Автор Гілка: Потрібен точний аналог такої програми  (Прочитано 4708 раз)

idontremember

  • Гість
або варто встановити wine ? (бо я ніколи з ним не працював - потрібно колись озайомитись).

Програма потрібна тільки для представлення в графічному вигляді (складання, редагування) алгоритмів. А також для зберігання алгоритмів в графічних файлах.

Конвертувати щось із чогось, або ковертувати шось у шось я не буду - така фунція не потрібна.

Знаходив кілька програм - але в одній автоматично стрілки ходу виконання алгоритму не ставляться і ще чогос невистачає, а в іншій програмі нема можливості писати  гаем фігурах в декілька рядків. Інші взашалі не заппускались...

Про umbrello знаю, але воно занадто дуже багато функціональне. Не зн. приїду гляну шо мається в Лінуксах.

---
Прошу вибачати за руській скріншот та за руську вінду.

« Змінено: 2014-10-18 14:29:31 від idontremember »

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
dia - графічний редактор діаграм.

ditaa — генератор малюнків діаграм на основі текстового псевдографічного представлення.

graphiz - генератор ps/pdf/svg на основі текстового опису зв’язків між елементами, вміє сам розташовувати елементи і зв’язки між ними.
[Fedora Linux]

r00t x

  • Гість
dia не піходить - там стрілки самому потрібно ставити. umbrello у мене не працює

ditaa -  :-/ ...

---
Вже ставлю wine .

r00t x

  • Гість
Дякую. Щось та й буде!

Відсутній blexey

  • Новачок
  • *
  • дописів: 10
  • Карма: +0/-0
  • Arch, CentOS, Erlang/OTP, Atlassian App adm
Програма потрібна тільки для представлення в графічному вигляді (складання, редагування) алгоритмів. А також для зберігання алгоритмів в графічних файлах.

Конвертувати щось із чогось, або ковертувати шось у шось я не буду - така фунція не потрібна.

LibreOffice Draw.

idontremember

  • Гість
ага, лібре буде мені автоматом ставити стрілочки?

Я вже знайшов вихід із цього безвихідного становища. Під вайном запускаю в лінуксах. Вайн то така проста у виорикстанні штука - я вчора тільки вперше в житті з ним познайомився! Але не всі програми працюють, аде то фігня.
« Змінено: 2014-10-19 11:15:01 від idontremember »