Автор Гілка: Мені не подобається інтерфейс Фокса!!!  (Прочитано 7484 раз)


Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
І?
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

idontremember

  • Гість
далі про фокса
« Відповідей #17 : 2014-07-28 20:59:04 »
встановив - працює!  :D Дозволяє багато сесій зберігати та відновлювати. Саме те що треба було.
---

ДОписую: Я ось що помітив: З темою fxChrome ффокс тупить при відображенні сторінок. Наприклад перейшов  я по закладці і чекаю багато секунд поки воно відобразиться, АЛЕ якщо в адресному рядку натиснути ентер, т воно набагато швидше відобразить сторінку.

Якщо руками вбити адресу сайту в адресний рядок (І НАТИСНУТИ ЕНТЕР! ;D) - то також дуже довго треба чекати поки сторінка відобразиться.


АЛЕ якщо вимкнути ту тему і ввімкнути стандартну, то чи перехід на сайт по закладці, чи перехід з адресного рядка відбувається миттєво.

Я думав що це глюки якихось доповнень, або налаштування ффокса неправильні. Хотів до 19 версії відкотитись - ВОНА НАЙШВИДША!!! -  але частина доповнень не сумісна  :( з 19 версією. Ставив Нічник і Аврору - висновок - ГЛЮКИ ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ ТЕМУ ОФОРМЛЕННЯ. Хоча Нічник (найтлі) і без fxChrome теми тормозить так само.

---
При чому повторні завантаження (переходи) сторінок, при ввімкненій темі fxChrome відбуваються швидко., але немиттєво, як без теми.

---
Хтось щось таке помічав? І як пояснити такі глюки? Можливо відео глюків покажу...

---
Іще дописую: хйзна??? Можливо то через FasterFox... Я його видалив і все стало митєво відображатись.
« Змінено: 2014-07-30 13:38:21 від idontremember »

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Це все лінупс. Під Windows такого ніколи не було. Вже спробували Pale Moon?
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

r00t x

  • Гість
Це все лінупс. Під Windows такого ніколи не було. Вже спробували Pale Moon?
ага, лінупс  ;D. Ото такі глюки у мене у вінді. Палений місяць ставив у вінді - бо глючило вооо у мене у вінді. Але я установки для вінди не знайшов, а портабле версія не катіт.

Та вже все працює. Чому і коли заглючило - нехочу напружуватись і думати. Проблему вже вирішив.

Саме через такі глюки я і хотів поставити 19 ффокса.

r00t x

  • Гість
Дійсно гарна штука! Мені подобається.

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Цитата
Але я установки для вінди не знайшов
:o
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

r00t x

  • Гість
та вже побачив http://www.palemoon.org/ . ну незн якзо воно іще швидше, то ймовірно я і його поставлю.

r00t x

  • Гість
Та киньте той Firefox і використовуйте Pale Moon. Оптимізована зборка Firefox з класичним GUI.
А у вас саме "Блєднєнькій мєсяц"?

r00t x

  • Гість
ги,  :-/ а як його локалізувати? Допоснння встановии, але інтерфейс по англіцьки відображається.

r00t x

  • Гість
ааа, так там іще і інструкція є http://www.palemoon.org/langpacks.shtml

idontremember

  • Гість
що обрати ? чи перший чи третій? У мене обидва ставляться і працюють.




r00t x

  • Гість
Пишу далі: Як збільшити кількість закладок у "Недавно доданих"?

Меню Закладки - недавно додані - ото там хочу щоб їх було більше. Хто знає як і що???

idontremember

  • Гість
недавно додані
« Відповідей #28 : 2014-08-06 23:36:55 »
для збільшення кількості відображуваних нещодавно доданих закладок потрібно створити закладку з посиланням

place:folder=BOOKMARKS_MENU&folder=UNFILED_BOOKMARKS&folder=TOOLBAR&queryType=1&sort=12&excludeItemIfParentHasAnnotation=livemark%2FfeedURI&maxResults=15&excludeQueries=1
maxResults=30 - буде показувати 30 свіжих закладок.

 Да здравствуєт органічнодобривний вкантакат  ;D - підказали там.
« Змінено: 2014-08-06 23:37:54 від idontremember »