Автор Гілка: Зникають файли  (Прочитано 2510 раз)

Відсутній PlusOdyn

  • Новачок
  • *
  • дописів: 11
  • Карма: +0/-0
Зникають файли
« : 2015-10-01 15:42:15 »
Маю окрім новта 3 ГБ овнішній ХДД, там три розділа в НТФС із незапам'ятних часів.
Потрібно було гіг так із 30 різних документів перенести на іншу машину (100 раз так робив на він7 із тотал командером), ну я щоб нічого не пропустити переніс все Крусейдером, потім з часмо назад. І у мене виявилося багато порожніх тек, тобто раніше вони були непорожні, а зараз порожні, і файлів тамтешніх (xls, doc, txt, dwg) ніде не видно. Найгірше що це документи по роботі, і копій їхніх ніде немає, а проект треба здати на днях.

Питання:
-де можна знайти  наразі ті всі файли?
- чого це раптом?
- що це за кривий алгоритм переміщення файлів в тому крусейдері?

Михайло Даниленко

  • Гість
Re: Зникають файли
« Відповідей #1 : 2015-10-01 16:09:01 »
Цілком можливо, що це проблема у взаємодії linux з файловою системою, тим більше якщо вона древня і не перевірялася. Або ще щось подібне — у мене, наприклад, копіювання великої кількості файлів на телефон (змонтований через fuse, яке, здається, використовується і для ntfs) постійно призводить до падіння файлової системи зі сторони linux (тобто телефон працює, linux вважає його примонтованим, але спроби щось зробити закінчуються помилкою до перепід’єднання). Звичайно, жорсткий диск це зовсім не китайський телефон з його mtp, але...

Відсутній kisil

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 353
  • Карма: +0/-0
  • Toruble in Windows reboot, toruble in Unix be root
    • About me
Re: Зникають файли
« Відповідей #2 : 2015-10-06 10:40:11 »
Ви за допомогою Крусадера переміщували файли??????

Проблема скоріше була в тому, що лінукс отримував помилки при роботі з ФС. Перевірте файлову систему з Вінди і спробуйте з неї перевірити вміст. Немає вінди скачайте лайв.

Відсутній PlusOdyn

  • Новачок
  • *
  • дописів: 11
  • Карма: +0/-0
Re: Зникають файли
« Відповідей #3 : 2015-10-06 17:55:03 »
Ви за допомогою Крусадера переміщували файли??????
Так, а хіба не можна? Ну чи там аналогом FAR - MC.
Проблема скоріше була в тому, що лінукс отримував помилки при роботі з ФС. Перевірте файлову систему з Вінди і спробуйте з неї перевірити вміст. Немає вінди скачайте лайв.
Перевірив під віртуальною W7, таки той диск із помилками був, пофіксив, частина файлів повернулася - хоча завдяки АСУ на базі RedHeat вдалося отримати дані знову з архівів. Але частини так і немає. Хоча можливо то я так кілька раз переміщував не помітивши, що тих файлів вже немає.