Автор Гілка: Вибір мови програмування для... програмування %:))  (Прочитано 2465 раз)

idontremember

  • Гість
Є віндова програма FCEditor 1.6 (версія 1.6). На якій мові простіше її написати? Тобто яка мова є більш прийнятною для написання?

Програма буде без блоку "декомпіляції" (те що показується з правого боку вікна), тобто основна задача - побудова та редагування алгоритму в графічному вигляді. В версії 1.6 нема конструкції switch і багато всякого іншого (наприклад, вибір розміру, назви, кольору шрифтів, вирівнювання тексту, зміна кольору блоків...).




Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Можна на C++/Qt. Тоді вийде Umbrello.

Можна на C/Gtk+. Тоді вийде Dia.

Можна на Lisp/Squeak. Тоді вийде Scratch.

Можна на Brainf*uck. Тоді ви наблизитеся до Будди.
« Змінено: 2016-06-24 19:00:45 від yurchor »
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

idontremember

  • Гість
Можна на C++/Qt. Тоді вийде Umbrello.

Можна на C/Gtk+. Тоді вийде Dia.

Можна на Lisp/Squeak. Тоді вийде Scratch.

Можна на Brainf*uck. Тоді ви наблизитеся до Будди.
;D дякую. перед тим як запитувати, також була думка про gtk+ . Але шо воно таке  [smiley=20.gif] ну це я на майбутнє запитував. будем живі - побачимо.

---
FCEditor 1.6 - єдина програма на увесь інтернет. Її автор не хоче мені надсилати реєстраційний ключ, мабуть чекає коли у мене з’являться гроші, щоб подати позов в суд  :-/ .

Є іще якась трішки схожа ДОCівська, але там стрілки автомаатично не ставляться, і підтримки структур алгоритмів (if for forech while switch until...) нема.
« Змінено: 2016-06-25 10:39:42 від idontremember »

Відсутній DalekiyObriy

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1923
  • Карма: +4/-0
Fedora 35 (x86-64)

idontremember

  • Гість
а https://www.draw.io/ не підійде?

Ви запускали FCEditor 1.6 ?
---
draw.io не воно!