Автор Гілка: Якісний український хостинг  (Прочитано 25230 раз)

Відсутній HyperHost

  • Новачок
  • *
  • дописів: 48
  • Карма: +0/-0
  • хостинг-компанія
Re: Якісний український хостинг
« Відповідей #30 : 2016-08-17 15:02:32 »
Вітаємо Вас з наступаючим державним святом — 25-тою річницею з Дня Незалежності України!

На честь свята ми, компанія HyperHost™,  даруємо всім постійним клієнтам щедрі подарунки!

50% знижки на наші додаткові послуги (SSL сертифікати, IP адреси, послуги CDN і DDoS захисту, моніторинг сервера)

Якщо у Вас замовлений VDS/VPS сервер, Вам відмінно підійде послуга моніторингу.

Моніторинг сервера включає в себе постійну перевірку доступності, оперативне реагування на повідомлення моніторингу, швидке вирішення технічних питань, повідомлення замовнику про виниклі проблеми. Зі знижкою у 50% ця послуга коштуватиме усього 61,25 грн/міс.

Крім того, додаткові IP адреси всього по 24,5 грн! Додаткова IP адреса забезпечить захист від спам-баз і пошукових фільтрів; дасть можливість анонімного підключення по FTP і можливість отримати SSL-сертифікат.

Якщо Ви користуєтесь одним з тарифів класичного віртуального, безлімітного хостингу чи реселінгу, можете придбати SSL-сертифікати, який захищатиме Ваш сайт, роблячи для користувачів передачу даних між ними і сайтом повністю безпечною. Вартість зі знижкою складе усього від 216.83 грн на рік!

Крім цих послуг Ви можете замовити послуги CDN і DDoS захисту всього за півціни — 122,5 грн! Ми надаємо послуги CDN рівня PRO від компанії зі світовим ім’ям CloudFlare.

Поспішіть придбати додаткові послуги від HyperHost за святковими цінами!

Промо-код на знижку indep25

Скористайтеся нашою пропозицією і Ви отримаєте якість, надійність, стабільність та індивідуальність Вашого проекту.

А для нових клієнтів у нас не менш привабливий подарунок — при замовленні послуг віртуального хостингу введіть промокод indep25 та зверніться до тех.підтримки і ми подаруємо Вам виділену IP адресу для Вашого сайту абсолютно безкоштовно. Це відкриє для Вас безліч додаткових функцій та можливостей.

Акція діятиме до 31 серпня.

Зі святом усіх, бажаємо Вам процвітання, благополуччя та мирного неба!
https://hyperhost.ua/

HyperHost2017

  • Гість
Re: Якісний український хостинг
« Відповідей #31 : 2017-07-27 15:11:54 »
Тема актуальна.
На даний момент діють наші постійні акції
Звертайтесь, будемо раді співпрацювати!
Пропонуємо тестовий період на всі послуги хостингу і VPS-серверів.

gdekjifgb

  • Гість
Re: Якісний український хостинг
« Відповідей #32 : 2017-08-04 11:07:32 »
Що краще* Безлімітний хостинг чи VPS?

---
*краще - маю на увазі  доступність серверних ресурсів для проекту. Для  впс конкретно вказано скільки доступно рам, цпу. А при безлім хостингу цього не вказано. Звідки можна дізнатись про серверні ресурси на безлім хостинг?

Бажано щоб відповідь дав не тільки представник ҐіперХост.
---
Довелось суттєво зменшити функціональність проекту (бо якщо все-все писати-переписувати, то це буде NeverEndingStory) тільки для того щоб наблизити дату стартапу. Інше буде дописуватись після запуску.

Миха́йло Даниле́нко

  • Гість
Re: Якісний український хостинг
« Відповідей #33 : 2017-08-04 12:48:04 »
Обидва мають свої плюси і мінуси. Ну і залежить від того, як побудовані конкретні vps та хостинг.

Якщо це shared-хостинг — то там все ж таки є якісь ліміти, при перевищенні яких з вами зконтактує техпідтримка і попросить щось зробити з вашим сайтом. Наприклад, я не думаю, що "безлімітний" shared-хостинг дозволить вам залити 500 гіг даних на сайт чи поюзати 24х7 всі ядра процесора під майнінг, чи завантажити mysql під 400% неоптимізованими запитами до гігантських таблиць. Ви елементарно будете заважати іншим клієнтам, що живуть на тому ж сервері ("shared").

Якщо це хмарний хостинг — то там як правило ви платите за спожиті ресурси.

VPS зазвичай має більше дискового простору, можливість запускати будь-які сервіси і переналаштовувати систему як ви хочете, зокрема, будувати щось нестандартне, на кшталт nginx+php-fpm (shared як правило не може цього собі дозволити через потребу у підтримці .htaccess). Але (знов-таки, залежить від організації того і іншого) на shared-хостингу у вас є в повному доступі весь процесор і вся пам'ять хоста (її як правило більше ніж на vps), на vps у вас є обмежена кількість пам'яті і обмежена кількість ядер процесора. Але на shared у вас є якісь ліміти (як я писав раніше), якщо ви будете їх перевищувати — вас звідти попросять. На VPS сама система не має вам дозволити перевищити ліміт, тобто вам потрібно турбуватися лише про те, щоб ресурсів vps вистачило для ваших задач.

gdekjifgb

  • Гість
Re: Якісний український хостинг
« Відповідей #34 : 2017-08-07 15:29:50 »
... там все ж таки є якісь ліміти, при перевищенні яких з вами зконтактує техпідтримка і попросить щось зробити з вашим сайтом.
отож. а які ті ліміти? хйзн. По відгукам читав що частенько клієнтів "зганяють"  на вепееси.

Ну щось та й буде. Головне щоб юкрейніаснси не вкрали моїх ідей.

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Якісний український хостинг
« Відповідей #35 : 2017-10-05 12:06:45 »
HyperHost2017 - про яке поліно ви кажете?

Давно тут не був, але стало цікаво. До речі там наголошується що то не хостинг компанія, а власна ініціатива й віддається по собівартості. Точніше віддавалось.

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Якісний український хостинг
« Відповідей #36 : 2017-10-05 12:17:51 »
Чи така "Велика компанія" міряється піпіськами у стилі "сам дурак" з звичайними людьми? Достойно!

gdekjifgb

  • Гість
Re: Якісний український хостинг
« Відповідей #37 : 2017-10-05 13:42:15 »
яка Поліна, чиї коліна? Djalin, щось я не розумію до чого тут піпіськи.

(знаю що мене не запитували, і не згадували, але все ж таки (?)

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Якісний український хостинг
« Відповідей #38 : 2017-10-05 14:12:31 »
А так - не поліно - колоду. ТС щось писав про колоду в моєму оці, і я теж не втямив до чого тут це.

gdekjifgb

  • Гість
Re: Якісний український хостинг
« Відповідей #39 : 2018-01-19 21:05:09 »
 :-\ ну, е-е-е, зв’язався я з цим хостером.

Якщо взагалі-по-загалям - то підтримка є. Та тільки іноді бувають такі пєрли  ;D ..., але смішного нема нічого. Плакати хочеться  :'( .

Я можу (та і раніше міг, але тепер точність зросла!) з великою точністю визначити наявність бороди, наявність та колір волосся у людини яка відповідає  на мій тікет.
« Змінено: 2018-01-19 21:10:13 від gdekjifgb »

Відсутній burunduk32

  • Новачок
  • *
  • дописів: 49
  • Карма: +0/-0
Re: Якісний український хостинг
« Відповідей #40 : 2018-02-04 10:20:14 »
Підкажіть, неуку, хочу мати сайт, для тестів та просто централізоване сховище даних (невеличкий git сервер, декілька інформаційних сторінок).
Що мені потрібно для цього? Віртуальний хостинг, vps\vds + домене імʼя,  чи як воно називається? Почитати наче є що, але деталі не можу зрозуміти.
Чому в різних компаніях ціна домену різниться в 3-4 рази на один і той самий домен?
« Змінено: 2018-02-04 10:49:23 від burunduk32 »

gdekjifgb

  • Гість
Re: Якісний український хостинг
« Відповідей #41 : 2018-02-04 10:46:57 »
Що мені потрібно для цього?
Для початку потрібно мати працюючий проект у себе на локалхості. Бо якщо ви замовите послуги хостингу і не будете знати що далі робити, то хостинг просто буде простоювати.

Підкажіть, неуку, хочу мати сайт, для тестів та просто централізоване сховище даних (невеличкий git сервер, декілька інформаційних сторінок).
Що мені потрібно для цього? Віртуальний хостинг, vps\vds + домене імʼя,  чи як воно називається? Почитати наче є що, але деталі не можу зрозуміти.
Доменне імя та хостинг. Який конкретно вид хостингу - я не зн. Підказати можуть у підтримці хостера.

З приводу git не знаю. Можете писати в підтримку https://hyperhost.ua/

Чому в різних компаніях ціна домену різниться в 3-4 рази на один і той самий домен?
По доменам не знаю. А по хостингу напишу: В деяких компаніях ціна В ТРИ рази нижча ніж у Ґіперхост, але у тих компаній підтримки нема. Хоча... за всіх хостерів я не знаю.
« Змінено: 2018-02-04 10:58:03 від gdekjifgb »

Відсутній burunduk32

  • Новачок
  • *
  • дописів: 49
  • Карма: +0/-0
Re: Якісний український хостинг
« Відповідей #42 : 2018-02-08 21:02:56 »
Дякую, розібрався. Схоже , що ціни там не суттєво більше, ніж у безкоштовно :)

Відсутній HyperHost

  • Новачок
  • *
  • дописів: 48
  • Карма: +0/-0
  • хостинг-компанія
Re: Якісний український хостинг
« Відповідей #43 : 2018-07-18 13:08:23 »


Відмінні новини для любителів свіжого софту.Нова безкоштовна панель управління Brainy CP тепер доступна на VPS серверах HyperHost!У зв'язку з цим ми впровадили знижку -50% на першу оплату за VPS сервер по промо коду [brainy]. Скористайтеся знижкою при оплаті на місяць, квартал або навіть на півроку!
Поспішайте промо код діє тільки до 25.07.2018, часу зовсім небагато.
Всі фішки, нововведення і переваги панелі описані в Блозі!
Бажаєте протестувати послугу перед покупкою? Замовляйте 7-денний тестовий період тут !
« Змінено: 2018-07-18 13:10:45 від HyperHost »

Відсутній HyperHost

  • Новачок
  • *
  • дописів: 48
  • Карма: +0/-0
  • хостинг-компанія
Re: Якісний український хостинг
« Відповідей #44 : 2018-07-26 19:05:22 »


Поспішайте у відпустку? Від жарких знижок на Хостинг не втекти!
- Додайте фото з відпочинку на своїй сторінці в FB або Інстаграм
- У коментарі до фото згадайте  нашу сторінку @hyperhost.ua
- Гарантовано отримайте знижку на Хостинг або VPS , рівну температурі на Вашому курорті.
Чим спекотніше відпочинок - тим більша знижка!
подробиці акції тут