Опитування

Яке стільничне середовище вам більш подобається?

CDE
2 (0.3%)
EDE
1 (0.2%)
Cinnamon
36 (5.9%)
GNOME
99 (16.2%)
JDS
0 (0%)
KDE
175 (28.6%)
LXDE
42 (6.9%)
Mate
22 (3.6%)
OpenWindows
12 (2%)
Xfce
122 (20%)
Unity
57 (9.3%)
Інше
43 (7%)

Проголосувало: 39

Автор Гілка: Яке ваше улюблене стільничне середовище?  (Прочитано 27509 раз)

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
І чим воно краще GNOME 2?
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Koljan

  • Гість
І чим воно краще GNOME 2?

Більш допрацьовано, менше вад, розробники Мате виправили багато вад які були роками у Гном 2, з кожним новим релізом око радує, а ще Мате вирізняється підтримкою старого обладнання

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Підтримкою старого обладнання це як?
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Koljan

  • Гість
Підтримкою старого обладнання це як?

Це так, що зі старим обладнанням нові обононки можуть не працювати, скажімо потрібна підтримка відеокартою певної технології яка раніше не застосовувалася, або ще щось, чесно кажучи сказати до пуття не можу але просто перекладав певну документацію й там вичитав цю інформацію, а якщо на практиці, то в мене на старій відеокартці не працювали ні Unity, ні Cinnamon, ні Gnome 3, у цьому плані Мате уніфіковано працює і з новим обладнанням і зі старим.

Відсутній Василь Черлінка

  • Новачок
  • *
  • дописів: 38
  • Карма: +0/-0
Що я можу вам сказати панове. Я почав працювати з Debian Lenny ще у 2010 році десь. І гном 2.2 який там був, і КДЕ 3.5 залишили самі приємні враження. Але Гном таки був ближчий, по мінімалізму інтерфейсу, мабуть так. Пройшли роки страждань з гномом3, у класичному режимі, допоки в Джессі щось не поламали і я перейшов на Мате. І я скажу, що він буде в мене завжди (якщо він буде в плані вигляду саме таким). Називайте мене консерватором затятим, але кращого нема, а для мене особливо. Я працюю на компі з 1986 року, і те, що зараз є, я не хочу міняти уже ніколи і ні за яких обставин. Якось так. В мене крутиться мінімум ефектів з компізу, є все те, що потрібно для ефективної роботи (хоч і доводиться часто працювати у Вінді), то нехай так і буде... З жахом думаю про той день, коли з'явиться якась "світла" голова серед розробників, з низкою цікавих новомодних ідей щодо інтерфейсу. Дякую, мені такого 100 років не треба. Спасибі, що дочитали....

Koljan

  • Гість
З жахом думаю про той день, коли з'явиться якась "світла" голова серед розробників, з низкою цікавих новомодних ідей щодо інтерфейсу. Дякую, мені такого 100 років не треба. Спасибі, що дочитали....

Серед критиків Мате побутує думка, що це стільничне середовище застаріле бо базується на принципах десктопних ОС, тобто зникне разом зі стаціонарними компами, а нові середовища призначені для різних там планшетів тощо. Може й так але я не думаю, що стаціонарні компи повністю зникнуть, це не логічно зважаючи на те, що не завжди телефоном зручно замінювати комп

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

idontremember

  • Гість
Gnome 3 – облом, которого так ждали
то стаття з минулого.

Як зараз справи з Гномами?
---
Я збираюсь перелізти  на 60 гб ссд-диск. сьогодні видалив cinnamon. Вчора встановив. Хочу ще раз поставити...

lxde і МАТЕ хочу спробувати. Нова Хмиша (в убу 15) не сподобалась мені.

Гнома не юзав з часів Gentoo.

Off-topic:
ось  ;D відкопав. Цікаво там гном3? Banned from Distrowatch - політкорєктнось(?)  [smiley=sputum.gif]
« Змінено: 2016-03-01 00:56:24 від idontremember »

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Цитата
Як зараз справи з Гномами?
Гірше.
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Koljan

  • Гість
Цитата
Як зараз справи з Гномами?
Гірше.

Гадаю ви драматизуєте, навряд гірше бо вже декілька років як розробляється нова оболонка, тобто повинно бути краще, принаймні Юніті краща ніж була на початку у сенсі працездатности, зменшення кількости глюків, Гном 3 не випробовував але мабуть справи так само як і з Юніті, інша справа що розробники Гнома мінімізують інтерфейс й це не усім подобається, принаймні для користувачів стаціонарних компів то точно не потрібно

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Так. Ріжуть, видаляють і втілюють в життя свої дурнуваті ідеї. Чого тільки варті сповіщення про файлові операції в заголовку вікна файлового менеджеру.
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?