Автор Гілка: Пропозиції, щодо розвитку форуму  (Прочитано 16936 раз)

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Власне  пропозиція перша, всі пропозиції писати сюди й не розводити офтоп в сусідньому топіку.

Відсутній Kroz

  • Новачок
  • *
  • дописів: 12
  • Карма: +0/-0
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #1 : 2014-06-10 23:35:45 »
Пропозиції:
- зараз при реєстрації не відсилає пароль, у всякому разі на gmail: це №1 для виправлення
- на першій сторінці треба розмістити зв'язок з адміністрацією: e-mail або форму - будь-як.
- шрифти треба зробити більше. В мене Опера, нормально можу нормально працювати тільк при zoom 130%. Можна порівнювати з іншими сайтами.
- дизайн першої сторінки жахливий, та ще й не відповідає дизайну форуму. Треба щось з цим робити.

Це основне.

І ще: десь є коротенький мануал як працювати з Mercurial? Ну, вигрузити, закомітити (мерджити, як я розумію, буде модератор). Тобто декілька основних команд для тих хто хоче швидко почати. Можливо це дуже просто, але шукати зараз в Інтернеті... Зразу ентузіазм приглушує. Для тих, хто знає це займе хвилини 2. І лінком на першу сторінку з надписом "Для тих хто хоче допомогти: як це зробити."

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #2 : 2014-06-19 18:59:45 »
а я пропоную спробувати розібратись у
300 : .txt No such file or directory
який досить багато де почав з’являтись

Відсутній recht

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 125
  • Карма: +0/-0
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #3 : 2015-06-07 01:03:12 »
Цитата
- шрифти треба зробити більше. В мене Опера, нормально можу нормально працювати тільк при zoom 130%. Можна порівнювати з іншими сайтами.
Шрифти дійсно дуже маленькі.

idontremember

  • Гість
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #4 : 2015-06-09 22:37:23 »
ага, то ви мабуть небули отут. Скільки років я їм гавк... нагадую щоб збільшили шрифт - все глухо.

а я пропоную спробувати розібратись у
300 : .txt No such file or directory
який досить багато де почав з’являтись

Давня проблема... - це байти винні.
« Змінено: 2015-06-09 22:41:26 від idontremember »

Відсутній OzySTS275M

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • Цікавлюсь гарними фільмами, музикою, книгами.
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #5 : 2016-03-11 15:28:16 »
HTTPS

Я думаю потрібно якесь HTTPS зробити, а то зовсім не солідно якось. Навіть на linux.org.ru, звідкіль мене занесло до вас, і то мається HTTPS . Я тут не розуміюсь, але гадаю що навіть не потрібний сторонній сертифікат, просто створіть linux.org.ua SSL server, а ми типу будем клієнтами. Тут жеж, сидить еліта українського програмингу, невже так важко?! Сайт про Лінукс, без HTTPS це тупо НЕ СОЛІДНО.  
Сторонній сертифікат коштує ~ 20 українських доллyрів на рік, це десь 350 гривасиків, не так і багацько для такого ресурсу, у кінці-кінці можна скинутися!  SSLShopper - Cheap SSL Certificates

Якщо адміністрація боїться за свою анонімність, ТАК ЗАРЕЄСТРУЙТЕ НА ІНШОГО КОРИСТУВАЧА, і зв’язуйтеся із ним тілько по інету.

Емблема, якось, взагалі не в тему. Піпець, так тут жеж не клуб африканських танців, чи нафтопереробна компанія, до чого отой чорний колір? :-?  Я і то можу кращу емблемку намалювати, буквально нещодавно придбав новий планшет для малювання, це просто БОМБА  :) . Хоч я невмію гарно малювати, все-таки я намалюю парочку емблем, звичайно наврядче хтось їх поставить, але я думаю мої емблемки для linux.org.ua будуть куди краще теперішньої :) .  

Дизайн, зокрема ГОСТРІ КУТИ всюди де тільки можна і не можна, то не є добре. Принаймні на мій погляд, виглядає не зовсім природно, і тупувато якось... Навіть галімий, старющий (о прости св. Білле!) Віндоус ХР, і то, уже із заокругленими кутами був. А загaлом, дизайн нічого так, як по-мені, то кращий ніж на linux.org.ru.
Ось приклад класного дизайну ІЗ ГОСТРИМИ кутами. - Google Supportik
Отакий би форум, виглядав краще.

Я звичайно вибачаюсь, але здається адміністрація даного ресурсу просто трішки під-загребла його .. Ну я розумію, життєві проблеми і все таке, але якщо тим цим займаєшся довгий час (комп’ютерами, маю на увазі), то можна зробити такі речі як SSL сертифікат і забути про нього на рік-другий?
"Наша істинна національність - це людство"
- Ґерберт Уеллс

Поспілкуватися зі мною можливо на dreamwidth, у блозі мого друга (frostysh).

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3731
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #6 : 2016-03-11 15:30:31 »
Let's Encrypt роздає сертифікати безплатно і автоматично: https://letsencrypt.org/ .
[Fedora Linux]

Відсутній OzySTS275M

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • Цікавлюсь гарними фільмами, музикою, книгами.
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #7 : 2016-03-11 21:27:05 »
Let's Encrypt роздає сертифікати безплатно і автоматично: https://letsencrypt.org/ .
Ну так, ви усе у сто разів краще за мене знаєте,  постає закономірне запитання, а точніше сумна констатація фактів: чому такий нубас як я , повинен підіймати питання про введення HTTPS на ЄДИНОМУ УКРАЇНОМОВНОМУ РЕСУРСІ про Лінукс? Росіяни, он, давно увели і в ус не дують... :-? Інколи не завадить трішки згадати за рядових користувачів цього ресурсу, як наприклад - я, і все таки, трішки подумати про їх безпеку. ;) . Тим більше ,  якщо отой сертифікат є безкоштовний...
"Наша істинна національність - це людство"
- Ґерберт Уеллс

Поспілкуватися зі мною можливо на dreamwidth, у блозі мого друга (frostysh).

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3731
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #8 : 2016-03-11 21:44:31 »
Let's Encrypt роздає сертифікати безплатно і автоматично: https://letsencrypt.org/ .
Ну так, ви усе у сто разів краще за мене знаєте,  постає закономірне запитання, а точніше сумна констатація фактів: чому такий нубас як я , повинен підіймати питання про введення HTTPS на ЄДИНОМУ УКРАЇНОМОВНОМУ РЕСУРСІ про Лінукс? Росіяни, он, давно увели і в ус не дують... :-? Інколи не завадить трішки згадати за рядових користувачів цього ресурсу, як наприклад - я, і все таки, трішки подумати про їх безпеку. ;) . Тим більше ,  якщо отой сертифікат є безкоштовний...

Тут кілька сайтів на одній ip-ці, а потрібно по одній IP-ці на кожен сайт: https://linux.org.ua/
« Змінено: 2016-03-11 21:44:49 від lvm »
[Fedora Linux]

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #9 : 2016-03-12 02:49:44 »
Пояснюю як людіні, що явно не дуже розбиралась що таке HTTPS та з чим його їдять.
1. Як вже сказав пан Володимир, там треба окремий IP. Вибачайте, але я не збираюся відмовлятись від власних сервісів заради того, щоб LOU отримав HTTPS.
2. "просто створіть linux.org.ua SSL server, а ми типу будем клієнтами" вибачайте, але мені чогось смішно. Для справді безпечного SSL, навіть за умови що буде додатковий IP, потрібно щоб кореневий сертифікат був встановлений у клієнта як довірений. Самі розумієте, це не так вже й просто зробити без придбання платних сертифікатів. Навіть з платними не завжди все ОК. Оно у AlphaSSL чималі проблеми з тим.
3. Наявність чи відсутність SSL жодним чином не впливає на «солідність». Нагадаю, що списки розсилки є доволі поважним місцем спілкування, а там є чи нема SSL/TLS — ніхто не дивиться.

P.S. Власне, вже давно збирались оновити форум, бо YaBB 2.1 вже навіть не смердить. Але все якось у адміністраторів часу нема, а мені трохи ліньки, я лише хостер...
« Змінено: 2016-03-12 03:04:21 від prapor »
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3731
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #10 : 2016-03-12 12:20:31 »
Пояснюю як людіні, що явно не дуже розбиралась що таке HTTPS та з чим його їдять.
1. Як вже сказав пан Володимир, там треба окремий IP. Вибачайте, але я не збираюся відмовлятись від власних сервісів заради того, щоб LOU отримав HTTPS.
2. "просто створіть linux.org.ua SSL server, а ми типу будем клієнтами" вибачайте, але мені чогось смішно. Для справді безпечного SSL, навіть за умови що буде додатковий IP, потрібно щоб кореневий сертифікат був встановлений у клієнта як довірений. Самі розумієте, це не так вже й просто зробити без придбання платних сертифікатів. Навіть з платними не завжди все ОК. Оно у AlphaSSL чималі проблеми з тим.
3. Наявність чи відсутність SSL жодним чином не впливає на «солідність». Нагадаю, що списки розсилки є доволі поважним місцем спілкування, а там є чи нема SSL/TLS — ніхто не дивиться.

P.S. Власне, вже давно збирались оновити форум, бо YaBB 2.1 вже навіть не смердить. Але все якось у адміністраторів часу нема, а мені трохи ліньки, я лише хостер...

1. Проблема в тому, що один сертифікат на всіх. Якщо прийняти сертифікат, то nginx відповідає, і можна його запустити. Але відправляти клієнтів на https буде не розумно: багато хто відмовиться.

2. LE це дозволяє.

3. Згоден.
[Fedora Linux]

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #11 : 2016-03-12 15:30:18 »
1. Звісно що один на всіх. У мене там зараз кілька сервісів на різних субдоменах, тому сертифікат з wildcard, але linux.org.ua під нього аж ніяк не попадає.
2. Що, у всіх ОС та браузерах LE вже є як trusted?
« Змінено: 2016-03-12 15:31:18 від prapor »
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній OzySTS275M

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • Цікавлюсь гарними фільмами, музикою, книгами.
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #12 : 2016-03-13 03:48:57 »
Із моєї, звичайно-користувацької сторони, на це погляд такий:

  • Незашифрований потік даних - "Опана! Щясь звірим час користування форумом linux.org.ua для юзвера АНАКОНДА, і порівняємо його із резульатами для соц-мережі ВКонтакте, Україна, м. Ізюм  Хакрівської області, за за тиджень, піпіпіпі-іпіпіпііпііпіпіпіпіпіііп кхххррррр (такий , машинний звук). 10 000 співпадінь, уточнити параметри вибірки,  піпіпіпі-іпіпіпііпііпіпіпіпіпіііп кхххррррр (такий , машинний звук), І, 4 співпадіння... Піндос АНАКОНДІ прийшов."    [/*]
    Зашифрований потік даних - "Потрібно виділити АНАКОНДУ із шифрованого відра даних linux.org.ua, так, треба трішки попотіти..". .
Я то розумію, у вас тут юзверів, щось не дуже, особливо у порівнянні із ватагою на linux.org.ru, без образ, просто конастатація фактів. Але все ж таки...
"Наша істинна національність - це людство"
- Ґерберт Уеллс

Поспілкуватися зі мною можливо на dreamwidth, у блозі мого друга (frostysh).

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #13 : 2016-03-13 16:25:04 »
Вибачайте, але єдине що можу сказати:  ;D ;D ;D ;D
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Re: Пропозиції, щодо розвитку форуму
« Відповідей #14 : 2016-03-13 16:56:23 »
ну а чьо?.. норм чувак... активний, веселий, кумедний, з чудовою уявою...  ми маємо бути щасливі, що він покинув Ґлор... вітаємо Тебе, о OzySTS275M...
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD