Автор Гілка: воно  мене дістало :(  (Прочитано 4077 раз)

idontremember

  • Гість
В Лінуксі дивлюсь онлайн трансляціїї, але часто через 1-2 хвилини відео зупиняється. Іноді буває без проблем.

Коли був у мене віндовс, то в ньому таких зупинок не було.

Зараз в лінуксі "глюк" залишився. АЛЕ у віндовсі, у віртуальці, такого глюку нема. В чому може бути проблема. Можливо справа у плеєрах? Поки описував дану проблему, виникла думка поставити віндоусовий ффокс під вайном і глянути.

"Глюки"  на таких сайтах http://seetv.tv/all-time-tv-online , http://tv.jampo.tv/play/channel/k1/ (НЕ реклама, просто дістала така поведінка).
---
Глюки в усіх браузерах(!)
« Змінено: 2016-04-19 22:36:43 від idontremember »

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: воно  мене дістало :(
« Відповідей #1 : 2016-04-20 00:42:05 »
У Chrome все добре. FF ковбаситься  :-/
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Михайло Даниленко

  • Гість
Re: воно  мене дістало :(
« Відповідей #2 : 2016-04-20 08:40:10 »
Спробуйте поставити adblock+noscript. У мене без adblock деякий час назад youtube глючив на рекламі. Запустив jampo, дозволив його саомого і плагін — поки працює без проблем.

Koljan

  • Гість
Re: воно  мене дістало :(
« Відповідей #3 : 2016-04-20 18:27:14 »
В Лінуксі дивлюсь онлайн трансляціїї, але часто через 1-2 хвилини відео зупиняється. Іноді буває без проблем.

Дивився тільки-що СТБ з першого джерела через flashplayer справді є така проблема, а з другого джерела йде торент трансляція працює нормально

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: воно  мене дістало :(
« Відповідей #4 : 2016-04-20 20:52:43 »
У Chrome все добре. FF ковбаситься  :-/
Chrome ж використовує Pepper Flash Player.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: воно  мене дістало :(
« Відповідей #5 : 2016-04-21 10:34:31 »
Для FF теж є PeperFlash в обгортці. Він теж висне.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: воно  мене дістало :(
« Відповідей #6 : 2016-04-22 17:39:29 »
Для FF теж є PeperFlash в обгортці. Він теж висне.
Погуглив. Воно, не інакше, зроблене через дупу - у Pepper апішка інша. Дивно, що взагалі хоч якось працює з FF.

З бровзерами зараз взагалі біда, пройшли золоті часи FF4. Я зараз змушений тримати дикий зоопарк - Seamonkey (просто побровзати, єдиний з нормальним інтерфейсом), Chrome (дивитись відео, інтерфейс у нього - жахіття, і OWA в ньому не працює) і, на додачу, 32-бітний FF для webex. З такими темпами я докочусь до ностальгії за часами IE5-6.

Koljan

  • Гість
Re: воно  мене дістало :(
« Відповідей #7 : 2016-04-22 18:16:14 »
З такими темпами я докочусь до ностальгії за часами IE5-6.

Не докотитеся бо в Лінукс такого немає... ;)

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: воно  мене дістало :(
« Відповідей #8 : 2016-04-22 18:28:05 »
Не докотитеся бо в Лінукс такого немає... ;)
У ті часи був mozilla suite, а потім firefox-1.0, і питання вибору не стояло. Ну, ще можна було оперу, кхм-кхм, крякнути :D

r00t x

  • Гість
Re: воно  мене дістало :(
« Відповідей #9 : 2016-04-22 18:34:01 »
ага, цікавенька тема. А то я думав що тільки у  мене, обраного, не хоче показувати.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: воно  мене дістало :(
« Відповідей #10 : 2016-04-22 18:39:35 »
ага, цікавенька тема. А то я думав що тільки у  мене, обраного, не хоче показувати.
Ага. Але що тут можна порадити? Тримати кілька бровзерів для різних задач, от і все.

r00t x

  • Гість
Re: воно  мене дістало :(
« Відповідей #11 : 2016-04-22 20:41:13 »
Ага. Але що тут можна порадити? Тримати кілька бровзерів для різних задач, от і все.
Нєа, то для мене не вихід. Кілька браузерів для мого 60 гб ссд то розкіш. Краще взагалі не дивитись тб, бо там цілковита  брехня. Ну то ніччо - від нестачі дезінформації та тупих тб-шоу іще ніхто не здох. От тільки за омериконців я не зн., - може і "ніх" були такі випадки.

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Re: воно  мене дістало :(
« Відповідей #12 : 2016-04-22 23:00:19 »
Для FF теж є PeperFlash в обгортці. Він теж висне.
dpkg --list|grep fresh
ii  browser-plugin-freshplayer-pepperflash                      0.3.5-1~webupd8~wily~2                                             amd64        PPAPI-host NPAPI-plugin adapter for pepperflash
ii  freshplayerplugin                                           0.3.5-1~webupd8~wily~2                                             all          Dummy meta package
Adblock Plus 2.7.2 + Firefox 45.0.2
не підвисає, правда я вручну правив фільтри (вимкнув усі дозволи)  ;)
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

Koljan

  • Гість
Re: воно  мене дістало :(
« Відповідей #13 : 2016-04-23 15:29:30 »
Нєа, то для мене не вихід. Кілька браузерів для мого 60 гб ссд то розкіш. Краще взагалі не дивитись тб, бо там цілковита  брехня. Ну то ніччо - від нестачі дезінформації та тупих тб-шоу іще ніхто не здох. От тільки за омериконців я не зн., - може і "ніх" були такі випадки.

Можна встановити ParomTV player, там є зараз каналів 8, раніше було біля 30 але зараз менше, можна дивитися також торент-ТБ через бровзер, тобто не все так погано

Відсутній Paul Carroty

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 144
  • Карма: +0/-0
Re: воно  мене дістало :(
« Відповідей #14 : 2016-04-25 21:45:34 »
Зомбоящик не дивлюся як такий, футбольні трансляції чудово працююсь в хроміумі з флешем.