Автор Гілка: Рішення для організації потового архіву  (Прочитано 1728 раз)

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Виникла потреба організувати поштовий архів у режимі «лише для читання», з обов'язковою умовою відокремити його від основної поштової системи.
Поточний обсяг лише однієї з поштових скриньок — понад 7 гігабайт. Thunderbird ще якось тримається, але вантажиться хвилин 10. Окрім нього більш-менш живе хіба що Web-інтерфейс, та й то лише через достатній ресурс процесора на сервері.
Таких скриньок десь з 4-5 штук. Тобто, обсяги не такі вже й великі, але їх структура все псує.
Ніби десь колись бачив рішення, що дозволяло зазирнути у стару пошту, але не тримало її у купі з поточною.

Чи доводилось комусь щось подібне бачити-робити? Бо наразі, окрім «архівного» поштового серверу нічого в голову не лізе.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Мені радили у Thunderbird'і архівувати. Сам не пробував, бо наче не сильно гальмує, а сам час запуску для мене не критичний. Також стверджують, що індексування пошуку підтримується. Не думаю, що варто заморочуватись з чимось складнішим.

До якого б рішення не прийшли — відпишіть про результат — самому неабияк цікаво.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Це лише перенос листів у сусідню теку. Трохи не те, що треба.
Власне, у Kolab та Zimbra воно реалізовано так само. Ніби то й добре все. Але Thunderbird все одно його кешує на локальний диск.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.