Автор Гілка: Чи працюватиме принтер з USB кабелем довжиною 10 м.?  (Прочитано 2492 раз)

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Знаю, що за специфікацією 1.0 рекомендована довжина кабелю має складати до 5 м., та знайшов у продажі кабель довжиною 10 м., який має феритові фільтри і все на тому. Маю такий кабель довжиною 5 м. і він добре працює, ну хоча би принтер Canon на те не скаржиться. Та питання чи працюватиме він з 10 м кабелем? Підкажіть хто що знає з цього питання, бо не пам'ятаю чи у специфікації 2.0 змінювали рекомендовану довжину кабелю. Питання актуальне, бо маю бажання перенести принтер подалі в більш зручне місце.
« Змінено: 2014-06-10 13:54:38 від HetmanNet »
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Кабель працюватиме, бо довжина рекомендована - тобто  не вказано що маю бути лише 5 і крапка, а от чи не буде сигнал ослаблюватись - залежиться власне від кабелю, тут варто спробувати.

keithfay

  • Гість
Системний адміністратор на роботі моєї мами поставив для неї принтер сервер, щоб принтер можна було поставити далі ніж на 5 метрів від комп’ютера.
Тобто підключення вийшло наступним чином:
Комп’ютер - провід - принтер сервер - провід - принтер.
« Змінено: 2014-09-06 14:10:10 від keithfay »

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Принтер-сервер коштує десь 500 грн, тобто для домашнього принтера то трохи дорогувато.
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній tarasian666

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 464
  • Карма: +0/-0
  • нульовий біт це також біт
в мене вдома принтер підключений до найближчого комп’ютера який майже завжди увімкнений, решта підключаються до нього як до мережевого принтера. Якби прокладав usb то вийшло би мабуть більше 10 метрів,  а так напряму через стіну по wifi (стоїть роутер) метри 3 - 4. І друкувати можу хоч з мобілки. Тому прокладання довгих usb кабелів вважаю недоречним. Планую найближчим постійно-включеним комп’ютером зробити raspberry pi чи cubieboard.

А якщо вдома 1 комп’ютер, а принтер стоїть за 10м - тут щось не те...

Чисто з технічної точки зору, якщо не буде працювати то можна в якості репітера поставити usb хаб, але десь на середині кабелю (5м + хаб + 5м)
Kernel alive - куди поділи цю "фразу" в новому ядрі?

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
в мене вдома принтер підключений до найближчого комп’ютера який майже завжди увімкнений, решта підключаються до нього як до мережевого принтера. Якби прокладав usb то вийшло би мабуть більше 10 метрів,  а так напряму через стіну по wifi (стоїть роутер) метри 3 - 4. І друкувати можу хоч з мобілки. Тому прокладання довгих usb кабелів вважаю недоречним. Планую найближчим постійно-включеним комп’ютером зробити raspberry pi чи cubieboard.

А якщо вдома 1 комп’ютер, а принтер стоїть за 10м - тут щось не те...

Чисто з технічної точки зору, якщо не буде працювати то можна в якості репітера поставити usb хаб, але десь на середині кабелю (5м + хаб + 5м)
Принтер стоятиме трохи менше ніж за 5 м. але кабель тягнутиметься не по прямій, тому у результаті маємо 8-9 м. а кабелі є 5 м і 10 м., тож доведеться обрати 10м. (5 м мало вже перевірив)
« Змінено: 2014-09-08 18:15:46 від HetmanNet »
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..