Автор Гілка: Команди що розробляють для Лінукс  (Прочитано 4012 раз)

Відсутній Kroz

  • Новачок
  • *
  • дописів: 12
  • Карма: +0/-0
Доброго дня.

  А знає хтось якісь команди чи компанії в Україні які розробляють софт під Лінукс?

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Re: Команди що розробляють для Лінукс
« Відповідей #1 : 2014-06-28 04:44:29 »
Що ви маєте на увазі? Web розробка рахується?

Відсутній Kroz

  • Новачок
  • *
  • дописів: 12
  • Карма: +0/-0
Re: Команди що розробляють для Лінукс
« Відповідей #2 : 2014-06-28 11:57:51 »
Що ви маєте на увазі? Web розробка рахується?
Ні. Наприклад, якась компанія переходить на Лінукс, але ії потрібен специфічний софт: є в кого його замовити? Або компанія робить пристрій: хто може допомогти написати драйвер і підтримувати його?

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Команди що розробляють для Лінукс
« Відповідей #3 : 2014-06-28 14:24:18 »
Розробка під лінукс зараз не є чимось дуже специфічним (дякуючи серверам і андроіду). Може виникнути проблема з ціною розробки, так як більшість українських розробників працюють на західні ринки, де бюджети на порядок вищі ніж у нас.

Якщо потрібен бекенд (сервер) — пишеться напр. на яві (один з найдешевших варіантів) чи пітоні. Якщо просто сайт — ставте готову CMS, напр. typo3. Якщо якась гуйова програма — ті самі ява чи пітон. Так що розробку можна вести як на лінукс так і на віндовз, а тільки тестувати на лінуксі.

Якщо потрібні драйвери, то ж ніби є спільнота, яка клепає їх безплатно, якщо є специфікації заліза. :-/
[Fedora Linux]

Відсутній tarasian666

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 464
  • Карма: +0/-0
  • нульовий біт це також біт
Re: Команди що розробляють для Лінукс
« Відповідей #4 : 2014-06-29 10:18:36 »
Наприклад, якась компанія переходить на Лінукс, але ії потрібен специфічний софт: є в кого його замовити?
Наскільки я знаю то є такі, але залежить від специфікації софту. Наскільки мені відомо то колцентр київстар переходив на лінукс, також приватбанк, хтось же для них це робить, але там скоріш за все такий софт що можна організувати як веб сервіс (тобто таких писак хоч греблю гати). Але початково той софт для них хтось розробляв, інше діло якщо компанії треба для прикладу повний аналог якоїсь віндової програми типу для бухгалтерії чи ще чогось, тут питання більш глобальне.

Або компанія робить пристрій: хто може допомогти написати драйвер і підтримувати його?
Хм, якщо компанія робить такий специфічний пристрій що на нього потрібні дрова, то я думаю вона може собі дозволити найняти для цього працівників (зголоситься немало якщо пристойний бюджет), хоча скоріш за все вони вже їх мають.
Інше діло якщо компанія купила якийсь "китайський" пристрій в якого дрова тільки на вінду.
Kernel alive - куди поділи цю "фразу" в новому ядрі?