Автор Гілка: як воно без реклами живе?  (Прочитано 9675 раз)

idontremember

  • Гість
Приблизно тиждень назад дізнався про оце. Як воно без реклами живе?
« Змінено: 2014-11-25 19:12:26 від idontremember »

Відсутній taras-fedora-syn

  • Новачок
  • *
  • дописів: 37
  • Карма: +1/-0
Re: як воно без реклами живе?
« Відповідей #1 : 2014-12-05 22:52:59 »
щось мені цей засновник Ello цукерберга нагадує, там теж на початку реклами не було  :-?

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: як воно без реклами живе?
« Відповідей #2 : 2014-12-06 09:17:43 »
Платить будуть користувачі. Купувати там всіляку непотрібну фігню, наприклад.
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

idontremember

  • Гість
Re: як воно без реклами живе?
« Відповідей #3 : 2014-12-06 20:23:17 »
точно. бо мені вже валить спам. пропонують то фуболки з їхнім логотипом, то іще якусь фігню.

А також я підозрюю що там будуть якісь особливі функції за які користуачі повинні будуть платити гріші. Ну наприклад таке як в адноглазніках колись була чи може і зараз є функція "одєть нєвідімку".

ото таке я чомусь думаю.
---
 >:( як у фоксі припинити ввискакувння того шо на малюнку, бо воно мене дістало! я переважно паленим місяцем користуюсь. а тут вирішив фокса запустити і постійно вискакує. В доповненнях ніби то такого нічого нема. файербаг та інше повідключав (та у мене його і нема).
« Змінено: 2014-12-06 20:28:20 від idontremember »

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: як воно без реклами живе?
« Відповідей #4 : 2014-12-07 00:24:16 »
точно. бо мені вже валить спам. пропонують то фуболки з їхнім логотипом, то іще якусь фігню.

А також я підозрюю що там будуть якісь особливі функції за які користуачі повинні будуть платити гріші. Ну наприклад таке як в адноглазніках колись була чи може і зараз є функція "одєть нєвідімку".

ото таке я чомусь думаю.
---
 >:( як у фоксі припинити ввискакувння того шо на малюнку, бо воно мене дістало! я переважно паленим місяцем користуюсь. а тут вирішив фокса запустити і постійно вискакує. В доповненнях ніби то такого нічого нема. файербаг та інше повідключав (та у мене його і нема).
Просто не обирай в контекстному меню пункт "Дослідити елемент". І це є вбудована функція а не додаток. Щоб зникло просто закрий його. Ось і все.
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

idontremember

  • Гість
Re: як воно без реклами живе?
« Відповідей #5 : 2014-12-07 16:43:36 »
:( і в одночас  ;D
---

Воно рандомно появляється, само по собі.
--

А також буватьЛИ інші невеличкі приколи -  в різних ОСах і при роботі з різним ПЗ. Я вже зрозумів чого воно так (і коли овно зявилося). В кіеці минулого місяця я купав, мив, чистив клавіатуру. І якісь кнопки мабуть очманіли від чистоти :)
---
фото видалив. і дописав знизу.
---
І з сьогоднішнього дня вже нема "глюків".
---

Ось що там "втіухівают"

« Змінено: 2014-12-08 22:28:02 від idontremember »