Автор Гілка: чи може curl множити запити?  (Прочитано 2934 раз)

Відсутній tarasian666

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 464
  • Карма: +0/-0
  • нульовий біт це також біт
Не впевнений що вибрав правильний розділ, але...
Є два сервери, на одному сайт який на другий шле запити  через curl.
Власники другого сервера скаржаться що до них надходить багато запитів від нашого сервера (сьогодні було 108 міліонів запитів в секунду) проте з нашого боку в лог записуються всі звернення до скрипта що запускає curl котрий вже шле запити і в нашому лозі  максимум 5 тис запитів за день.
І не можем зрозуміти звідки беруться міліони запитів в секунду, нас постійно банять, а ми все обіціяємо що виправимо, та що б ми не робили результат один, ми бачимо одну кількість запитів, а вони іншу.

На сервері freebsd та в мене не багато там прав щоб щось швидко зробити, тому прошу не писати команди і чекати що я вам дам їх вивід )
От в мене думка що може сам curl якось множить запити чи мережа якось дублює... я вже не знаю що думати

хоча пруф не присилають, мксимум що прислали це  пруф про 11 запитів в секунду, це цілком реальні і нормальні дані як для того сайту. Все більше підозр що там щось путають, але щоб довести їм це треба бути на 100% впевненим у своїй правоті. Цікаво який то сервер і канал має бути щоб витримував по 108 міліонів запитів в секунду кожні декілька хвилин і продовжив працювати як ні в чому не бувало
« Змінено: 2014-10-30 11:46:00 від tarasian666 »
Kernel alive - куди поділи цю "фразу" в новому ядрі?

Відсутній kisil

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 353
  • Карма: +0/-0
  • Toruble in Windows reboot, toruble in Unix be root
    • About me
Re: чи може curl множити запити?
« Відповідей #1 : 2014-10-31 09:39:21 »
Я чесно кажучи не знаю, як ви використовуєте curl, але якщо у вас є сумніви до його роботи, то промоніторте tcpdump'ом трафік який їде на віддалений сервер. Перевірте чи справді туди іде така шалена кількість запитів. Також булоб не зайвим промоніторити систему на приклад не санкціонованого доступу. Перевірте які процеси запущенні, чи немає якихось підозрілих. Перевірте логи.

Відсутній tarasian666

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 464
  • Карма: +0/-0
  • нульовий біт це також біт
Re: чи може curl множити запити?
« Відповідей #2 : 2014-11-01 08:13:44 »
А як ще можна використовувати curl окрім як його прямого призначення?
В мене немає рут прав на сервері, тай стаються ці запити не не так часто, це треба того хто має рут права заставити сидіти і моніторити постійно.  Лишніх процесів нема, запити ідуть конкретні, тобто шлють логін пароль і адекватний запит, а не просто якісь "заблудші пакети". Тому і питаю чи взагалі таке можливо, а не як моніторити. Можу надати настройки curl які використоауються.
« Змінено: 2014-11-01 08:16:49 від tarasian666 »
Kernel alive - куди поділи цю "фразу" в новому ядрі?

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: чи може curl множити запити?
« Відповідей #3 : 2014-11-03 14:05:17 »
шелл?

Відсутній tarasian666

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 464
  • Карма: +0/-0
  • нульовий біт це також біт
Re: чи може curl множити запити?
« Відповідей #4 : 2014-11-05 08:36:54 »
php

наразі все сходиться до того шо нас на понт беруть, можливо їх сервер настільки дохлий що 11 запитів за раз йому не під силу тому вигадують міфічні міліони, бо коли попросили пруф цих міліонів нам нічого не надали додавши що можливо вони помилилися.
« Змінено: 2014-11-05 08:39:15 від tarasian666 »
Kernel alive - куди поділи цю "фразу" в новому ядрі?

Відсутній kisil

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 353
  • Карма: +0/-0
  • Toruble in Windows reboot, toruble in Unix be root
    • About me
Re: чи може curl множити запити?
« Відповідей #5 : 2014-11-08 14:53:09 »
В такому разі справді схоже на те, що вас обманюють. Так що не переживайте. Адже немає ніяких доказів вашої вини.

Відсутній tarasian666

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 464
  • Карма: +0/-0
  • нульовий біт це також біт
Re: чи може curl множити запити?
« Відповідей #6 : 2014-11-09 20:23:49 »
Проблема в тому шо вони без доказів вже пару раз блокували наш ip,  тут хіба судами їх лякати, але цей процес може бути затяжним. Ну це вже інше, не стосується теми.
Kernel alive - куди поділи цю "фразу" в новому ядрі?