Автор Гілка: Рамки по ЄСКД для технічних документів в LibreOffice  (Прочитано 13521 раз)

keithfay

  • Гість
Привіт всім!
Зараз я пишу бакалаврську роботу і для неї треба використовувати рамки.
На кшталт таких.
Я спробував використовувати готові варіанти, але з ними було важко працювати і вони не зовсім відповідають вимогам мого ВНЗ.
Найліпшим шаблоном, що мені вдалось знайти, виявився цей - http://myooo.ru/content/view/77/58.
Я взяв його за основу і зробив два своїх шаблони (докладаю в архіві).
Прохання до користувачів, хто має LibreOffice або OpenOffice відкрити у себе шаблони, сказати чи нормально вони виглядають.
Я хотів би додати автоматичну нумерацію в поле "Арк.", як це можна зробити?
Іще хотілося б разом із Вами довести ці шаблони до пристойного стану і залишити їх тут на форумі, бо думаю українським користувачам Linux вони обов’язково згодяться.
Шрифти, що використовуються в шаблонах: GOST type A, GOST type А Italic.
« Змінено: 2015-05-12 18:47:35 від keithfay »

Відсутній sizonov_stas

  • Новачок
  • *
  • дописів: 19
  • Карма: +0/-0
У мене так:

Відсутній James

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 205
  • Карма: +0/-0
Я хотів би додати автоматичну нумерацію в поле "Арк.", як це можна зробити?
Вставка > Поля > Номер сторінки

Прохання до користувачів, хто має LibreOffice або OpenOffice відкрити у себе шаблони, сказати чи нормально вони виглядають.
та начебто нормально...

 


keithfay

  • Гість
Знайшов іще один класний інструмент - рамка.
Поекспериментую і додам сюди результат. Дякую за відгуки.

keithfay

  • Гість
Почитав статтю ОСНОВНІ НАПИСИ і зробив шаблони із використанням інструменту рамка. Будь ласка, запустіть в своєму офісі та повідомте чи нормально виглядає:
Необхідні шрифти:
msttcorefonts
GOST Type A
GOST Type A Italic
« Змінено: 2015-05-15 00:00:56 від keithfay »

Відсутній James

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 205
  • Карма: +0/-0
ось таке






keithfay

  • Гість
James, у Вас рамка виглядає інакше, ніж у мене. Буду іще шукати способи. Хочу розібратись із Draw і зробити там просто малюнок із необхідними полями, щоб усюди виглядав однаково, але це уже із наступного тижня.

keithfay

  • Гість
Подумав, що для того, щоб у всіх виглядало однаково найкраще робити в LibreOffice Draw. Там задаються точні координати для кожної лінії.
Я зробив два шаблони: для першої сторінки і для звичайних сторінок. Подивіться, будь ласка, якщо є які-небудь зауваги - говоріть.
Тільки не знаю як додавати в Draw поля, щоб у Writer їх потім можна було заповнювати власноруч. Якби таке зробити - то думаю це був би найкращий варіант із усіх.

keithfay

  • Гість
Думаю, що найкращий спосіб - це створювати рамку в LibreOffice Draw, а потім копіювати її в LibreOffice Writer, таким чином копіюється вся рамка в одній групі і можна легко редагувати поля.
Але я зробив поля прямокутниками, нещодавно дізнався, як можна використовувати поля. Якщо використовувати прямокутники - то там можна включити прозорість і не хвилюватись за те, що вони перекриють границі рамки, якщо робити поля, то треба їх розмір трохи меншим робити ніж розмір комірки, бо я не знайшов прозорість для полів.

В цілому, у мене залишилось єдине питання: як краще зробити полями чи прямокутниками? Після цього я зроблю фінальні версії шаблонів і закину сюди.

keithfay

  • Гість
Спершу я хотів робити і прямокутниками і формами, однак поки зупинився тільки на прямокутниках.
Докладаю архів.
Ці рамки не відповідають ЄСКД, тому що в них є не всі поля, але розміри відповідають. В архіві знаходиться три файли: малюнок великої рамки для першої сторінки, малюнок малої рамки для наступних сторінок, приклад документа.
Щиро сподіваюсь, що цей варіант буде однаково відображатись в LibreOffice на різних машинах.
Прошу користувачів глянути, як рамки виглядають у Вас і висловити зауваги. Спробую поправити, що зможу.
« Змінено: 2015-05-29 10:34:59 від keithfay »

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3731
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Залишок гілки відрізано, тепер він тут.
[Fedora Linux]