Автор Гілка: [Проблема]Різко знизилась швидкість 3G Modem інтернету після обновлення debian  (Прочитано 2119 раз)

Відсутній OzySTS275M

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • Цікавлюсь гарними фільмами, музикою, книгами.
Привіт усім!

Мені потрібна допомога по такій проблемі: після обнолення debian різко знизилась швидкість з’єднання із інтернетом, а саме у ~8 раз (!). Перевірялось на інших ОС (інший debian із дефолтними налаштуваннями, windows) , на windows все працює як потрібно.
nmcli, mmcli, lsusb т.д. все це говорить що проблем немає, успішно знаходять модем, під’єднуються до інтернету. Падінню швидкості піддалися усі програми на лінуксах (debian'ах), не тільки броузер.
Інтернет використовується взагалі без фаєрволів та інших додаткових налаштувань.
До обновлення було все гаразд.

Я повний новачок у лінукс, тому якось, пояснюйте, будь-ласка. Раніше я створював подібну тему на linux.org.ru , але там глухо, і поки-що ніхто не допоміг, тому я зайшов на інший сайт який видав гугл - ваш :) .

Дякую наперед.

девайс - 3G Modem
з’єднання - PPTP
швидкість - 3-5 KiB/Sec а нормальна на windows 20-30 KiB/Sec

І ще одне, не можу встановити собі аватарку на вашому форумі :(
« Змінено: 2016-03-09 11:59:51 від OzySTS275M »
"Наша істинна національність - це людство"
- Ґерберт Уеллс

Поспілкуватися зі мною можливо на dreamwidth, у блозі мого друга (frostysh).

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Не знаю як діагностувати такі проблеми. Було б непогано якби ви вказали модель модему.  Можете спробувати налаштувати з’єднання скориставшись wvdial а NetworkManager поки  відключіть. І що саме оновилося? Відкотіть всі оновлення до того часу, коли все було файно.
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Ну, по-перше там точно не PPTP, бо PPTP — то один з видів VPN.
Для порівняння, спробуйте перевірити швидкість на один й той саме сервер за допомогою speedtest.net.
Ну й те що вже спитали: модель модему, оператор.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній OzySTS275M

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • Цікавлюсь гарними фільмами, музикою, книгами.
Яке wvdial? Я не шарю . Як я зможу відкотити всі обновлення то того часу коли все було файно, незнаючи як це робиться? :) Там добіса чого оновилося, у тому числі сертефікати Мозілли/ТороБроузера, і "curl" . Я доречі частенько після цього у броузері став отримувати "Error curl()"

Модеми юзав/ю різні, зокрема попадались Huawei E122/Е1550 та ін. , ну то не від модема. Ніякі драйвера, нічого я не міняв. Встромив у Лінукс модем, все працює із коробки.  Всі модеми виявляються mmcli, lsusb і працюють справно (бо вони ж не мої і ті хто юзає ніяких проблем не говорили...), принаймні на Віндоусі.  Оператор Київстар/МТС .  Зміна різних операторів також не допомагає. У мене тут з’явилася , тільки-що ідея ....

Speedtest.net тупо завис :) . Правда після обновлення Тор-броузера швидкість трішкі піднялася із 2-5 KiB/Sec до 2,5 - 7 KiB /Sec, це всередньому. І це не тільки на БРОУЗЕРІ, а й на торентах також!

Я у цьому ніх...... не розумісь, але меня терзают смутные сомнения, як говорив класик,  з приводу оцього різкого перепаду швидкості, якби у мене були Мегабіти то я б цього навіть і не помітив би, але при моїх законних 20-30 КіБ/сек, будь-які невеличкі перепади є дуже помітним.

Чесно, коли я побачив цей форум то спочатку думав нічого тут не постити , бо ніхто не відповість, помилявся :) .

П.С. Хтось знає як у Тор-броузері пошаманити із about:config
image.high_quality_downscaling.enabled
image.high_quality_downscaling.min_factor
image.high_quality_upscaling.max_size
і т.д. щоб швидше грузилось. ???????

П.С.С Тільки-що побачив, аватарік загрився - куль :)
« Змінено: 2016-03-10 22:12:04 від OzySTS275M »
"Наша істинна національність - це людство"
- Ґерберт Уеллс

Поспілкуватися зі мною можливо на dreamwidth, у блозі мого друга (frostysh).

Відсутній OzySTS275M

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • Цікавлюсь гарними фільмами, музикою, книгами.
І на українськомовному форумі все трішки, глухувайато, ніхто незнає що може бути причиною падіння швидкості на debian після обновлення? :)  
"Наша істинна національність - це людство"
- Ґерберт Уеллс

Поспілкуватися зі мною можливо на dreamwidth, у блозі мого друга (frostysh).

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Дууже багато чого може бути причиною проблеми. Як приклад — зміни десь у ядрі. У мене так було з bluetooth — після чергового оновлення зламали драйвер того китайця, що я маю. Баг у ядрі висить вже не перший рік. Неприємно, але сам я якось не подужаю таке лагодити, а тим хто може — не треба, бо нема таого заліза.

Ну й цей, TorBrowser... хто зна що там напхали. Мені особисто параноя не дозволяє такими речами користуватись.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній OzySTS275M

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • Цікавлюсь гарними фільмами, музикою, книгами.
Дууже багато чого може бути причиною проблеми. Як приклад — зміни десь у ядрі. У мене так було з bluetooth — після чергового оновлення зламали драйвер того китайця, що я маю. Баг у ядрі висить вже не перший рік. Неприємно, але сам я якось не подужаю таке лагодити, а тим хто може — не треба, бо нема таого заліза.

Ну й цей, TorBrowser... хто зна що там напхали. Мені особисто параноя не дозволяє такими речами користуватись.
Ні, проблема не через ТорБроузвер. . Тому-що інші програми також лааааааагааааааааааають, торенти зокрема. Я не параноїк.
Якщо це у драйвері, можливо мені варто спробувати, якось, отой ЮСБе драйвер перезапустити, переінсталювати? У вісім раз повільніший інет на Лінукс (3,5 КБ/сек, у середньому), ніж на Віндоувз, це є капець :P .
"Наша істинна національність - це людство"
- Ґерберт Уеллс

Поспілкуватися зі мною можливо на dreamwidth, у блозі мого друга (frostysh).