Автор Гілка: Правила вже не діють?  (Прочитано 3825 раз)

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Шановне панство, я розумію що пару років тут не з'являвся, та й взагалі свій попередній обліковий запис видалив.
Але може мені хтось пояснить, чого це у нас перестали діяти правила?
Ось дивлюсь:
Цитата
2.3. Забороняється створення повідомлень, котрі розпалюють міжнаціональну чи міжрелігійну ворожнечу, а також політичні дискусії, що не стосуються тематики форуму.
В той саме час: http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1458591152
Далі:
Цитата
3. Уникайте надмірного виділення ваших повідомлень різними кольорами - це утруднює їх читання. Додатково забороняється вживати червоний чи близький за тоном колір - він резервується для модераторських та адміністраторських попереджень і важливих повідомлень.
Плюс
Цитата
2. Ви спілкуєтесь у культурному середовищі -- ваші повідомлення повинні бути тактовними. 2.1. Наполегливо рекомендується перевіряти правопис повідомлень перед їх відсиланням. Зумисне порушення правил української мови заборонене.

Й при цьому:
http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1458334016/22#22

Панове, що за дурня у нас тут коїться?
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

r00t x

  • Гість
Re: Правила вже не діють?
« Відповідей #1 : 2016-03-27 17:00:21 »
Озя вас зачепив своєю дуркуватою(?) поведінкою? Можливо у нього якісь проблеми?, а ви на нього образились? Можливо вам потрібно менше реагувати на віртуальний світ?
---
хоча  :-/... на форумі повинен бути порядок!

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Re: Правила вже не діють?
« Відповідей #2 : 2016-03-27 18:44:44 »

На таких як Озя не ображаються.. )
Озя продокує кал з набору букв і символів, які переважно не обтяжені ні логікою, ні змістом
Озя може створити свій сартир, назвавши його "блог Озя", і висиратись там регулярно
Озя просто балбєс
Не будь як Озя.
  ;D
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

Відсутній OzySTS275M

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • Цікавлюсь гарними фільмами, музикою, книгами.
Re: Правила вже не діють?
« Відповідей #3 : 2016-03-28 08:26:05 »
Я думаю, Озі повинен щось написати тут:
  • Міжнаціональна ворожнеча... — тобто, коли Я отут описую що Європейці то є 65% Азіатів (тих що прийшли в Азію із Африки) і 35% Африканців, власною персоною, а Неандерталці які не схрещувалися із Кромань’йонцями, просто вимерли від африканських хвороб, які занесли Європейці (вони були наполовину з Африки, тому у них був імунітет вроджений), від яких у Неандертальців небуло ніякісінького імунітету (приклад, не такий далекий — колононізація Америк, і абсолютна неспроможність там-тешніх племен протистояти збудникам які привезли із собою Європейці). Критикуючи при ньому націоналізм, який по своїй суті закликає до міжнаціональної ворожнечі (витіснення інших наці із отіє "землі обітованної" , you know a drill), вказуючи при цьому на те що: навіть Європейці є сумішшю Азіатів і Африканців, і не сильно відрізняються генетично від oних, то генетична різниця між націями (у нац. сенсі цього слова), набагато менша і поготів! При цьому наводячи відповідні посилання на джерела та дослідженя, — то Я цим розпалюю міжнаціональну ворожнечу? :КРІТІКАЛ ЕРРОР:

  • Блог друга Озі, то кал...frostysh.dreamwidth.org : тобто пояснення що кольорів у Природі не існує і не існувало, доки живі істоти не почали їх розрізняти, скептичне ставлення до магії символів та кольорів, критика утопічних ідей про заборону права голосування всім не "свідомим, не чистокровним українцям" (у світі такого маразму ніде немає, можливо у Ефіопії, там диктатори людей їли і забороняли різним етносам право голосу та і право на життя...), наведення історичних прикладів, абсолютного провалу "націократії" як системи управління великою кількістю людей, т.д. — то є кал, 0rest.dreamwidth.org а  активні, божественні, жовтоблакитні кольори, магічні символи, що заговорять коли прийде час, магія "жидів", інь-янь як пояснення всіє Природи та відсутність будь-яких частинок  (чувак явно, не має уявлення про Фізику, взагалі... ), чистка України від "ворожих елементів", заборона права голосування всім "не свідомим та не чистокровним ", відбирання майна у сімей "не чистокровних" та змушення їх виплачувати "шкоду яку вони завдали чистокровним за 100 років проживання на даній території", т.д.   — то є не кал.
Хм.
"Наша істинна національність - це людство"
- Ґерберт Уеллс

Поспілкуватися зі мною можливо на dreamwidth, у блозі мого друга (frostysh).

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Правила вже не діють?
« Відповідей #4 : 2016-03-28 10:19:18 »
Ти читати навчишся врешті решт? Усім на цьому форумі начхати на твої вигадки про націоналізм та інше. Політика тут ЗАБОРОНЕНА рівно до того моменту, доки вона не стосується тематики форуму безепосередньо. Цей форум — не твій «затишненький бложик». Власне, він взагалі не бложик. Нам начхати на тих 0rest`ів та іншу хрінь — ми про них не знали доки ти не приперся
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Правила вже не діють?
« Відповідей #5 : 2016-03-28 12:27:48 »
Я так розумію, це адресується до мене? Можливо, я доволі поблажливо ставлюсь до відвідувачів, тому бани не роздаю так, як мої попередники, однак я не бачу причин до емоційних рішень. Новим користувачам треба дати час, от r00t x уже не той (у кращому розумінні, звісно). Це — по-перше.

По-друге, я не завжди маю час достеменно аналізувати перепалки, особливо, коли пишуть кілометровими дописами. На це потрібно більше часу, а отже я не реагую моментально.
По-третє, навіщо у себе було відбирати плюсомет, якщо самі краще за модераторів знаєте що робити?

Висновки:
1. Тему в смітник. Вона справді напряму порушує правила.
2. Користувачу OzySTS275M бан на тиждень, щоб встиг перечитати правила, бо невизнання порушення змушує замислитись, що користувач правила не читає і/або не поважає.


P. S. Для тих, хто в танку: націоналізм — політичний рух (не плутати з патріотизмом), а політика заборонена на форумі. Читайте п. 2.3 правил, що навів пан prapor у своєму повідомлені.
« Змінено: 2016-03-28 12:31:31 від Re. »

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Правила вже не діють?
« Відповідей #6 : 2016-03-28 13:43:59 »
По-перше, стосується усіх модераторів та адміністраторів. У нас 2 модератори та два адміністратори.
По-друге, я бачу що правила не діють так, як це прописано у відповідному розділі. Тема не є обговоренням дій модераторів, тема є обговоренням правил форуму.
По-третє, плюсомет я здавав, бо не мав часу на нього зокрема та форум взагалі, тому передав його іншій людині.

Вважаєте що я неправий — видаляйте мій обліковий запис, жодних проблем.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Правила вже не діють?
« Відповідей #7 : 2016-03-28 14:48:08 »
По-перше, стосується усіх модераторів та адміністраторів. У нас 2 модератори та два адміністратори.
А фактично? Враховуючи, що адміністратори вкрай рідко займаються модерацією.
Вважаєте що я неправий — видаляйте мій обліковий запис, жодних проблем.
Малось на увазі взяти плюсомет і не піднімати таких тем.

OzySTS275Ma

  • Гість
Re: Правила вже не діють?
« Відповідей #8 : 2016-03-29 05:07:30 »
Містере prapor,

Про політику

"Балачка"
Цитата
Погода, настрій, капуста й королі... Тема вільна, допускається помірний флейм.
Мене цікавлять різні речі, і Я звик критично ставитися до ідей. І у мене викликає щире здивування, коли Я бачу як хтось починає всю Природу пояснювати "їнь-янями", та гадати що розгадав "світову змову", при цьому Я майже впевнений, що цей чувак навіть отого RSA s-2048 коду не розшифрує, що Я недавно створив із допомогою gpg...
Я дурень, Я про це знаю, але мені смішно із дурнів, які не знають, що вони є дурні...
Я використав розділ "Балачка", для свого "бложика" що був напрямлений на критику повідомлень Ореста, по причині відповідної тематики даного розділу, і неможливості написати Оресту на dreamwidth.org.

Я свої вигадки підкріплюю дослідженнями, історичними фактами, статистикою. А все це говорить (кричить!) слідуюче: націократія = крах.
Це те саме що у 21-му столітті будувати Халіфат... Звучить красиво, як і тисячі років тому, тільки от ні в **** негодиться.
А ви чим підтвердджуєте свої  вигадки, містере prapor? Святою вірою? — Ні спасибі, уже це проходили, починаючи із фараонів...

Щодо 0rest'а, у тому то і фішка, що той Орест, забанив мене від написання критики щодо його блогу (нащо геніям критика :O ???), і приватних повідомлень, зате того Ореста, підтримують "тутешні мешканці" форуму, зокрема  f1g4r0
Всім привіт.
Я тут цейво, понаписував трохи тексту, дотичного до теми, може кому потрібно буде. Хотів зразу на форум писати, та не вдавалося зареєструватися, через якийсь глюк в mysql. Зараз все ОК.
Раптом які зауваження - кажіть. Дякую.
Дякую. +100500



Із повагою до хороших людей, Озі.
« Змінено: 2016-03-29 05:32:54 від OzySTS275Ma »

r00t x

  • Гість
Re: Правила вже не діють?
« Відповідей #9 : 2016-03-29 05:57:02 »
 [smiley=36.gif]
---
 ;D

OzySTS275Ma

  • Гість
Re: Правила вже не діють?
« Відповідей #10 : 2016-03-29 09:31:08 »
Звичайно, Я спочатку "завіся" через оту , ммм, хммм, незмістовину Ореста, і використав "Балачку" як свій "міні-блог" . Але коли Я прочитав повідомлення prapor'a , мені стало зовсім дивно...

Просто ... , мені важко взяти і піти із Linux.org.ua, не зрозумівши чому, люди які називають себе професіоналами, науковцями комп’ютерних наук, які закінчили відповідні університети, кафедри так просто можуть у щось повірити, навіть якщо все їх оточення свято-поклонне тим ідеям, невже науковий підхід, неупереджене мислення, невже ці слова так так мало значать для них... ??? Та ну!? Я не вірю.
Я не вірю що Науковець може бути націоналістом, комуністом, ісламістом, чи іншим *істом, який просто нагнітає мізки до святопокори партіям/ідеям/націям/аллахам ще чомусь, і забороняє то ставити під сумнів.

Егегеггех.... Але, судячи із мого досвіду спілкування із націоналістами, мабуть краще буде просто залишити Linux.org.ua, відновивши таким чином, тутешню монополію (Я на це дуже надіюсь, що таки монополію) поглядів... У кінкці-кінців, Я свій вибір зробив сам, і не мені його робити за інших .

Ще раз вибачаюсь, якщо когось "зачепив" , Я скоро  залишу даний форум,  Озі друг фростіша.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Правила вже не діють?
« Відповідей #11 : 2016-03-29 10:51:04 »
Воно таки хворе.
Той 0rest не з'являвся на форумі з 2013-го року. Обговорював тут лише OpenBSD у відповідній гілці. Посилання ним наведене вело на добірку його статей по OpenBSD. Нам усім глибоко начхати на його політичні міркування. На цьому форумі усім глибоко начхати на політичні світогляди, доки воно не стосується тематики форуму.
Тут приперлося Ozy, й почав розповідати як ми погано живемо й таке інше.
Організме, йди у /dev/null! Якщо вік вказано справжній, то у 36 років таке творити... це ознака де-яких розладів. Не буду точно ставити діагноз, але б до лікаря звернутись варто. Ти ж, <censored>, не можеш навіть очевидні речі проаналізувати, доки тобі носом не тицьнуть, а кажеш «я спираюсь на статистику». Тьху.

Малось на увазі взяти плюсомет і не піднімати таких тем.
А з якого б місця мені було відомо, що тут все так погано? Я й запитую, може за часи моєї відсутності тут щось у правилах змінилось? Оно piktor було колись казав, що вирішили root_x більше не банити, а просто «коригувати». Але ж такої дурості він собі ніколи не дозволяв, хоча й був забанений за флуд неодноразово.
« Змінено: 2016-03-29 11:01:04 від prapor »
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

OzySTS275Ma

  • Гість
Re: Правила вже не діють?
« Відповідей #12 : 2016-03-30 09:41:22 »
@prapor — Йоу. Відповів у приват. повідомлення.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Правила вже не діють?
« Відповідей #13 : 2016-03-30 11:59:21 »
Панове, мені терміново потрібен пластичний хірург. Я фейспалмом собі ніс зламав....
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Правила вже не діють?
« Відповідей #14 : 2016-03-30 15:25:37 »


Панове, мені терміново потрібен пластичний хірург. Я фейспалмом собі ніс зламав....
У Рівному знаю дуже хороших лікарів, робота - бездоганна. І скинь копію привату, мені аж цікаво стало :)
« Змінено: 2016-03-30 15:27:37 від Cthulhu »