Автор Гілка: Операційна система з повним завантаженням в оперативну пам’ять  (Прочитано 4929 раз)

Відсутній propan

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 280
  • Карма: +0/-0
Хто порадить операційну систему з повним завантаженням в оперативну пам’ять?
З нашою локалізацією.
Зі збереженням налаштувань після завершення роботи?
БУДЬ ЗА МЕТР ПОЗАДУ ВЛАСНОЇ ГОЛОВИ

Відсутній karmeljuk

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Може KolibriOS ? Хоча не впевнений

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Якщо без локалізації порадити можу, а от з нею... хіба знайдуться перекладачі й перекладуть, або допоможуть.

Хіба можна спробувати slax, який може копіюватись до оперативки, але мені він не пішов

Відсутній propan

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 280
  • Карма: +0/-0
Мені теж, не вдалося встановити на флешку, а Вам вдалося?

Якщо без локалізації порадити можу, а от з нею... хіба знайдуться перекладачі й перекладуть, або допоможуть.

Хіба можна спробувати slax, який може копіюватись до оперативки, але мені він не пішов
БУДЬ ЗА МЕТР ПОЗАДУ ВЛАСНОЇ ГОЛОВИ

Відсутній propan

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 280
  • Карма: +0/-0
Там же нема нашої локалі?

Може KolibriOS ? Хоча не впевнений
БУДЬ ЗА МЕТР ПОЗАДУ ВЛАСНОЇ ГОЛОВИ

Відсутній Олександр Барановський

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
У сусідньому обговоренні недавно загадував List of Linux distributions that run from RAM.

Я з того переліку пробував Puppy Linux (локалізація ніби є, але в мене не пішло: кракозябри замість кирилиці в деяких місцях були) і SliTaz (зовсім мені не пішло, тому подробиць не пам’ятаю; здається, немає локалізації). Отже, ці дві можу НЕ порадити.

Puppy після завершення на флешку зберігається (або не зберігається, користувач вибирає варіант). І встановлюється на флешку спокійно.
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній propan

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 280
  • Карма: +0/-0
Puppyrus Linux - з нього зараз працюю.
З однієї зі збірок.
Тому й шукаю щось з нашою локалізацією.


У сусідньому обговоренні недавно загадував List of Linux distributions that run from RAM.

Я з того переліку пробував Puppy Linux (локалізація ніби є, але в мене не пішло: кракозябри замість кирилиці в деяких місцях були) і SliTaz (зовсім мені не пішло, тому подробиць не пам’ятаю; здається, немає локалізації). Отже, ці дві можу НЕ порадити.

Puppy після завершення на флешку зберігається (або не зберігається, користувач вибирає варіант). І встановлюється на флешку спокійно.
БУДЬ ЗА МЕТР ПОЗАДУ ВЛАСНОЇ ГОЛОВИ

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Мені теж, не вдалося встановити на флешку, а Вам вдалося?



На флешку вдалось, але не вдалось побачити гвинта - тобто бачив лише флешку.

папірус - точніше паппі - хочуть перекладати, запрошували й мене, але не знаю чи матиму час та натхнення, якщо хтось хоче допомогти локалізувати його - звертайтесь дам координати людини.

Відсутній Олександр Барановський

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Спробував antiX (точніше, MX Linux 14.4 Symbiosis — спільний випуск проектів antiX і MEPIS). Мені завантажувальна флешка потрібна була — працює.

1. Щоб система завантажувалася в оперативну пам’ять, треба в меню завантажувача вибрати опцію to ram.

2. Серед доступних мов у меню завантажувача є українська. Але місцями мішанина з англійської та української. Я так зрозумів, якщо файловий менеджер, наприклад, перекладено, то він буде українською, а якщо, наприклад, MX Tools ніхто не переклав, то вони англійською.

3. Є на вибір кілька persistence-варіантів (наприклад, можна зберігати домашній каталог, але не системні налаштування).

На мій погляд, задовольняє 2,5 з 3 вимог топикстартера.
« Змінено: 2015-05-24 23:18:45 від ombaranovskyi »
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

r00t x

  • Гість
 :-/ knoppix, тільки в два кліка збереження не вийде.

Я колись завантажував для ремонту з параметром copy2ram