Автор Гілка: Хочу читалку  (Прочитано 1366 раз)

я робот

  • Гість
Хочу читалку
« : 2016-07-26 15:51:53 »
Хочу електронну читалку... еее, ну щоб паперові книжки не купляти і не тягати з собою.

Може в кого є. Поділіться досвідом користування: що зручно, що не зручно, на що звертати увагу при виборі.

Я хочу з великим екраном/дисплеєм, але не дуже великим. І щоб пітримувало дуже багато форматів. І щоб пз там було таке як Окуляр із кдє. Щоб можна було робити закладки, нотатки...

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Хочу читалку
« Відповідей #1 : 2016-07-27 22:00:32 »
Якщо хочете читати багато, доведеться взяти на основі e-ink. Зі звичайним TFT/IPC-екраном живлення не вистачить на кількаденні блукання поза цивілізацією. Якщо грошей вдосталь, слід віддати перевагу варіантам із pearl e-ink. Також варто розглядати лише моделі із сенсорним керуванням (кнопочками марудно користуватися, якщо вирішите почитати щось із інтернету чи скористатися словником).

Китайці вже розв’язали проблему копіювання обкладинки iPad, тому варто звернути увагу на комплектування книги обкладинкою, яка зручно і технологічно може бути як обгорткою тривалого користування для читання із триманням у руці, так і підставкою для читання книги у стаціонарних умовах.

Читалки майже на усіх моделях однакові за можливостями (основним у ній має бути майже повна невидимість самої програми під час читання).

Проблема форматів легко розв’язується за допомогою Calibre.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

я робот

  • Гість
Re: Хочу читалку
« Відповідей #2 : 2016-07-28 16:39:19 »
дякую за інформацію.