Автор Гілка: Re: Випуск pySioGame з перекладом українською  (Прочитано 11945 раз)

Відсутній Олександр Барановський

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
навчання комп’ютерному швидкодруку --> навчання комп’ютерного швидкодруку

Якщо «навчати чого?», то, напевно, має бути й «навчання чого?».

Але тут ще й виходить повтор: навчальні ігри для навчання. Може, якось переписати… тренування комп’ютерного швидкодруку… або захопливі ігри…

працювати у всіх --> працювати в усіх

Це не є надто велика проблема. Просто, щоб уникнути збігу голосних-приголосних.
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній Олександр Барановський

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Я малюнка не бачу. Власне, тільки в цитаті побачив, що там є ілюстрація. Файл доступний, сам собі він відкривається. Тільки в тексті новини його не видно.

У всіх так чи це тільки в мене щось зламалося?
« Змінено: 2014-08-25 23:52:11 від ombaranovskyi »
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Я малюнка не бачу. Власне, тільки в цитаті побачив, що там є ілюстрація. Файл доступний, сам собі він відкривається. Тільки в тексті новини його не видно.

У всіх так чи це тільки в мене щось зламалося?
Дякую за виправлення. З малюнками так уже більше року. Після перенесення на головну він зробиться видимим.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3731
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Я малюнка не бачу. Власне, тільки в цитаті побачив, що там є ілюстрація. Файл доступний, сам собі він відкривається. Тільки в тексті новини його не видно.

У всіх так чи це тільки в мене щось зламалося?
Дякую за виправлення. З малюнками так уже більше року. Після перенесення на головну він зробиться видимим.

ЩоДо не знає про https. Треба поправити.
[Fedora Linux]