Автор Гілка: Електронне урядування  (Прочитано 19658 раз)

Відсутній Campana

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 795
  • Карма: +0/-0
  • Проходив мимо
Re: Електронне урядування
« Відповідей #15 : 2016-01-20 21:11:03 »
Таке враження, що загрались у всілякі «аджайл-методики»

Ой, сумніваюся. Наскільки я бачив, там керують чиновники чистої води, а аж ніяк не технарі. А вони і слів таких, як «аджайл-методика» не знають. У них зовсім інша мова й інші іграшки.

Наприклад, група, на яку я ходив («до якої входив» навіть і не скажеш) спершу пообіцяла розробити концепцію, через місяць забула, а коли їм нагадали, вони тупо відморозилися. Потім до них прийшов Кобець, і вони почали розробляти чи то «зелену», чи то «білу книгу» (мабуть тому, що він з Могилянки, і знає саме такі, а не інші, слова).

З адміністратором системи ел. документообігу я так і не поговорив, тому не знаю, як у них це робилося. Але, підозрюю, за принципом: основна робота — це написання звітів. Бо так у чиновників заведено. У них результат — це не робоча система, а кіло паперу звітів.

А керівництво уряду та його помічники — тут найкраща ілюстрація наступна: http://economics.unian.ua/finance/921014-kabmin-zapustiv-sistemu-elektronniy-uryad.html. Цитую (всім, хто жує, рекомендую дожувати, аби не подавитися):

Цитата
При цьому Семерак зазначив, що електронна система документообороту дасть змогу мінімізувати ризики втрати документів, як це могло трапитися з паперовим документооборотом.

«Електронна система фотографує документ, він реєструється, і комп'ютер обдурити вже неможливо», - повідомив чиновник.

Це травень 2014-го. Навряд чи з цього часу щось змінилося на краще.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Електронне урядування
« Відповідей #16 : 2016-01-22 03:29:56 »
Чогось нагадало старий «жарт» коли електронним підписом вважався файл з відсканованим зображенням особистого підпису людини.  :-/
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.