиться на інших більш важливих питаннях. Власне коли я це взнав виникло бажання знайти альтернативу й знайшов сервіс Copy, є клієнти для різних ОС в тому числі для Лінукс й 15 ГБ безкоштовного місця :

https://www.copy.com/home/
« Змінено: 2014-04-08 18:09:36 від Koljan »

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Заміна Ubuntu One 15 ГБ місця у хмарі
« Відповідей #1 : 2014-04-09 10:26:14 »
А що це за сервіси такі?  :o Я якось довгенько шукав...

Koljan

  • Гість
Re: Заміна Ubuntu One 15 ГБ місця у хмарі
« Відповідей #2 : 2014-04-09 14:42:10 »
А що це за сервіси такі?  :o Я якось довгенько шукав...

Автоматична синхронізація файлів з власним інтернет сховищем, тобто на твоєму компі створюється тека з якої вміст який ти туди покладеш автоматично завантажується у онлайн сховище, досить зручно наприклад коли тобі потрібно взяти цей вміст звідти бо на даний час його немає в тебе на компі з якоїсь причини, це простий та швидкий спосіб синхронізувати твої файли, отримаєш доступ до своїх файлів де завгодно.При поломці твого комп’ютера чи збої операційної системи усі дані можуть бути втрачені. Файли, які зберігаєш на хмарному сервісі не будуть втрачені. Використовуючи для зберігання спеціальну публічну теку на сервісі, можна поділитися файлами з будь-яким користувачем інтернету, навіть з тим, в кого не встановлено додаток доступу до сервісу. Таких сервісів зараз багато наприклад є таке сховище в того хто має свою скриньку на Google але не всі сервіси надають по 15-ть ГБ простору безкоштовно, саме тому я поділився своєю знахідкою, ще хмарний сервіс Google має наприклад ось таку річ :



Що фактично означає, що наприклад коли в тебе на компі немає якої програми але вона є на цьому сервісі тоді ти можеш користуватися нею онлайн, я особисто ніколи такою можливістю не користувався але на стільки я розумію така можливість є

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Заміна Ubuntu One 15 ГБ місця у хмарі
« Відповідей #3 : 2014-04-10 17:31:38 »
Дійсно 15  ::) був певен, що набагато менше в 2010 я так й не знайшов подібного сервісу

Koljan

  • Гість
Re: Заміна Ubuntu One 15 ГБ місця у хмарі
« Відповідей #4 : 2014-04-10 18:51:16 »
Дійсно 15  ::) був певен, що набагато менше в 2010 я так й не знайшов подібного сервісу

Тоді було але не було стільки місця, скажімо Ubuntu One тоді надавав 2 ГБ

Відсутній wowik

  • Новачок
  • *
  • дописів: 1
  • Карма: +0/-0
Re: Заміна Ubuntu One 15 ГБ місця у хмарі
« Відповідей #5 : 2015-03-06 21:16:25 »
Сервіс працює на https://barracudadrive.com/
Софт досить цікавий.

Поділися враженнями від сервісу.
Швидкість, надійність.

Зареєструвався.
Сервіс типовий, все потрібне є. Місця дійсно вдосталь.

Влітку я розгорнув вдома на віртуальному сервері Seafile.
Інтерфейс схожий, фунціонал теж, клієнти для PC, Android, iOS.
Привчаю родину користуватися :)