Автор Гілка: Мені не подобається інтерфейс Фокса!!!  (Прочитано 7468 раз)

idontremember

  • Гість
Я звик до розташування значків, так як воно було з самих перших версій. Останнім часом я постійно після оновлень налаштовував інтерфейс... Знову оновився - нижньої панелі додатків не стало. В меню вид-панелі інструментів є тільки панель меню і панель закладок.

Здається панель додатків злилась з основною панеллю. Ну там збоку ота нова панель появилась. Ну не подобається мені такий ергономічний дизайн. краще (мені краще!) підвести і клацнути на потрібній кнопці ніж на меню ... потім вниз....
« Змінено: 2014-04-30 22:51:23 від idontremember »

idontremember

  • Гість
а запитати забув.

Питаннячко: як зробити кнопки "назад-вперед", "оновити сторінку" - щоб вони були окремо на панелі інструментів.
---
Ось так я хочу


Може існує додаток щоб кнопки вернути так як було в старих версіях?
« Змінено: 2014-05-01 19:52:45 від idontremember »

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Classic Theme Restorer (Customize Australis)
Classic Toolbar Buttons
Можливо ще щось є.
І як, стало шивдше?
« Змінено: 2014-05-01 20:00:06 від xuser13 »
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

idontremember

  • Гість
...
І як, стало шивдше?

Мене також тут послали туди ж.
---
Швидше - це ви про швидкість Фокса? Та , кажись , трішки пришвидшилось, АЛЕ він став більше жерти памяті (якщо порівнювати щойно запущений 29 фокс та щойно запущений 28, при умові не відкривання користувачем сайтів).
---
але! коли вийшла 19 версія, то тоді пришвидшення було більш помітним.
« Змінено: 2014-05-01 20:28:00 від idontremember »

idontremember

  • Гість
Classic Theme Restorer (Customize Australis) у мене не працює. Бо його навіть в додатках нема.


Ось після встановлення воно є, але після перезапуску кудись зникає.


Спробував поставити Classic Toolbar Buttons - кнопка "оновити\зупинити" все рівно прибита до "одного місця" і перетягти її можлвості нема. :(

« Змінено: 2014-05-01 21:12:27 від idontremember »

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
ХЗ чого воно так. Шукайте. Я в себе, коли ще бета була, в openSUSE спробував. Працювало. Але все одно  не те.
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

idontremember

  • Гість
 :D головне що в Пінгу воно є

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Де?
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

idontremember

  • Гість
у Лінуксі

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

idontremember

  • Гість
Classic Theme Restorer у вінді зникає доповнення.
---
Я Classic Toolbar Buttons-ом трішки підправив, але кнопка "оновити" вклеєна в адресний рядок. Все це через те що доповнення у вінді Classic Theme Restorer не встановлюється правильно. Ну і х... з ним! У Лінуксі все добре.

У Лінуксі нормульно. Тільки я б перемістив би кнопки назад//вперед лівіше, але такої можливості нема, бо вони приклеєні до адресного рядка.
« Змінено: 2014-05-04 20:59:00 від idontremember »

idontremember

  • Гість
Питання по Фоксу: Буває так що я понаоткриваю багато вкладок, але потрібно перезапустити Фокса або закрити його, але щоб всі вкладки збереглися.

Як я роблю: вбиваю процес Фокса у диспетчері задач - потім при новому запуску він пропонує відновити аварійно завершену сесію.

Знаю, що можна додати всі відкриті вкладки у папку закладок, а потім відкрити їх знову, але таке мені не підходить.

Питання: чи є можливість зберігати сесію Фокса, щоб потім відновити її при наступному запуску?

---
А оте доповнення не працювало тому що якийсь файл доповнення мав не правильні права доступу. Я виправиви в профілі і все стало так як я хочу.
« Змінено: 2014-07-20 11:23:26 від idontremember »

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Налаштування -> Загальне .. нижче... "Запуск" ..."показувати вікна і вкладки, відкриті минуло разу"...
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

r00t x

  • Гість
тюю, дісно так можжна зробити. от ...  >:(  ;D

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Та киньте той Firefox і використовуйте Pale Moon. Оптимізована зборка Firefox з класичним GUI.
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?