Автор Гілка: Як зробитися могутнім ХАКЕРОМ?  (Прочитано 5350 раз)

r00t x

  • Гість
Re: Як зробитися могутнім ХАКЕРОМ?
« Відповідей #15 : 2016-03-25 23:18:25 »

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Як зробитися могутнім ХАКЕРОМ?
« Відповідей #16 : 2016-03-26 02:11:34 »
Ага, і перетворитися на тупого "технаря"
Інженер не може бути тупим. Але перш ніж стати інженером, потрібно пройти стадію звичайного техніка.

Можливо, Я тому і тупий, але принаймні, почуваюся вільно :)
«Чого бідні....» ага. Вам тут люди кажуть що й як робити у реальному житті, а ви все дурощі кіношні тиснете. Починаючи з того, що перекручуєте значення терміну «Хакер».

Ну так , немає різниці чи у "поганих", відібрати деяку кількість ресурсів, чи у "хорошиш" . Це їх не уб’є. Тим більше, якщо вони будують іподроми, для розваги, за ресурси якими можна "годувати" цілі бідні держави, та величезні купи людей, при цьому знаючи, у якому ті люди, положенні (а незнати вони НЕ можуть, майже у принципі... тому-що зараз не Середньовіччя) — вони апріорі не є "хорошими".

Не читайте більше комуністичних газет. Взагалі. Ви цими словами продемонстрували власну неспроможність вивчати уроки історії.
Простий приклад: є «багата» за вашими мірками людина. Вона має чималий статок, використовує його тишком-нишком для розробки якоїсь технології, на зразок очищення води у польових умовах, з метою вирішити проблему з питною водою у Африці назавжди. Тут приходите такий ви, весь правильний, крадете у нього гроші, що мали бути витрачені на запуск виробництва фільтрів. За ці гроші купуєте кількасот тон рису, та шлете у ту саму Африку. Їх там з'їдають за лічені дні й усе. А «багата людина що не помре» вимушена згорнути проект, що міг би перетворити пустелі на квітучі сади й годувати мільйони роками. Так «багата людина» не померла фізично. Але ви вбили сотні тисяч, та мільйони тих, хто не народився взагалі. Так зрозуміло? Робін Гуд, йопш…

Хто вам говорив про "знищення дизбалансу" ??? Ви якось дивненько читаєте повідомлення, речення-через-речення. Дизбаланс буде, і із цим, наврядче щось можна скоїти. АЛЕ. Є різні його ступені.
Я читаю все повністю. Цитую не все, бо є over-quoting, але читаю все. Хоча такої дурні я не бачив вже давно. Якщо коментувати кожне речення — я у розмір повідомлення не вкладуся. Ну й цей, до вас на цьому форумі лише root_x славився вмінням викласти думку у важкому для розуміння вигляді, але ви його перевершили та підняли планку на недосяжну висоту.

Наприклад: багаті (назвемо цей розтягнутий прошарок особин, одним словом, звичайно абстрагуючись і тільки для завдань із зручності) будують із золота замки на п. Марс, при цьому бідні (також сильно абстраговане визначення) у своїй ПЕРЕважній більшості мають: три-разове харчування, достатню кількість питної води, мінімальні послуги Мед. інфраструктури, місце проживання, мінімально устатковане щоб захищати людей проти примх природи т.д. ;
Ну то й нехай працюють над вирішенням цих проблем? Бо якщо так вважати — я оно «багата людина», бо можу собі дозволити $20 на забавку витратити. Але ці гроші я заробив власним розумом. Якщо людина не інвалід, то що їй заважає взяти й почати працювати й заробляти? От тільки не кажіть що роботи нема. Бо я особисто стикнувся з ситуацією, коли студент може отримати навички, з якими його ще до диплому будуть тягнути у всі боки рекрутери. Як вважаєте, скільки студентів знайшлося в університеті, де щороку по 800+ фахових дипломників? Аж один. Далі робіть висновки самі. Особисто я вважаю що з моїх грошей мають годуватись хіба що інваліди, доки їх не навчать роботі що їм під силу. Усі інші мають отримувати платню за свою роботу. Як саме — питання другорядне. Але існує два варіанти для працездатної: або ти працюєш, або ти сам винен у своїх негараздах.

Це Я до того, що важливо не тільки що , а і в ЯКИХ кількостях. Наприклад, націоналізм корисний, коли його небагато, там, етно-фести, вареники, вишиванки, "реве та стогне..." і т.д. І це класно, і це добре, і це допоможе країні та її нарідові вижити та процвітати, але коли .... , ну Ви зрозуміли.
Та ви вже добряче продемонстрували той факт, що ніц не знаєте значень термінів, про які говорите. Не знаєте означення слів «хакер», «націоналізм», тощо.

Накриштально чиста, моя думка.
Ага, незаплямована жодними часточками знань у тому, про що ведете дискусію.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній OzySTS275M

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • Цікавлюсь гарними фільмами, музикою, книгами.
Re: Як зробитися могутнім ХАКЕРОМ?
« Відповідей #17 : 2016-03-26 09:15:32 »
Інженер не може бути тупим. Але перш ніж стати інженером, потрібно пройти стадію звичайного техніка.
Розрізняйте когнітивні якості, такі як: пам’ять, набуті навички, кмітливість, творче мислення, абстрактне мисленння, ну і т.д.
Якщо людина знає купу інструкцій, там має до автоматизму відточені навички , втілювати це все у життя, це ще НЕ означає що вона кмітлива, чи має розвинуте творче, абстрактне мислення.

Приклад: середньостатистичний житель сільскої місцевості осрову Ява, має дуже непогану кмітливість у порівнянні із середньостатистичним жителем Н’ью-Йорка, Лондона, Москви, Пекіна, Токіо і т.д. Чому? Тому-що кодний день, це житель Яви ламає мізки над тим, як йому знайти щось пожрати, та над іншими, звичайними, побутовими речами, які цей житель, змушений виконувати самотужки (це все, звичайно, дуже абстрагуючи...), у той час як житель Н’ью-Йорка просто на "автопілоті" покволає у "Супер-мега-гіпер маркет" і наб’є торбинку різним непотребом... :)
Науково доведено, що два роки таксування у Лондоні, розвивають інтелект (кмітливість) майже так самісінько, як два роки навчання у Ґарварді. (забув джерело, якщо потрібно буде, намагатимусь знайти..).

У всі часи, тоталітарні режими, всіляко пригноблювали вільнодумців (це є люди, переважна більшість із яких, мають досить непогано розвинуте творче мислення), тому приклади — Арабськи Світ (після 10-го СТ. від Р.-Х.), Монархічно-Теократична Європа, Російський-Царат,  Імперія, часів С.В. (у Європі, трішки краще було, там попри все, існувало хоч якесь відділення, права цивільного від теології релігійних організацій, тому і, всупереч усьому скоївся "Ренесанс"), Комуністичні режими (будь-яка людина із творчим мисленням, у кінці-кінців поставить запитання про доцільність репресій, чисток, і всього іншого лайна, відповідно, вільнодумці просто знищувались, або "нейтралізовувалися", клеймувалися "ворогами народу", різними шляхами, від прямого убивства до створення важких умов життя — як от висилання у відповідні місця, відповідно науковці, хороші інженери, хто мав змогу - просто втікали.), Націоналістичні режими (тут, ситуація майже ідентична, будь-який науковець, апріорі буде ставити під сумнів будь-які ідеї, а із них, вибирати , що більш схоже на правду, що менш, через це, велика кількість науковців, просто знищувалась, або вважалася "ворогами нації", тому, звичайно науковці, хороші інженери, втікали хто куди... ).
ПОПРИ ЦЕ, "погані інженери" — просто технарі, які клепали все що накажуть, і не задавали зайвих запитань, всіляко заохочувались у всі часи (починаючи із Аш’Арізму Арабського Світу, і закінчуючи апартеїдами та сссерами), будь-яке вільнодумство у цих людей, завжди придушувалося агресією та почуттям сорому, страху, і т.д.

КОРОТШЕ КАЖУЧИ — ВИ плужите так , що димить трахтор! :D .
«Чого бідні....» ага. Вам тут люди кажуть що й як робити у реальному житті, а ви все дурощі кіношні тиснете. Починаючи з того, що перекручуєте значення терміну «Хакер».
Люди тут "кажуть: учи баш" , а Я кажу, "нащо той баш, коли Я не розумію як машина існує?"  Говорю, порадьте, щось типу Теннебаума, тільки не таке ж, бляху, нудняче — "кіношні дурощі"? ЛОЛ? Звєзда (Я), "у шокє"! :D

Не читайте більше комуністичних газет. Взагалі. Ви цими словами продемонстрували власну неспроможність вивчати уроки історії.
Простий приклад: є «багата» за вашими мірками людина. Вона має чималий статок, використовує його тишком-нишком для розробки якоїсь технології, на зразок очищення води у польових умовах, з метою вирішити проблему з питною водою у Африці назавжди. Тут приходите такий ви, весь правильний, крадете у нього гроші, що мали бути витрачені на запуск виробництва фільтрів. За ці гроші купуєте кількасот тон рису, та шлете у ту саму Африку. Їх там з'їдають за лічені дні й усе. А «багата людина що не помре» вимушена згорнути проект, що міг би перетворити пустелі на квітучі сади й годувати мільйони роками. Так «багата людина» не померла фізично. Але ви вбили сотні тисяч, та мільйони тих, хто не народився взагалі. Так зрозуміло? Робін Гуд, йопш…
Значить , нехай згортає. Статистика говорить слідуюче — "за сто років, отих, тишком-нишком проектів, все стало ще гірше, і йде до дуже логічного, і дуже нехорошого розв’язку,".  Тому нах. "соплі", вони не допоможуть мільйонам вижити, не те що жити.

Ну як Ви ото читаєте... ? Ну хто вам говорив про "тони рису", чи Я такий тупущий, вас не розумію, чи Ви "гальмуєте, що демон". ЗВИЧАЙНО. ніякі "риси" не допоможуть, "там" потрібно виконати план, по розгортанню держ. устрою, який би забеспечив нормальні умови проживання людей, хоч якусь видимість порядку, та надію на спокійне майбутнє , т.д..  На це потрібні -ресурси-, а ви за "рис". . .
Ну йо-мойо... А ще продаґуєте картинки із "Планетскейпом-Торментом, та Балдурсом-Ґейтом", а таке враження, наче тільки у "Баттлфієлд" та "Танчики" гралися ... :O .  

Я читаю все повністю. Цитую не все, бо є over-quoting, але читаю все. Хоча такої дурні я не бачив вже давно. Якщо коментувати кожне речення — я у розмір повідомлення не вкладуся. Ну й цей, до вас на цьому форумі лише root_x славився вмінням викласти думку у важкому для розуміння вигляді, але ви його перевершили та підняли планку на недосяжну висоту.
Я ніх. не зрозумів із того що Ви написали, але Я пишу як для тупого, — як для себе, тобто. Тому, підключаючи свою суб’єктивність, гадаю що якщо Я зрозумів оте, що напечатав. то інші також можуть.
У мене складається враження, що вам просто нічого відповісти, бо у душі не можете знайти контр. арґументи. Кажу-ж, статистика, факти , то є дуже вперті речі. І немає значення, як Ви їх трактуватимете, чи не будете помічати то взагалі, від цього вони не зміняться — це суть інваріанту, і це відрізняє їх від суто абстрактних речей, як-то брехні, вигадок, міфів, та легенд, принаймні для реального (макросвіту). Але це зовсім не значить, що люди не вірять у брехню, навпаки... :( .  

Ну то й нехай працюють над вирішенням цих проблем? Бо якщо так вважати — я оно «багата людина», бо можу собі дозволити $20 на забавку витратити. Але ці гроші я заробив власним розумом. Якщо людина не інвалід, то що їй заважає взяти й почати працювати й заробляти? От тільки не кажіть що роботи нема. Бо я особисто стикнувся з ситуацією, коли студент може отримати навички, з якими його ще до диплому будуть тягнути у всі боки рекрутери. Як вважаєте, скільки студентів знайшлося в університеті, де щороку по 800+ фахових дипломників? Аж один. Далі робіть висновки самі. Особисто я вважаю що з моїх грошей мають годуватись хіба що інваліди, доки їх не навчать роботі що їм під силу. Усі інші мають отримувати платню за свою роботу. Як саме — питання другорядне. Але існує два варіанти для працездатної: або ти працюєш, або ти сам винен у своїх негараздах.
О ВЕЛИКИЙ ДУХ МАШИНИ, ДОПОМОЖИ МЕНІ ВИКЛАСТИ СВОЇ ДУМКИ ТАК, ЩОБ СІЙ МІСТЕР (ЧИ МІСС) PRAPOR, ОТО ЗРОЗУМІВ, ЩО Я ХОЧУ СКАЗАТИ! СЛАВА КЛАВІАТУРІ! СЛАВА ЙЦУКЕНу!  :D .

Уявіть! Ви є великий маг, чаклун, чародій (як у Балдурсо-Ґейтах, чи Планетскейпах-Торментах), якому підвласний простір (ну, на невеликих масштабах.. :P, +/- радіус п. Земля) ! І Ви хочете провести експеримент, тема якого є така: "Дослідження умов проживання людських потворок, у ділянках Африканського континенту, із нестабільною геополітичною ситуацією".
Ви надягаєте спеціяльні наручі, які заборонять вам використовувати ваші магічні здібності черезе певних час, тобто зроблять із вас звичайного смертного. Ви створюєте заклинання біополіморфа, перетворюючись на темношкіру дитину, років 12-ти, також перед цим, вами завбачливо створені батьки-големи, яких не відрізниш від справжніх :D .  А потім Ви створюєте заклинання квантово-граві-просторового телепорту, і всим оцим скопищем, потрапляєте у , мммммм,  у Конго (ДРК), провінція Бандюню.

Ну, діло було вночі, Ви опинилися у "дрімучому селі", створили заклинання розумового контролю, навіявши "місцевим" спогади про ваше існування, наказали големам швидко створити хатку. Загалом, поселилися, що йменується. На другий ранок бац! Увімкнулися браслети які заборонятють вам використовувати маг., здібності.

ОТУТ, і розпочинається найцікавіше, припаси закінчуються, водна питна — теж, до того ж "місцеві" косо дивляться на ваші достатки, хоча ви намагалися не відрізнятися від інших. Тут виника питання: "Де роздобути харчі?" Големи відправлені на заробітки, та домашня господарство, але того що вони заробляють, зовсім не вистачає. Тому вам, доводиться йти працювати на люмінєвий завод. Що виробляє різні деталі, в основному провідники для військових. До заводу добиратися дуже довго, автобуси ходять рідко. 10-ти годинний робочий день для 12-років, 8-ми годинний для 8-років дітей. Ну , незважаючи на це, у вас тепер є чим прогудуватися. З часом, Ви помічаєте проблеми із здоров’ям (кашель), роботодавці вам говорять — "це завжди буває, попий молока, пройде" .
У ваші, життя налагоджеється, і у вас навіть є кошти щоб купити одну пару одягу, для походу у місто, але коли ви повертаєтесь із заводу, то знаходите своїх големів убитими, а кошти , які ваша "сім’я" так старанно заробляла — втрачені. Ви б здохли із голоду, але ваший знайомий (якому 16 років), привів вас у банду, до якої він належить , основне зайняття якої — убивства, грабежі, катування, работоргівля (в основному малими дівчатами), торгівля органами та "матеріалом" для стовбурових клітин ("багаті" то купують), зброя/наркотики, само собою.

Ваш стан починає погіршуватися, через кашель, та нещодавно перенесений Еболу, ви молитися всим богам щоб тільки вижити до того часу, коли будуть активовані браслетики і повернуть вам, ваші маг. здібності. ВИ не можете думати ні про що інше, тільки про те як пережити ще день, або хоч тиждень, ВИ забули деякі заклинання, за цей , короткий проміжок часу, хоча раніше пам’ятали їх на вуст, і дуже хвалилися цим, перед своїми колегами.

Накінець , час спливає і Ви телепортуєтесь назад , із цього пекла, що місцеві люди називають — життям.

Я думаю, висновок очевидний  ¯_¯ . ГОВОРИТИ ЛЕГКО, КОЛИ ЖИВЕШ У СПОКОЇ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕНИЙ УСИМ НЕОБХІДНИМ ДЛЯ ЖИТТЯ, ЗРОБИТИ ЩОСЬ ВАЖКО, КОЛИ НАРОДЖУЄШСЯ У ПЕКЛІ, І ТАМ-ЖЕЖ І ПОМИРАЄШ...

Отака от бесня, тому не плужіть, і не треба "ля-ля" , типу : вони самі винні! Ніхріна подібного. Взяти тих же , південно-африканців, вони нічим не відрізняються від американців, чи японців, просто в силу ГЕОполітики, їм, м’яко кажучи не пощастило. Так чому б їм не допомогти? Ні, вони нафік нікому не потрібні, крще побудуємо іподром за 2 міль’ярди зелених. І будемо там дивитися як коні скакають, або потратимо життя на йокнуті ідеї, вигадані жалюгідними хробаками, для маніпулювання масами... Клас, це ж такий класний спосіб витратити , отих ~ 20 000 тисяч днів та ночей!!! Просто супер.. :( .

Я знаю, Я сам такий, мені пофік на африканців, але ... прикиншувши масштаби , та ступінь несправидливості, ну , мені якось не по-собі... Тому, принаймні мовчати про це Я не хочу. Тим більше, мені, тема несправедливості близька, багато моїх трухлявих предків (майже всі), були убиті комуністами чи націоналістами (так, нацизм то не націоналізм, Ви скажите, або подумаєте, але він, цілком і повністю базується НА націоналізмі. ).

Та ви вже добряче продемонстрували той факт, що ніц не знаєте значень термінів, про які говорите. Не знаєте означення слів «хакер», «націоналізм», тощо.
Поясніть, що означає "хакер" та "націоналізм", можливо Я заплутався, і чогось не розумію.
 
Ага, незаплямована жодними часточками знань у тому, про що ведете дискусію.
Так у чому проблема? Вкажіть ваші знання, дайте посилання, цитати , факти, статистику. Я не боюся правди. Це ж інтернет, у чому проблема, тут можна і за убивство "Кенеді" і за "Зону 51", люмінаті, жидомасони, чи як їх там, і все таке. Так невже у вас не знайдеться публічного розкриття терміну "націоналізм" ???
І повторюсь, якщо якась інформація є "трішечки прихованою", це не означає що то правда... зовсім.

П.С. Я від комуністичної преси, блюю майже так само як і від націоналістичної :( . . . Тому , заради пошани до мого багатостраждального шлунково-кишкового тракту, намагаюсь не споглядати ту блювотищу, без наґайної на те, потреби.
« Змінено: 2016-03-27 10:29:09 від OzySTS275M »
"Наша істинна національність - це людство"
- Ґерберт Уеллс

Поспілкуватися зі мною можливо на dreamwidth, у блозі мого друга (frostysh).

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Як зробитися могутнім ХАКЕРОМ?
« Відповідей #18 : 2016-03-26 11:22:45 »
Ставати могутнім хакером це доволі довго, нудно і важко. Ідіть у веб–макаки робити сайти. Роботи вистачає і це легше ніж зробитися могутнім хакером. PHP,  jQuery, яка–небудь CMS, CSS і можна заробити на хліб з маслом.
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Як зробитися могутнім ХАКЕРОМ?
« Відповідей #19 : 2016-03-26 12:51:47 »
Пане OzySTS275M, кажу відверто: ви не просто дурень й неосвічена людина, ви ще й хам. Я обіцяв вам допомогти розібратись з модемом, коли повернуся з відрядження. Так ось — кохайтесь з ним самі. Може навчитесь думати за той час.
За усі ваші дії, по тих часах коли я був модератором, ви б вже мали не просто бан, а видалення облікового запису з усіма слідами існування.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

r00t x

  • Гість
Re: Як зробитися могутнім ХАКЕРОМ?
« Відповідей #20 : 2016-03-26 14:53:27 »
Я прочитав що Озю цыкавить питання "як існує машина?

такуот... хочу поділитися своїм РОЗУМІННЯМ з цього приводу.

1 під словом МАШИНА розуміємо будь-що, що можна назвати "електронною машиною" - в дуже загальному значенні цих слів.
2 МАШИНА обовязково має елемент обробки інформації
3 МАШИНА може мати елементи вводу/виводу інформації
4 МАШИНА може мати елементи тривалого зберігання інформації
5 в МАШИНІ присутні звязки між її елементами. В т ч мережеве обладнання, ЯКЩО під поняттям МАШИНА розуміється глобальна/локальна мережа.
6 все це існує завдяки, розробленим людьми, стандартам
7 для існування МАШИНИ потрібна їжа
---
*елементи обробки інформації - ПРОЦЕСОР в будь якій формі представлення
* ввід/вивід:
 - будь що, що перетворює будь-яку інформацію в ЦИФРОВУ інформацію і передає її МАШИНІ - являє собою елемент вводу.

- будь-що, що перетворює цифрову інформацію в НЕ ЦИФРОВУ, і звзане з МАШИНОЮ - становить елемент виводу

*існуюь гібриди (ввід/вивід): тачскрін... (іще можливо сканер/принтер)
---
в принципі, мабуть всь0
---
Таненбаума я не бачив, не чув, не читав.

r00t x

  • Гість
Re: Як зробитися могутнім ХАКЕРОМ?
« Відповідей #21 : 2016-03-26 15:11:02 »
незначне виправлення:
- будь-що, що перетворює цифрову інформацію в НЕ ЦИФРОВУ, і передає її із МАШИНИ - становить елемент виводу. Приклад: аудіокарта - колонки, відеокарта - монітор. Тут розглядаються елементи тісно повязані між собою. Який сенс передавати щось з відеокарти на монітор, БЕЗ монітору?
---
Іще один приклад гібрирду: аудіокарта + (колонки, мікрофон).

Відсутній OzySTS275M

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • Цікавлюсь гарними фільмами, музикою, книгами.
Re: Як зробитися могутнім ХАКЕРОМ?
« Відповідей #22 : 2016-03-27 09:56:53 »
Ставати могутнім хакером це доволі довго, нудно і важко. Ідіть у веб–макаки робити сайти. Роботи вистачає і це легше ніж зробитися могутнім хакером. PHP,  jQuery, яка–небудь CMS, CSS і можна заробити на хліб з маслом.
Та воно то , можливо і так. Тільки Я себе перебороти неможу (принаймні, доки з голоду не почну дохнути :D ), і наврядче буду чимось займатися, якщо то мені не подобається. А Веб-розробка мені не подобається.

А створення із себе супер-мега хакера (так Я йменую професіоналів у плані здобуття доступу до інформації мереж, бо тут уже, були зауваження щодо того як Я невірно розкриваю суть терімну "хахер".  ), принаймні віщує веселі часи коли Я буду малювати на "робочих столах" своїх знайомих різну смішну дурню ^_^ .

Пане OzySTS275M, кажу відверто: ви не просто дурень й неосвічена людина, ви ще й хам. Я обіцяв вам допомогти розібратись з модемом, коли повернуся з відрядження. Так ось — кохайтесь з ним самі. Може навчитесь думати за той час.
За усі ваші дії, по тих часах коли я був модератором, ви б вже мали не просто бан, а видалення облікового запису з усіма слідами існування.
Містере (місс) prapor'е.

Вау, які компліменти мені :D. Ви таки зацінили мій талант, знаходити спільну мову із людьми ХД. Він люто корелює із моїм вмінням втрапляти у неприємності, хочете навчу?
Це просто, — піддавайте сумніву будь-які ідеї, особливо ті, якими плюються проповідники оних, шукайте статистику, перевіряйте, порівнюйте факти із різних джерел, уводьте пойняття достовірності інхвормації, та змоги перевірки її достовірності для даного, конкретного індивідуума, випадку, т.д.,    і буде вам щастя :D .

А якщо трішки серйозніше.

  • Я вам: " . . .якщо Я невірно розумію націоналізм, поясніть?".
  • Ви мені: "Ви б уже мали видалення облікового запису із усіма слідами існування . . .",
  • Я вам: "Розрізняйте когнітивні якості людей: . . . по цій причині , є "погані" технарі (інженери), тобто люди просто завчені інтсрукціями, які роблять все що їм скажуть — просто "штампуючи". І є хороші інженери — це люди у яких розвинутий скептецизм, критичне ставлення до всього,  розвинуте творче мислення, вільнодумство і т.д. І у кінці-кінців, їм просто подобається їхнє зайняття, на яке вони витрачають ціле життя. Те саме і з будь-якими науковцями. .... Науково доведено що два роки таксування .... Житель острову Ява, у порівнянні із міськими жителями ....  Тому Ви тупашите як наглий демон, говорячи про те що "інженер не може бути тупим" :D  "
  • Ви мені: "... ви хам, дурень, неосвічена людина ...."
[/font]
[/size]
Я, у принципі, нічого іншого і не очікував. Згадуючи своє "минуле":

  • " . . .Але, згодом, після того ... прийшли комуністи і все відібрали, ... того не витримали... "
  • " . .  но они, все же, пошли у коглосп? . . . но ведь времена тогда были такие . . . "
  • " . . . тобто голодомор був тому-що "врємена билі такіє"? . . . "
  • "  . . . не только у СССР был экономический кризис, у США вон 20 млн человек в кризисные времена умерло, в сравнении с СССР, это намного больше  . . . "
  • " . . . давайте, зараз, візьмемо будь-які 3 села, на ваш вибір, і поїдемо туди, запитаємо старожилів, як і чому відбувся голод, ручаюсь, отримаємо таку відповідь: "прийшли комуністи, все забрали, люди почали помирати від голоду". Якщо мало України, можна і у відповіднх, областях РФ, Казахстану це запитати, і отримати таку саму відповідь, тільки на інших мовах. . . а тоді візьмемо карту "голодомору" і екстраполюємо . . ."
  • " . .  это было ужасно, но это было нужно , страна развивалась. . . "
  • " . . . щось я не пам’ятаю, щоб у США засекречували кількість загиблих у роки ек. кризи, та і ніхто, наумисне на місцях їх поховання, не будував склади мін. добрив . . .  "
  • ". . . вы вообще знаете, вы есть позор,  пародия . . . вам просто нечем заняться . . ., я б вас в свое время....  "[/i]
[/font]
[/size]
Якось дико перекликається! Той самий страх.
  
Як Я це все зараз бачу.

Робимо CTRL-COPY, CTRL-PASTE Країни, Україна. Одну прирікаємо на націоналізм, іншу на комунізм.

Перша починає грузнути у внутрішних конфліктах, що виливаються у громадянську війну, невеличких масштабів. (осбливо якщо взяти до уваги бздурятину 0rest.dreamwidth.org про право на голос тільки для "свідомих" , "очищення" і т.д. Я уже не говорю про світопанувальні коловрати та іншу поїхоту... , ) .
Ящо на даній тереторії, проживає суміш різних людей (без залежності , по яких ознаках ми говорим "різні"), і ви починаєте виокремлювти певну групу, згідно, із ваших, якихось там уявлень, та надаєте їй привілейований статус щодо інших — конфлікт неминучий, а це апріорі означає, що корисні для держави люди (чимало, і навіть патріотів), просто випадуть із цьго списку — різка затримка у розвитку .
Особливо цікаво це постає, у плані простих, жалюдних людських бажань, виділитися із маси, угнітати "гірших за себе", а якщо ще врахувати м’яко кажучи , абстрактність пойняття нація, ууууу.


Друга, починає грузнути у кофнліктах які спровоковані переданням різного роду власності, "народу" . Але тут-то, комуняки виявляють свою силу, а точніше відсутність забобонів та міфологій, ідіотичної прив’язаності до традиція, що притаманні націоналістам. І попри криваві розправи (аналогічні у випадку, націоналізму) над "неугодними", вони легко пристосуються до нових реалій : " . . . меня учили служить родине (вивчав він, ті ж курси, що і теперішній президент РФ), а тут нада было зарабатывать деньги . . " — рос. (хоча, краще сказати "советський") мільярдер.
Тому приклади : РФ, КНР (друга за потужністю економіка п. Земля), Куба, Вь’єтнам.

От і виходить, що націоналізм то є тупикова гілка еволюції, навіть у порівнянні із смердючим комунізмом. Тобто два зла, одне із яких набагато сильніше від іншого.

Чи Я тупий,? Чи Я щось нерозумію? Я не знаю. . .  Але поки-що, мені просто блювати хочеться, коли націонаілсти починають плести про оте "чудо нації", "національне визволення та щасливе майбутнє" , Я сприймаю то як оцю , галіму бздурятину — 0rest.dreamwidth.org, як прості балачки дідів та бабок на кушетках . . .

ЯК ТАК ЗРОЗУМІВ, У ВАС АБО НЕМАЄ ЧАСУ РОЗПОВІСТИ ЯК ВИ НА ЦЕ ДИВИТИСЯ, АБО ВАМ ПРОСТО ПОФІК І ВИ ПРОДОВЖУЄТИ "ШТАМПУВАТИ", НЕ НЕ УТРУДНЮЮЧИ СВОЄ МИСЛИННЯ ТАКИМ ДУМКАМИ...    

Із повагою до хороших людей, Ozy.

Я прочитав що Озю цыкавить питання "як існує машина? такуот... хочу поділитися своїм РОЗУМІННЯМ з цього приводу.
{ . . }
Ага, і з усіма іншими користувачами даного форуму .. . Було б непогано .
Загалом дякую, але хочу доповнити що стандарти бувають нестандартні, особливо для тих хто має змогу їх створювати.
Наприклад, якщо у вас є декілька зайвих кафедр , Комп’ютерної Науки, можете довірити їм створення чогось, сильно не схожого на все існуюче. Незнаю там, не двійкового, наприклад. Це чисто моя думка.

Modern Operating Systems (4th Edition)http://www.amazon.com/Modern-Operating-Systems-4th-Edition/dp/013359162X

Слава Смердючим Пітарам ! ! ! Я не маю платити 199,15$ за цю книгу, бо ясно що така астрономічна сума витрачена на книгу , дорівнюватиме моєму повному зубожінню! ВІВА-ЛЯ-ІНТЕРНЕТ І КНИГИ,  ДЛЯ ВСІХ! ^_^ .
« Змінено: 2016-03-27 10:30:20 від OzySTS275M »
"Наша істинна національність - це людство"
- Ґерберт Уеллс

Поспілкуватися зі мною можливо на dreamwidth, у блозі мого друга (frostysh).

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Як зробитися могутнім ХАКЕРОМ?
« Відповідей #23 : 2016-03-27 12:39:02 »
Містере (місс) prapor'е.

Вау, які компліменти мені :D. Ви таки зацінили мій талант, знаходити спільну мову із людьми ХД. Він люто корелює із моїм вмінням втрапляти у неприємності, хочете навчу?
Це просто, — піддавайте сумніву будь-які ідеї, особливо ті, якими плюються проповідники оних, шукайте статистику, перевіряйте, порівнюйте факти із різних джерел, уводьте пойняття достовірності інхвормації, та змоги перевірки її достовірності для даного, конкретного індивідуума, випадку, т.д.,    і буде вам щастя :D .

У мене в профілі чітко вказано чоловічу стать. Я використовую дієслова, що відповідають саме чоловічій статі. Але при цьому ви пишете «місс», мовляв, не можете визначитись. З цього виникає питання: або ви відверто намагаєтесь мене образити таким чином, або ви просто не в змозі сприймати інформацію. Ваше «вміння» полягає у нездатності раціонально мислити, у нездатності сприймати інформацію та її аналізувати.
Тому проста порада: зникніть з LOU. Назавжди.

Якось дико перекликається! Той самий страх.

Я перестав боятися як взяв до рук кулемет, та разом з друзями завантажився на БМП-2 під українським прапором. А що там ви собі боїтесь — то ваші проблеми.
« Змінено: 2016-03-27 12:43:53 від prapor »
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Як зробитися могутнім ХАКЕРОМ?
« Відповідей #24 : 2016-03-27 15:29:39 »
М-да. Ну ви тут дурні наговорили, вибачте, але я гілку замикаю, як буде щось адекватне, то відриєте нову. Якщо без адекватного, то буду вже банити.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Як зробитися могутнім ХАКЕРОМ?
« Відповідей #25 : 2016-03-27 12:39:02 »
Чудово. Людина відверто порушує правила форуму, ображає інших учасників, обговорює протизаконні речі, а за все це маємо попередження.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.