Автор Гілка: Спорт  (Прочитано 3368 раз)

idontremember

  • Гість
Спорт
« : 2016-02-24 01:59:41 »
Чи займаєтесь ви якимись (активними) видами спорту?
Хочу поділитись (можливо повипендрюватись  ;D) програмкою тренувань.

На відміну від Югія Спасокукоцького, я безоплатньо хочу поділитись.

Ця програмка для лінивих. Займатись потрібно кожен день. Тривалість виходить приблизно хвилин 30.

Кому цікаво - пишіть. Розповім детальніше.

https://yadi.sk/i/k8CKGeXlpPJ2b
---
upd: Невже серед лінуксоїдів нема тих хто займається спортами?
« Змінено: 2016-02-24 14:08:27 від idontremember »

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Спорт
« Відповідей #1 : 2016-02-24 21:28:21 »
Не бачу смислу качатися без зʼїдання кожного дня відра гречаної каші і відра мʼяса. Почав от бігати. Графік побачив в знайомого в Вконтакті. Вже 5–й тиждень. Але віднедавна почало боліти в правому боці десь під ребром навіть коли просто йдеш тож довелося пропустити.
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

idontremember

  • Гість
Re: Спорт
« Відповідей #2 : 2016-02-25 00:16:10 »
Я літом трішки бігав. Помітно схуд! Чекаю поки потеплішає - хочу знову почати бігати, щоб без пузів жити. Бо легше не допустити пуза, ніж потім позбуватися.

Про харчування - так, дійсно, потрібно їсти. Ну я займаюсь не для того щоб стати таким як темний Кавунолюб (кай грін)  ;D

Хоч і жерти у мене нема, але займатись хочу (і займаюсь). Недостатнє харчування не дозволяє мені розжиріти - і я бачу в цьому +, бо самі мінуси помічати мені вже набридло.

От тільки зручного взуття у мене нема - літом я бігав босим. Та і ходив босий. Тільки коли заходив в магазин, чи банк, чи іще кудись - взував тапочки.
---
Я в тому році бігав поки міг бігти, аж у очах темніло. Але величезне бажання було бігати. І в той період що бігав, курити взагалі не хотілось.

Ну зараз весна...  дома гребіння, вошколупіння, огород почнеться... - почну більше ворушитись і бігати більше схочеться, хоч і справи домашні будуть.

Потрібно вирішити проблему із взуттям. А то у мене тільки одні тухлі (тобто півтора :( тухля) і зимові ботинки у яких і ходити ніяк. А з вконтактом я вже попрощався - невже знову доведеться відновлюватись, щоб попросити якесь взуття у місцевій вкантаченій групі?
« Змінено: 2016-02-25 00:18:46 від idontremember »

idontremember

  • Гість
Re: Спорт
« Відповідей #3 : 2016-02-25 00:20:26 »
Почав от бігати. Графік побачив в знайомого в Вконтакті. Вже 5–й тиждень. Але віднедавна почало боліти в правому боці десь під ребром навіть коли просто йдеш тож довелося пропустити.
скільки один забіг триває? в метрах і хвилинах? як часто бігаєш? і де?
« Змінено: 2016-02-25 00:21:01 від idontremember »

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Спорт
« Відповідей #4 : 2016-02-25 12:57:49 »

В парку. На стадіоні. По автомобільній трасі. Намагаюся 5 днів.
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

idontremember

  • Гість
Re: Спорт
« Відповідей #5 : 2016-02-25 18:58:06 »
ну я бігав 4-6 хвилин від дому і назад так само. Чи швидко чи повільно - головне щоб бігти а не йти. кілька днів двічі на день бігав так.

Іжі мінімум - охудєвал моментально - через 4 дні (на 5 день) вже було візуально помітно результат.

в кг не скажу на скільки я зменшився - нема де зважитись.

Відсутній bosyi

  • Новачок
  • *
  • дописів: 20
  • Карма: +0/-0
Re: Спорт
« Відповідей #6 : 2016-02-26 11:46:31 »
В табличці дійсно не вистачає швидкості.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Спорт
« Відповідей #7 : 2016-02-26 15:38:27 »
Біг — хороше кардіо. Але потрібно обережно: бігати треба у хорошому взутті, бажано по мʼякій поверхні, не навантажувати сильно стопу чи будь-яку іншу окрему частину ноги. Доволі часто в людей починається проблеми з колінами, хребтом тощо. Може дійти до того, що диски повилітають (це я реальним випадком ділюсь).

Швидкість підбираєте під себе. Тут все просто: біжите у зручному для вас темпі. Можете ходити швидко — теж класна річ для малорухливих. Але бігати швидко не раджу, поки не переконаєтесь, що вам це не принесе жодної шкоди.
« Змінено: 2016-02-26 15:39:37 від Re. »

Відсутній beilishyn

  • Новачок
  • *
  • дописів: 1
  • Карма: +0/-0
Re: Спорт
« Відповідей #8 : 2016-05-19 09:44:28 »
Біг — хороше кардіо. Але потрібно обережно: бігати треба у хорошому взутті, бажано по мʼякій поверхні, не навантажувати сильно стопу чи будь-яку іншу окрему частину ноги. Доволі часто в людей починається проблеми з колінами, хребтом тощо. Може дійти до того, що диски повилітають (це я реальним випадком ділюсь).

Швидкість підбираєте під себе. Тут все просто: біжите у зручному для вас темпі. Можете ходити швидко — теж класна річ для малорухливих. Але бігати швидко не раджу, поки не переконаєтесь, що вам це не принесе жодної шкоди.

Я з тобою згоден. Сам бігаю. Темп для початку взагалі низький брати і бігти на витривалість. А далі вже по бажаню.

idontremember

  • Гість
Re: Спорт
« Відповідей #9 : 2016-05-19 11:27:50 »
в тому році бігав https://www.youtube.com/watch?v=vvMdxW6U2yI

Зараз поки шо на огороді спортами [smiley=dash2.gif]
---
Я бігаю (в тому році бігав, і зараз хочу) по 1, 2 рази на день без всяких графіків, кожного дня. Біжу поки можу бігти. Потім зупиняюсь для відновлення дихання і знову біжу поки в голові не потемніє. потім знову передих і знову біг.
« Змінено: 2016-05-19 14:12:54 від idontremember »

Відсутній ogidianaO

  • Новачок
  • *
  • дописів: 3
  • Карма: +0/-0
Re: Спорт
« Відповідей #10 : 2018-03-31 16:21:37 »
M: Дописи іноземними мовами дозволені лише при наявності стислого перекладу українською мовою.
« Змінено: 2018-03-31 17:27:06 від Володимир Лісівка »

Відсутній remirus

  • Новачок
  • *
  • дописів: 2
  • Карма: +0/-0
  • linux user from age of 12
Re: Спорт
« Відповідей #11 : 2018-04-11 01:08:13 »
Фізкультура 2 рази в день бадьорить, а спорт лише забиратиме енергію)
У мене Батько колишній борець і тренер, в дитинстві заставляв займатися, теж дуже хвалив у першу чергу біг.
І все ж, я вже багато років спортом не займався, але маю гарне здоров'я і фігуру. Навіть спина не болить і зір добрий, хоча годин 12 в день йде на роботу сидячи. В друзів що зависають у спортзалі же постійно травми, розтяжки і немаєВільногоЧасу. Краще з дівчиною піти погуляти, не спорт же ти потім будеш згадувати.

Я вважаю, що спорт до років 30ти дурна трата часу, оскільки метаболізм гарний, організм ще має багато енергії.
А вже потім - так, потрібно думати про хоч якийсь вид спорту, щоб тримати себе у формі.

arch, fedora, backbox

топікстартер

  • Гість
Re: Спорт
« Відповідей #12 : 2018-04-13 11:00:15 »
Я вважаю, що спорт до років 30ти дурна трата часу, оскільки метаболізм гарний, організм ще має багато енергії.
А вже потім - так, потрібно думати про хоч якийсь вид спорту, щоб тримати себе у формі.
Категорично не згоден. Про здоров’я потрібно думати якомога раніше. Судячи з написаного вами: "До 30ти років відрощуй собі живота і інші частини на літеру жо, а потім коли вже і ходити буде тяжко - подумай про фізкультуру/спорт".

???
написав би більше, але кому то потрібно.

топікстартер

  • Гість
Re: Спорт
« Відповідей #13 : 2018-04-13 11:03:50 »
я писав без смайлика

Відсутній Kazizragore

  • Новачок
  • *
  • дописів: 1
  • Карма: +0/-0
Re: Спорт
« Відповідей #14 : 2018-07-23 12:17:37 »
Я займаюся боксом та футболом, в своє задоволення.