Автор Гілка: Re: rozetka.com.ua - нема української мови  (Прочитано 5461 раз)

idontremember

  • Гість
??? ви не розумієтє іноземних мов?
---
Я помітив що за останній рік активізувалась команда локалізаторів, перекладачів впз на укр мову. Це кажись якраз і повязано з подіями що відбулись протягом року.(?)

Тепер вам (нам) не подобається іноземна  на "розетці"?
---
Жєсть не писатиму - для цього є органічно-добривний вкантакт.
« Змінено: 2015-04-07 01:11:09 від idontremember »

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: rozetka.com.ua - нема української мови
« Відповідей #1 : 2015-04-09 22:56:24 »
Цитата
помітив що за останній рік активізувалась команда локалізаторів, перекладачів впз на укр мову. Це кажись якраз і повязано з подіями що відбулись протягом року.(?)
Не помічав такого. Російські майже здохли, це так. Але особливої активізації українських перекладачів не було.

Так, пан Ткач пробиває Ubuntu на верхівку списку, але він почав ще задовго до подій останнього року. Так само, як і Alex_P.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: rozetka.com.ua - нема української мови
« Відповідей #2 : 2015-04-13 11:02:29 »
ІМХО не подобається, я українську краще сприймаю

r00t x

  • Гість
Re: rozetka.com.ua - нема української мови
« Відповідей #3 : 2015-04-13 15:04:13 »
а де саме перше повідомлення???

r00t x

  • Гість
Re: rozetka.com.ua - нема української мови
« Відповідей #4 : 2015-04-13 15:05:31 »
із цієї гілки?

Відсутній psihnofrost

  • Новачок
  • *
  • дописів: 10
  • Карма: +0/-0
  • ARCHlinux hd7770
Re: rozetka.com.ua - нема української мови
« Відповідей #5 : 2015-04-23 23:23:37 »
r00t x: я видалив своє повідомлення через провокацію з боку idontremember
для мене це болюча тема...
Як парость виноградної лози, плекайте мову… (М. Рильський)

Koljan

  • Гість
Re: rozetka.com.ua - нема української мови
« Відповідей #6 : 2015-05-21 10:33:53 »
??? ви не розумієтє іноземних мов?
---
Я помітив що за останній рік активізувалась команда локалізаторів, перекладачів впз на укр мову. Це кажись якраз і повязано з подіями що відбулись протягом року.(?)

Тепер вам (нам) не подобається іноземна  на "розетці"?


Дурні запитання, такі самі дурні запитання можна поставити перекладачам будь-якими мовами включно з російською адже єдина мова якою є абсолютно все проґрамне забезпечення це англійська, ви сам особисто згодні аби ВПЗ було лише англійською чи вам вона не подобається ?

Koljan

  • Гість
Re: rozetka.com.ua - нема української мови
« Відповідей #7 : 2015-05-21 10:37:32 »

Так, пан Ткач пробиває Ubuntu на верхівку списку, але він почав ще задовго до подій останнього року. Так само, як і Alex_P.

Цікаво невже саме моя робота стала такою помітною idontremember ? Сприймаю це як комплімент...й ви правильно помітили, бо перші мої кроки з локалізації ВПЗ були ще 2010 року, рівно через два місяці після того як я вперше встановив Linux але лише через більше ніж два роки, на початку 2013 я почав цим займатися на багато серйозніше й це зовсім не пов’язано з подіями останнього року, а лише з тим що маю сталу патріотичну позицію й з тим, що лише через два роки після переходу на Linux в кінець роздуплився як то воно робиться(локалізується), фактично мій спосіб локалізації полягає у тому, що коли я встановлюю на компа нову проґраму й бачу, що вона не локалізована, то одразу починаю шукати спосіб її локалізувати, було-би не погано аби так робили усі
« Змінено: 2015-05-21 10:50:18 від Koljan »

idontremember

  • Гість
Re: rozetka.com.ua - нема української мови
« Відповідей #8 : 2015-05-21 12:57:37 »
r00t x: я видалив своє повідомлення через провокацію з боку idontremember
idontremember і r00t_x - то все я.

Та я зрозумів.
---
і це також зрозумів, але всі не захочуть так робити
коли я встановлюю на компа нову проґраму й бачу, що вона не локалізована, то одразу починаю шукати спосіб її локалізувати, було-би не погано аби так робили усі
« Змінено: 2015-05-21 12:58:28 від idontremember »

Koljan

  • Гість
Re: rozetka.com.ua - нема української мови
« Відповідей #9 : 2015-05-21 14:37:16 »
---
і це також зрозумів, але всі не захочуть так робити

Було-би на багато більше локалізаторів але залежить не лише від бажання але ще й від вміння, та ще й від наявності достатньої кількості часу, хоч чим більше локалізаторів тим менше навантаження на одну конкретно взяту людину але й чим більше людей тим строкатіший загальний стиль, тобто у цьому не лише недолік але й перевага також