Автор Гілка: Не завантажується Fedora  (Прочитано 10388 раз)

Відсутній laiesklepiy

  • Новачок
  • *
  • дописів: 15
  • Карма: +0/-0
Усім привіт.
Проблема наступна. На нетбуці soni vaio встановив два лінукси: Mint із завантажувачем grub2 і Fedora 12. Після деякого часу вирішив залишити лише один, а саме Fedora 12. Після декількох спроб встановлення вона так і не завантажилася поки я не встановив grub на флешку. Тепер нетбук без флешки не завантажується. Декілька разів пробував встановити grub командою grub-install, яка видавала мені таке:
Could not find device for /dev/mapper/*
Installation finished. No error reported.
This is the contents of the device map /boot/grub/device.map.
Check if this is correct or not. If any of the lines is incorrect,
fix it and re-run the script `grub-install'.

# this device map was generated by anaconda
(hd0)     /dev/sda

Зрозумівши що справи погані я запустив grub  і набрав
root (hd0,0)
setup (hd0)
Коли я перезавантажив то побачив, що ефекту ніякого. Нічого не вийшло й із командою setup (hd0,0).

Допоможіть вирішити цю проблему.

keithfay

  • Гість
Re: Не завантажується Fedora
« Відповідей #1 : 2015-05-08 08:37:57 »
Можливо Вам допоможе ця відповідь: http://askubuntu.com/a/88432/354087.
Якщо Ви виконуєте нове встановлення - спробуйте встановити Fedor-у звідси: https://archive.org/download/fedora-12_release, може бути що образ, із якого Ви встановлюєте, пошкоджений.
Спершу я завантажив образ на іншому ресурсі, у мене запустилось меню завантажувача, але коли я порівняв хеш суми, вони не збіглись.
Потім я завантажив цей образ Fedora-12-i386-DVD.iso, якщо він Вам підходить - напишіть мені в ICQ (411305491) або skype (quadyar) і я надішлю Вам цей файл.
« Змінено: 2015-05-08 14:29:28 від keithfay »

Відсутній laiesklepiy

  • Новачок
  • *
  • дописів: 15
  • Карма: +0/-0
Re: Не завантажується Fedora
« Відповідей #2 : 2015-05-08 21:35:09 »
Думаю що проблема не в iso бо я встановлював з флешки вже не перший раз. Коли я встановив замість віндовса Федору 12 то все працювало і вона завантажувалася без флешки. Все ж таки завантажувач встановився бо я його бачу але чомусь без флешки не відбувається вибір ядер і інші функції grub такі як ’с’.

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Не завантажується Fedora
« Відповідей #3 : 2015-07-15 15:28:45 »
Усім привіт.
Проблема наступна. На нетбуці soni vaio встановив два лінукси: Mint із завантажувачем grub2 і Fedora 12. Після деякого часу вирішив залишити лише один, а саме Fedora 12. Після декількох спроб встановлення вона так і не завантажилася поки я не встановив grub на флешку. Тепер нетбук без флешки не завантажується. Декілька разів пробував встановити grub командою grub-install, яка видавала мені таке:
Could not find device for /dev/mapper/*
Installation finished. No error reported.
This is the contents of the device map /boot/grub/device.map.
Check if this is correct or not. If any of the lines is incorrect,
fix it and re-run the script `grub-install'.

# this device map was generated by anaconda
(hd0)     /dev/sda

Зрозумівши що справи погані я запустив grub  і набрав
root (hd0,0)
setup (hd0)
Коли я перезавантажив то побачив, що ефекту ніякого. Нічого не вийшло й із командою setup (hd0,0).

Допоможіть вирішити цю проблему.
Fedora 12 ?  :o Нічого що вже 22 є?
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній kisil

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 353
  • Карма: +0/-0
  • Toruble in Windows reboot, toruble in Unix be root
    • About me
Re: Не завантажується Fedora
« Відповідей #4 : 2015-08-16 14:37:47 »
Проблема в старому дистрибутиві. Ставте нову Федору де є ГРАБ2