Автор Гілка: FreeBSD:  pfSense Інсталювання О_О  (Прочитано 10100 раз)

Відсутній frostiush_durak

  • Новачок
  • *
  • дописів: 6
  • Карма: +0/-0
  • I am Loser
Доброго часу якогось дня!
Мучився, дуууже довго , але завантажив , pfSense OS .
В ПК, і взагалі у К, я повний "нубстер" .  :/
Взяв якийсь ПК, і думаю туди запустити оте pfSense OS , переніс його на лазарний носій - СіДі , впхнув у пристрій - результату "ЗІРО"  :(   - Темний екран, потім завантажується якась ОС, але не pfSense OS .
Що коїти далі, щоб запустити цю програму па ПК???  

ФріБіеСДі дістати не можу , воно займає 4ГіБі даних - я його до сконо буду завантажувати... :(
The World
Я вижу сон, где я герой, где все мое, где ты со мной. .геймер, задрот - хардкорщик, ЛОХ, дібіл упертий, враг, туниядец, таких уничтожать нада, лінива сука , ...IN THE THRUTH, THE HONOUR, THE COURAGE, AND THE TRUE LOVE, I TRUST,SO LEAVE ME ALONE!!11]

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Re: FreeBSD:  pfSense Інсталювання О_О
« Відповідей #1 : 2015-08-16 09:09:05 »
Мабуть в біос треба вибрати завантаження з СБ.

Відсутній frostiush_durak

  • Новачок
  • *
  • дописів: 6
  • Карма: +0/-0
  • I am Loser
Re: FreeBSD:  pfSense Інсталювання О_О
« Відповідей #2 : 2015-08-16 14:47:59 »
Мабуть в біос треба вибрати завантаження з СБ.
СБ - ??  Я в Байосі "клацав, клацав" , нічого не допомагає. , "флешки" немає, є тільки СіДІ  GRUB ця, незрозуміла програма яка інстальована поряд із "Віндоус_лоейдером" , взагалі "не хоче" СіДі "бачити", - я не знаю як у ній, що "натискати" . :/
The World
Я вижу сон, где я герой, где все мое, где ты со мной. .геймер, задрот - хардкорщик, ЛОХ, дібіл упертий, враг, туниядец, таких уничтожать нада, лінива сука , ...IN THE THRUTH, THE HONOUR, THE COURAGE, AND THE TRUE LOVE, I TRUST,SO LEAVE ME ALONE!!11]