Автор Гілка: БЕРЕЖІТЬ СВОЇ ОЧІ  (Прочитано 10139 раз)

idontremember

  • Гість
БЕРЕЖІТЬ СВОЇ ОЧІ
« : 2015-04-06 18:24:55 »
В прикріпленні рекомендації по відновленню зору. Не стискається воно до 500 кб. НАводжу посилання https://yadi.sk/i/QRe76R-YfoDtk
« Змінено: 2015-04-06 18:26:20 від idontremember »

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: БЕРЕЖІТЬ СВОЇ ОЧІ
« Відповідей #1 : 2015-04-06 20:44:56 »
Жданов стрьомний незрозумілий чувак. Я якось займався деякими вправам про які він розказує і десь через півроку зір став майже нормальним і я відмовився від окулярів. Через деякий час зір знову став поганим, тож… Пробували звернутися до лікаря?
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

idontremember

  • Гість
Re: БЕРЕЖІТЬ СВОЇ ОЧІ
« Відповідей #2 : 2015-04-06 23:29:13 »
у нас окуліст в окулярах. (і тут згадуються товсті дієтологи, прищаві косметологи)... І що порадив би мені лікар. І на той час (як і завжди  >:( :-[) не було у мене дєньог.


Окуляри надівати то не для мене. І цей же Жданов казав шо потрібно за очима слідкувати так як і за зубами, за всим іншиим тілом. У мене на ПЯТИЙ день настало прозріння. Все це я перевірив і відчув на собі!

---
тільки при збереженні в пдф - воно викривило символи. Посилання на трубу не вірне, але для форумчан пояснення, шо і до чого, не потрібні.

Я якось займався деякими вправам про які він розказує і десь через півроку зір став майже нормальним і я відмовився від окулярів. Через деякий час зір знову став поганим, тож…
а проаналізувати чому зір став поганим - потім покращився - потім знову погіршився???

І це ви аж пів року займались? ого!, хоча дивлячись які окуляри у вас були.  

А що саме ви робили? Бо я думаю якщо півроку регулярно займатися по тому що я написав, то можна і рентгенівкського зору досягти.
« Змінено: 2015-04-06 23:40:03 від idontremember »

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: БЕРЕЖІТЬ СВОЇ ОЧІ
« Відповідей #3 : 2015-04-07 17:30:01 »
НІякого рентегенівскього зроу досягти не можна.
Часто-часто заплющував і розплющував очі, крутив очними яблуками в різні боки, ще щосб робив що я вже не пам'ятаю.
Те що він в окулярах ще ні про що не свідчить. Головне щоб були всі необхідні знання.
Трохи підняти рівень скептицизму: https://www.youtube.com/watch?v=GvDydc9D3pw
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

idontremember

  • Гість
Re: БЕРЕЖІТЬ СВОЇ ОЧІ
« Відповідей #4 : 2015-04-08 02:35:10 »
ну мені не обовязково ставити рентгенівський зір в лапки " ". Я написав те що я відчув і перевірив на собі. Можливо ви все і не читали а тільки продивились оті схематичні малюнки та і всь0?

Ну незн., кожному своє.
« Змінено: 2015-04-08 02:35:38 від idontremember »